دفتر مدیریت تالار ادبیات

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سلام سرمدجان خوبي عزيز؟؟
خيلي وقته ديگه سري به تالار ادبيات نميزني ...افتخار نميديد قربان؟
کم سعادتی ما هست دیگه:(

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامی به ارامش ساحل بندری ارام بامرغ های دریایی شاد وپر هیاهو
دوستان من خواستم بپرسم چرا جستار های را که بسته اید توی تالار میگذارید دلیلی داره..
دوم اینکه چرا کمتر ازشادی حرفی زده میشه زده میشه وکمتر جستاری با این موضوع هست
وسوم اینکه از دوستان عزیزمون که عشق پاک شون نثار موجودی پاکتر به نام مادر می کنند تشکر وتبریک میگم به خاطر داشتن چنین عشقی وایا برای تشکر از پدر ها هم فکری شده ..
وباز شما را تنها می گزارم در کنار ساحلی ارام که موج هایش هرلحظه جای قدم های شما را بوسه باران میکنند

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آخه گلابتون عزیز اینجا چه ربطی به اون تاپیکی که من زده داره؟!

اینجا همه چی قره قاطیه اما اونجا من فقط گفتم ترانه بذارین.اونم فقط ترانه های غمگین و قوی.

خلاصه اینکه با عرض معذرت اصلا سیاست بستن تاپیکاتون درست نیست و فقط ذوق و شوق آدم رو میپرونید.:warn:
سلام کسری جان خوشحالم که از نوشته های خودت دفاع میکنی شما باید قبل از گذاشتن نوشته جدیدخودت یه توضیح مختصر درباره نوشته جدید خودتان بدهید تا بعدا از بررسی کامل مدیریت تالار اجازه ایجاد تایپیک به شما بدهیم اگر این روال ادامه پیدا کنه نه ما مجبور به قفل می شویم ونه از ذوق و شوق شما کم میشود هرچه بیشتر هم بشود
وماهم هیچ سیاستی و یا قصد اذیت و ازار نداریم هدف جلو گیری از ایجاد نوشته های پراکنده هست میخواهیم تا انجایی که امکان دارد نوشته ها با مضمون خاص و منسجم باشد مثلا تایپک وطن شما بعد از بررسی باز شد ولی متاسفانه شما با وجود اینکه من در وبلاگ شما نوشته های زیبایی دیدم ولی انرا دنبال نکردید و از زمان باز شدن ان هیچ ارسالی درآن نداشتید و این نوشته جدید شما نوشته خوبی هست ولی ما ترانه ها و تصنیفها را داریم که میتوان در ان فعالیت کنید بازهم اگر می بینید انجا مناسب نمی باشد توضیحات کاملتر بدهید که ما قانع بشویم ممنون از حضور فعال شما موفق باشید

آخرین ویرایش:

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلامی به ارامش ساحل بندری ارام بامرغ های دریایی شاد وپر هیاهو
دوستان من خواستم بپرسم چرا جستار های را که بسته اید توی تالار میگذارید دلیلی داره..
دوم اینکه چرا کمتر ازشادی حرفی زده میشه زده میشه وکمتر جستاری با این موضوع هست
وسوم اینکه از دوستان عزیزمون که عشق پاک شون نثار موجودی پاکتر به نام مادر می کنند تشکر وتبریک میگم به خاطر داشتن چنین عشقی وایا برای تشکر از پدر ها هم فکری شده ..
وباز شما را تنها می گزارم در کنار ساحلی ارام که موج هایش هرلحظه جای قدم های شما را بوسه باران میکنند
سلام آرش جان خوشحالم از حضور گرمت
جستار های که بسته میشود توی تالار می گذاریم باشن به دو دلیل یکی اینکه دوستانی که تازه می آیند متوجه بشوند که قوانین رو مطالعه کنند ودیگر اینکه متوجه بشوند این جستار مورد تایید مدیریت قرار نگرفته اند تا دوباره اقدام به ایجاد مجدد نکنند
فکر میکنم این یه افسردگی همه گیر شده از غم حرف زدن یا غمناک بودن در این زمان بیشتر ادما رو راضی میکنه ما هم خیلی میخواهیم که همه شاد باشن انشالله با کمک شما دوستان یک مقدار جو تالار به سوی شادی گرایش پیدا کنه با ارسال مطالب طنز و یا مطالب دیگر
واقعا جایگاه مادر جایگاه والای است پس اگر جان را هم به پایش بریزیم باز هم کم است
برای تشکر پدر ها از قدیم یک دستت درد نکنه بوده واینکه شعری یا نوشته زیادی باشد من اطلاعی ندارم ممنون میشم که شما تحقیق کنید تا در اسرع وقت این نوشته هم ایجاد بشود

