دوست دارین چه کسی رو صندلی داغ بشینه ؟

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
چاه کن همیشه ته چاهه ....توطئه نکنید....پارمهر خیلی خوبه منم به پارمهر رای میدم :D

منم با پارمهر موافقممممم.......مدیر یعنی این ....اصلا به نظر من تصمیم به این مهمی رو فقط مدیر های خوب مثل شما میتونن بگیرن ...(مرجان بزار اول لیست)
ببین احسان ک پ ک قبلا واسه ما چاه کندن هم من هم داداش بهزاد و هم مدیر گل بلبل مارو چاه ماه نترسون
تو باید بشینی حالا این دفه نشد دفه بعد ، یک بار جستی ملخک دوبار جستی ملخک دفه سوم کف دستی ملخک

سال 92 مینشینی رو صندلی :w02:

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین احسان ک پ ک قبلا واسه ما چاه کندن هم من هم داداش بهزاد و هم مدیر گل بلبل مارو چاه ماه نترسون
تو باید بشینی حالا این دفه نشد دفه بعد ، یک بار جستی ملخک دوبار جستی ملخک دفه سوم کف دستی ملخک

سال 92 مینشینی رو صندلی :w02:

به نظر من بحث کش ندین .....شما ابراز وظیفه کردین بیان نمودید .....آقای مدیر هم که به وظیفه خودش آگاه است با تمام وجود آمادگی خودش رو اعلام کرد .....:surprised:
مدیر لیست داره ایشالله لیستش تا آخرای سال 92 پره ....بعدشم موجودات دیگری هستند که زودتر از من باید بنشینند مثل ناصر و مرجان

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من بحث کش ندین .....شما ابراز وظیفه کردین بیان نمودید .....آقای مدیر هم که به وظیفه خودش آگاه است با تمام وجود آمادگی خودش رو اعلام کرد .....:surprised:
مدیر لیست داره ایشالله لیستش تا آخرای سال 92 پره ....بعدشم موجودات دیگری هستند که زودتر از من باید بنشینند مثل ناصر و مرجان
لیستش ته کشیده.............درضمن مصوبه امسال ماله امساله ربطی به سال 92 هم نداره............سال جدید لیست جدید........اولین نفر لیست هم خودتی........حالا ببین که چقدر رای میاری:)
من تا زمانی که رو صندلی ننشستی اسمتو میگم مطمئن باش:D

persian_land

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حمید من خودمو خودتو همه ی اینا رو میکشم:|
احسان پرشین لند گزینه مناسبیه
من از همین نریبون همه ی حرفای ثمینو تا به اینجا تایید میکنم
عمه ثمین ایول:D

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرجـــــــان؟؟ ایشون همون بابای پیشنهادی من نیستن گفتم ازشون میترسم؟:D

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

گفتم ، بازم میگم

بزارید این دفعه کسی بشینه که نه پسر باشه نه دختر

حالا هی ما بگیم شما گوش نکنید

sina ccna

اخراجی موقت
چرا صندلی پارمهر قفل شده؟؟
مدت زمان مجاز اين تاپيك درست بعد از دادن پست استارت مهمان( جمعه شب ساعت 9) تا دو شنبه شب مي باشد.(جمعا 72 ساعت در صورت عدم تمديد)
کدم جمعه؟؟ کدام دوشنبه؟؟

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
mina 12345

نوبتی هم که باشه نوبت مامان میناست

بالا