در این موقیعت چیکار میکنید؟

rahil rachel

عضو جدید
یه آدم متکبر هست که وضعشم خوبه و همش حس میکنه خیلی فهم و علمش از بقیه بیشتر هست

در کل خیلی متکبر و خود بزرگ بین هست
با اين حرفش مطمعن باش همه اين نظرو در موردش ندارن.اگه جواب بي حرمتيش و با بي حرمتي بدي بين تو و اون فرقي نميمونه

ali_santori

عضو جدید
جالبه یه هم چین اتفاقی به من افتاده بعدش من برگشتم گفتم خیلی خوشحالم که شما در مورد من اینطور صحبت می کنی چون معمولا آدم هایی که موفق هستن حسود های زیادی دارن که می خوان خرابش کنن الانم شما حسود هستین که اینطور صحبت می کنین بعدش همه بهش خندیدن و ضایع شد
از چه موفقیتی حسودی کنه؟! :biggrin:
من تازه امسال می خوام برم یونی
یه مقدار ضایع نیست؟

ansarweb

عضو جدید
فرض کنید تو مهمونی خانوادگی بزرگ هستید و همه فامیل جمع هستند. یکی از فامیل های گرامیتون برای خراب کردن شما تو جمع بلند میگه:
نمیدونم چرا فلانی(شما) انقدر بچه ننه هست؟ خیلی بچه ننست.. اصلا خوشم نیومد.. بر عکس برادرش که خیلی ادم محکم و با اراده ایی هست.. اه اه.. ولی بر عکس این خیلی بچه هست.. اه..

البته میدونم که با حرف یه نفر ادم پیش مردم خوب یا بد نمیشه ولی کلا راه درست برخورد با اینجور ادما چیه؟ باید جوابشون رو داد یا سکوت کرد؟ شما بودید چه عکس العملی نشون میدادید؟

بلند میشدم و خیلی محترمانه براش دست میزدم و میگفتم خوشحالم که این ارزش رو پیدا کردم تا شما در موردم اینگونه صحبت کنید
این مورد یه بار برام پیش اومد طرف وقتی من وارد جمعی شدم شروع کرد به بد و بیراه گفتن منم فقط براش دست زدم و خیلی محترمانه درکنار 2 نفر از اشناها نشستم و گرم صحبت شدم سخت بود ولی شیرینیش موقعی بود که شنیدم طرف از فرط عصبانیت رفته و حاضر نشده برا شام وایسه چند روز بعدش هم پیام معذرت خواهی فرستاد

faramarzjan

کاربر فعال
داداش فکر کنم یکی بدجور حالتو گرفته ها ولش کن
زیاد سخت نگیر

nina 1991

عضو جدید
فرض کنید تو مهمونی خانوادگی بزرگ هستید و همه فامیل جمع هستند. یکی از فامیل های گرامیتون برای خراب کردن شما تو جمع بلند میگه:
نمیدونم چرا فلانی(شما) انقدر بچه ننه هست؟ خیلی بچه ننست.. اصلا خوشم نیومد.. بر عکس برادرش که خیلی ادم محکم و با اراده ایی هست.. اه اه.. ولی بر عکس این خیلی بچه هست.. اه..

البته میدونم که با حرف یه نفر ادم پیش مردم خوب یا بد نمیشه ولی کلا راه درست برخورد با اینجور ادما چیه؟ باید جوابشون رو داد یا سکوت کرد؟ شما بودید چه عکس العملی نشون میدادید؟

اصلا محلش نمیدادم از دفعه بعد یجور دیگه باهاش برخورد میکردم

بالا