HaQiQaT

عضو جدید
کاربر ممتاز
كسري جان ممنون از اظهارنظرتون
ما هم ادعايي در داشتن سياست نداريم عزيز
تنها هدف ما از اين برنامه اين هست كه از تعدد جستارها جلوگيري كنيم:gol:

كسري جان محبت كنيد و توضيح بيشتري در خصوص درخواستتون بفرماييد تا بهتر بتونيم به بررسي آن بپردازيم:gol::redface:.

ببین عزیزم درخواست من کاملا واضح هست.
دیگه چطور باید بگم؟

میگم اینجا از شعر سپید گرفته هستش تا متن ادبی و اینجور چیزا.

اما اون تاپیکی که من زدم فقط مخصوص ترانه هایی که دوستان سرودن بود.
اونم فقط ترانه های غمگین و قوی و نه هر چیزی که سرودن رو بنویسن.

الان چیش نامفهومه واستون؟:redface:

HaQiQaT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام کسری جان خوشحالم که از نوشته های خودت دفاع میکنی شما باید قبل از گذاشتن نوشته جدیدخودت یه توضیح مختصر درباره نوشته جدید خودتان بدهید تا بعدا از بررسی کامل مدیریت تالار اجازه ایجاد تایپیک به شما بدهیم اگر این روال ادامه پیدا کنه نه ما مجبور به قفل می شویم ونه از ذوق و شوق شما کم میشود هرچه بیشتر هم بشود
وماهم هیچ سیاستی و یا قصد اذیت و ازار نداریم هدف جلو گیری از ایجاد نوشته های پراکنده هست میخواهیم تا انجایی که امکان دارد نوشته ها با مضمون خاص و منسجم باشد مثلا تایپک وطن شما بعد از بررسی باز شد ولی متاسفانه شما با وجود اینکه من در وبلاگ شما نوشته های زیبایی دیدم ولی انرا دنبال نکردید و از زمان باز شدن ان هیچ ارسالی درآن نداشتید و این نوشته جدید شما نوشته خوبی هست ولی ما ترانه ها و تصنیفها را داریم که میتوان در ان فعالیت کنید بازهم اگر می بینید انجا مناسب نمی باشد توضیحات کاملتر بدهید که ما قانع بشویم ممنون از حضور فعال شما موفق باشید

ببخش دوست عزیز،چون یادم رفت اون کارو قبلش انجام بدم :gol:

ولی خداییش تاپیک من تکراری نبود و تاپیک خوبی بود.

اینجوری شاید اونایی که اهل خوانندگی هم بودن میتونستن از توی ترانه هایی که نوشته میشه چیزای نابی رو پیدا کنن.

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به به عجب دفتر تر و تميز و مرتبي آفرين مامان گلاب دست داش محسن هم درد نكنه كه اينقدر زحمت ميكشه
بچه ها ببينيد دفتر چقدر مرتبه...:w17:

اون صندلي خوشگله كه تك هم هست صندلي مامان جونه اين يكي كناريش برا داش محسنه اين يكي ديگه هم واسه اينايي كه مبان يه سري به اينجا ميزنند.
راستي اين عكس رو دزدكي گرفتم وقتي كه نبوديد:D

گلابتون

مدیر بازنشسته
امان از دست تو بچه...نگفتم دزدكي نيا تو دفتر ..ببين از جرمش مدرك هم تهيه كرده...

اي قربون گل پسرم برمممممممممم...

مادرجون هركاري ما ميكنيم وظيفه است قربون شكل ماهت برم...اين شماها هستيد كه تالار رو داريد با شور و شوق ادبيتون به بهترين شكل اداره ميكنيد...

دست همتون هم درد نكنه .خدا قوت.

• Like
واکنش ها: floe

گلابتون

مدیر بازنشسته
ببخش دوست عزیز،چون یادم رفت اون کارو قبلش انجام بدم :gol:

ولی خداییش تاپیک من تکراری نبود و تاپیک خوبی بود.

اینجوری شاید اونایی که اهل خوانندگی هم بودن میتونستن از توی ترانه هایی که نوشته میشه چیزای نابی رو پیدا کنن.

كسري جان جستار شما بررسي شد...نتيجه اين شد كه جستار شما باز شود البته با رعايت چند قانون كوچك اما مهم ...::gol:

اول اينكه خودت مجري جستارت باشي و كاملا بر روي پستهايي كه زده ميشه مديريت داشته باشي و مطمئن بشي كه اشعار دوستان حتما به قلم خودشون هست و از جايي كپي پيست نشده باشه...
بعد هم اينكه از زده شدن پستهاي اضافي و اسپم شديدآ جلوگيري شود..
ديگر اينكه روي پستهاي زده شده بحث و گفتگو شود تا دوستان با شوق و شور بيشتري به ادامه مطالبون ادامه بدهند...

در ضمن هر كمكي هم كه از بنده و محسن جان ساخته باشه در خدمتيم...:redface::gol:

بسم الله....

• Like
واکنش ها: floe

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
امان از دست تو بچه...نگفتم دزدكي نيا تو دفتر ..ببين از جرمش مدرك هم تهيه كرده...

اي قربون گل پسرم برمممممممممم...

مادرجون هركاري ما ميكنيم وظيفه است قربون شكل ماهت برم...اين شماها هستيد كه تالار رو داريد با شور و شوق ادبيتون به بهترين شكل اداره ميكنيد...

دست همتون هم درد نكنه .خدا قوت.
ماماني ما رو شرمنده نكنيد ديگه همه ميدونند كه چقدر زحمت ميكشي و اگه نبودي تالار ادبيات اين همه شور و شوق نداشت.
من كه اين چند وقت قبل (واقعا روم به ديوار) اصلا نتونستم اونطوري كه بايد در كنارتون باشم از اينجا از همه بچه هاي گلي كه تو اين مدت تنهات نذاشتن تشكر ميكنم.

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آرش جان خوشحالم از حضور گرمت
جستار های که بسته میشود توی تالار می گذاریم باشن به دو دلیل یکی اینکه دوستانی که تازه می آیند متوجه بشوند که قوانین رو مطالعه کنند ودیگر اینکه متوجه بشوند این جستار مورد تایید مدیریت قرار نگرفته اند تا دوباره اقدام به ایجاد مجدد نکنند
فکر میکنم این یه افسردگی همه گیر شده از غم حرف زدن یا غمناک بودن در این زمان بیشتر ادما رو راضی میکنه ما هم خیلی میخواهیم که همه شاد باشن انشالله با کمک شما دوستان یک مقدار جو تالار به سوی شادی گرایش پیدا کنه با ارسال مطالب طنز و یا مطالب دیگر
واقعا جایگاه مادر جایگاه والای است پس اگر جان را هم به پایش بریزیم باز هم کم است
برای تشکر پدر ها از قدیم یک دستت درد نکنه بوده واینکه شعری یا نوشته زیادی باشد من اطلاعی ندارم ممنون میشم که شما تحقیق کنید تا در اسرع وقت این نوشته هم ایجاد بشود

سلام وبازهم سلام
محسن جان شلوغ کردن تالار برای اینکه شلوغتر نشه دلیل خوبی است اماخوب تر این که جستار ها کمتر باشه تا دیده بشن ....
و قتی پا هایی راکه عصا به دست راه می روند وچشم های منتظر ی که ثانیه ها را ورق می زنند ولبخند هایی را که دیر زمانی است بر لب ها خوشکیده شده درست مثل تلخند ....میبینم
می اندیشم به همین نبودن هاودیر دیدن ها که باعث شده تا ما سبزترین ادم هایی را که به ما روییدن اموختن در خزان فراموشی ازیاد ببریم ..
وپد رها که نماد اقتدار ودستانشان نماد گرمی وصفا وروح شان لطیف و بزرگ هرگز نباید فراموش شوند نه در ادبیات که قطعا نشده اند ونه در جایی دیگر ..
شاید خیلی از ما ها در زندگی شخصی به سختی بخندیم ابراز عشق کنیم از دلتنگی هامون بگیم به مادر یا پدرمون عشق بورزیم ... اما با نوشتن در این تالار تمرینی بشه برای ابراز راحت تر الام و احساست درونی و من فکر میکنم اینجا اگه حرفی زده میشه اول از همه تاثیری شگرف بر زندگی خودمان گذاشته میشه پس بیاییم بهترین و اثر بخش ترین ها را از دید گاه های مختلف بگذاریم برای شنیدن وگفتن ...
نمی گویم سلام چون هنگامه رفتن رسید ...:gol:

HaQiQaT

عضو جدید
کاربر ممتاز
كسري جان جستار شما بررسي شد...نتيجه اين شد كه جستار شما باز شود البته با رعايت چند قانون كوچك اما مهم ...::gol:

اول اينكه خودت مجري جستارت باشي و كاملا بر روي پستهايي كه زده ميشه مديريت داشته باشي و مطمئن بشي كه اشعار دوستان حتما به قلم خودشون هست و از جايي كپي پيست نشده باشه...
بعد هم اينكه از زده شدن پستهاي اضافي و اسپم شديدآ جلوگيري شود..
ديگر اينكه روي پستهاي زده شده بحث و گفتگو شود تا دوستان با شوق و شور بيشتري به ادامه مطالبون ادامه بدهند...

در ضمن هر كمكي هم كه از بنده و محسن جان ساخته باشه در خدمتيم...:redface::gol:

بسم الله....

حالا چرا به رخم میکشی؟ :razz::D

کلا تو همش شکست عشقی به آدم وارد میکنی باعث میشی آدم عقده ایی بشه :(:biggrin:

گلابتون

مدیر بازنشسته
كسري جان اگه عشقت ادبيات باشه هيچوقت توش شكست نيست...خيالت راحت مادر.
حالا برو شروع كن ببينم چه ميكني ؟
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w27.gif

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
سلام مامانی
چرا این تایپک من قفل شده؟
تازه می خواستم یه عالمه چیزای گشنگ بزارم توش!
یعنی باید میومدم قبلش اینجا هماهنگی می کردم؟:w09:

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام مامانی
چرا این تایپک من قفل شده؟
تازه می خواستم یه عالمه چیزای گشنگ بزارم توش!
یعنی باید میومدم قبلش اینجا هماهنگی می کردم؟:w09:

دقيقا دختر گلم...:redface:
ببخشيد عزيزم ..اما قانون براي همه يكسانه عزيزم...شرمنده گلم..:redface::gol:
حالا بايد بياي هدفت رو از ايجاد اين جستار رو برامون توضيح بدي ..اما ميدونم كه مشابه جستار تو ....توي تالار خيلي زياد داريم عزيزم...
:w05:

amarjani200

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خانوم مدير ...
خوبي ؟
چه خبرا؟
عجب *****ينگي راه انداختين
شوخي كردما ، منو دعوا نكنين يه وقت !!

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام مرجاني جان
شما خوبي عزيز...نه خسته

فكر كنم اين تشويق بود مگه نه؟؟ http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w16.gif
چرا پس بايد دعوات كنم...راستي مگه تو تا حالا ديدي من كسي رو دعوا كنم؟
هاان؟ هااان؟؟

حالا نظرت چيه.؟؟ خوبه يا بده؟؟

amarjani200

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مرجاني جان
شما خوبي عزيز...نه خسته

فكر كنم اين تشويق بود مگه نه؟؟ http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w16.gif
چرا پس بايد دعوات كنم...راستي مگه تو تا حالا ديدي من كسي رو دعوا كنم؟
هاان؟ هااان؟؟

حالا نظرت چيه.؟؟ خوبه يا بده؟؟
نه، يه شوخي بود;)
نه سايه جان ، ما كه به جز مهربوني چيزي نديديم ازت :gol:
در ضمن شما كارتون درسته ، من كي باشم نظر بدم :cool:
كار جالبيه خوب ، از شلوغ پلوغي جلو گيري ميكنه
ديگه چه خبر ؟
خسته نباشين :gol:

گلابتون

مدیر بازنشسته
قربانت عزيزجان...شما هميشه لطف داري ممنونم
خبر سلامتي عزيز...اميدوارم هميشه شاد و سلامت و سربلند باشيد.
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w30.gif

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام:gol:
خسته نباشین:gol:
راستش چند تا زندگی نامه دارم برای قسمت مشاهیر ادب و هنر
گمون نکنم تکراری هم باشه
بذارمشون؟

گلابتون

مدیر بازنشسته
گمون نکنم تکراری هم باشه
بذارمشون؟

سلام افسون جان
خانومم ممنونم از همكاري قشنگتون...:redface:
حتما بررسي ميشه و خدمتتون اعلام ميكنيم عزيزم...
:gol:
هميشه شاد و پيروز باشي گل نازم:w40:

mahdi271

عضو جدید
سلام
ببخشین من یه انتقاد از کاربرای قسمت ادبیات دارم اونم اینه که زحمت میکشن و یه تاپیک باز میکنن ولی 4 تا پست میزارن و تاپیک رو ول میکنن به امان خدا.
اینجوری خوب نیست که بهتر تذکر بدید که اگه یه تاپیک میزنن حداقل 2 صفحه کار کنن براش دیگه.
در ضمن میخواستم اشعار فریبا شش بلوکی رو بزارم در قسمت اشعار و صنایع ادبی و فکر کنم تکراری هم نباشه.
اجازه میدید؟

گلابتون

مدیر بازنشسته
گمون نکنم تکراری هم باشه
بذارمشون؟

افسون جون
بررسي شد اين جستار موجود است..
عزيزم ببين مطالبي كه ميخواي بزاري به اين جستار مربوط ميشه يا نه ؟
دست گلت درد نكنه خانومي
:redface::gol:

آخرین ویرایش:

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام
ببخشین من یه انتقاد از کاربرای قسمت ادبیات دارم اونم اینه که زحمت میکشن و یه تاپیک باز میکنن ولی 4 تا پست میزارن و تاپیک رو ول میکنن به امان خدا.
اینجوری خوب نیست که بهتر تذکر بدید که اگه یه تاپیک میزنن حداقل 2 صفحه کار کنن براش دیگه.
در ضمن میخواستم اشعار فریبا شش بلوکی رو بزارم در قسمت اشعار و صنایع ادبی و فکر کنم تکراری هم نباشه.
اجازه میدید؟

سلام مهدي جان
بله ..كاملا حق باشماست...متاسفانه اين بزرگترين معظل تالار شده...و تمام اين اقدامات جديد ما هم بر همين مبنا برگزار شد...اميدوارم دوستان هم لطفشون رو نسبت به تالار بيشتر كنن و ما رو در غني نمودن تالار همراهي كنن...:w05:

مهدي جان ...ممنون عزيز ...درسته از خانم فريبا شش بلوكي مطلبي در تالار نداريم...ميتونيد اقدام بفرماييد عزيز...:redface:
بازم از تذكر و همراهي دلسوازنه اتون سپاسگذارم...:gol:

به اميد روزهاي سبزتر

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
دقيقا دختر گلم...:redface:
ببخشيد عزيزم ..اما قانون براي همه يكسانه عزيزم...شرمنده گلم..:redface::gol:
حالا بايد بياي هدفت رو از ايجاد اين جستار رو برامون توضيح بدي ..اما ميدونم كه مشابه جستار تو ....توي تالار خيلي زياد داريم عزيزم...:w05:
خب مامانی دیگه پس جایی براش نیست!
ببخشید!

hamedinia_m51

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزيز ، عذر مي خوام تاپيك جديد من (منتظرت بودم ) تكراري بود كه بستينش ؟
من نديدم مشابه اونو ؟

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
افسون جون
بررسي شد اين جستار موجود است..
عزيزم ببين مطالبي كه ميخواي بزاري به اين جستار مربوط ميشه يا نه ؟
دست گلت درد نكنه خانومي
:redface::gol:
سایه جون زندگی نامه اینارو دارم:
ابوالحسن احمد بن ابراهيم اقليدسي _ عمران صلاحی _ سهراب سپهري _ اخوان ثالث، مهدي _ پايولو کوييلو _ ابن سینا _ جبار باغچه بان _ دکترنصرت الله باستان _ ابوريحان محمد بن احمد خوارزمی

کدوماشو بذارم ؟هر کدوم به درد میخوره بگو
بعدش تاپیک جدا بزنم یا ادامه تاپیک ملیسا جان ؟

گلابتون

مدیر بازنشسته
افسون جون جستار مليسا در خصوص شعرا هست اونايي كه شاعر هستند همونجا بذار گلم
اونايي هم كه شاعر نيستند ...يه جستار مجزا به نام زندگينامه بزرگان ادب پارسي ...ايجاد كن و اونجا ثبتشون كن عزيزدلم...بازم روي اسمش اگه نظر خاصي داشتي ...اجرا كن خانومم.
دست گلت درد نكنه.
ممنون ازهمكاري قشنگت نازنينم.