درخواست های مرتبط با: عکس ها و پلان

vahidaz

عضو جدید
سلام کسی پلان دبیرستان دکتر مهدی ترک زاده تو مشهد خیابان استقلال رو داره ممنون میشم اگه کمک کنید واقعا لازم دارم.

rezaarmin

عضو جدید
دوستان تو کشیدن پلان یکم مشکل دارم ضعیفم برای کشیدن پلان با دست به چه نکته هایی باید توجه کرد که کار تمیز عالی دربیاد

vahidaz

عضو جدید
سلام کسی پلان دبیرستان دکتر مهدی ترک زاده تو مشهد خیابان استقلال رو داره ممنون میشم اگه کمک کنید واقعا لازم دارم.

کسی نداره واقعا لازم دارم..شرایط رفتن به مشهد رو ندارم لطفا کمک کنید.

rastin91

عضو جدید
با عرض سلام خدمت مهندسین محترم
برای درس نقد بنا نیاز به عکس و پلان دارم . موضوعشم فرهنگسرای نیاورانه .
ممنون میشم کمکم کنید :redface:

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان یه سری اطلاعات در مورد پلازاها می خوام
و همچنین میدانها (مثل نقش جهان ،گنجعلی خان و ...)
راهنمایی کنید ممنونم میشم:gol:

آخرین ویرایش:

روژانو

عضو جدید
درخواست : کمک در پیدا کردن مدارک خانه های قدیمی گرگان

درخواست : کمک در پیدا کردن مدارک خانه های قدیمی گرگان

با سلام . مهندسین عزیز . کسی پلانهای خانه های قدیمی گرگان رو داره؟ یا می تونید راهنماییم کنید که چطور می تونم پیداشون کنم. با توجه به اینکه شهرمم گرگان نیست اگه کمکم کنید ممنون می شم. با تشکر

mahsa ariya

عضو جدید
درخواست: مدارک شمس العماره تهران

درخواست: مدارک شمس العماره تهران

سلام بچه ها کسی هست که مدارک شمس العماره تهران و داشته باشه؟
ممنون میشم کمکم کنین

mahsa ariya

عضو جدید
درخواست: مدارک بازار قم

درخواست: مدارک بازار قم

میشه لطفا بازار قم رو هم بذاری؟
ممنون

aliqasemi

عضو جدید
درخواست : نقشه اتوکدی تهران (اکباتان)

درخواست : نقشه اتوکدی تهران (اکباتان)

نقشه اکباتانو ندارید دوستان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tery_honey99

عضو جدید
درخواست : نقشه کد تهران - سایت ترمینال غرب تهران ( آزادی )

درخواست : نقشه کد تهران - سایت ترمینال غرب تهران ( آزادی )

دوستان کسی نقشه ی کد تهران رو داره؟؟:cry::cry::cry:
یا نقشه ی کدی سایت ترمینال غرب تهران ( آزادی )

mahsa ariya

عضو جدید
درخواست: مدارک مدرسه غیاثیه خرگرد

درخواست: مدارک مدرسه غیاثیه خرگرد

ببخشید تو بخش مدرسه ها ک بررسی شده مدارک مدرسه غیاثیه خرگرد موجود نیست همچنین مقاله ای ک قرار دادین
ممنون میشم اگ امکانش هست مدارک رو دوباره بذارین:)

archt

عضو جدید
درخواست : نقشه کد اسلیمی

درخواست : نقشه کد اسلیمی

فایلdwg نقوش اسلیمی

eli.73

عضو جدید
سلام دوستان من دنبال یه اثر از یک معمار معروف ایرانی میگردم که حتما پلان و نما و برشش هم باشه، کمک کنید لطفا ازصبح دارم میگردم چیزی پیدانکردم :wallbash::wallbash: دیگه واقعا نمیدونم چکار کنم :cry: :w20:

mahshid.r993

عضو جدید
سلام دوستان، من پلان و نما از خونه ی دو طبقه میخوام ک ی اتاق کار هم داشته باشه، مساحت زمین هزار متره، ممنون میشم کمکم کنید.

somayeh-73

عضو جدید
درخواست:مدارک مسجد جامع گلپایگان

درخواست:مدارک مسجد جامع گلپایگان

سلام به دوستان عزیز
من شدیدا محتاج مدارک مسجد جامع گلپایگان هستم، خواهشا اگر کسی داره لطف کنه در اختیارم بذاره
واقعا ممنونم

mahsa.sanginan

عضو جدید
سلام دوستان
کسی عکس، پلان یا تحلیلی از دانشگاه یزد که همون خانه ی رسولیان هم هست داره؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم اگه برام بذارید. خیلی واجبه.......
:cry:

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
کسی عکس، پلان یا تحلیلی از دانشگاه یزد که همون خانه ی رسولیان هم هست داره؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم اگه برام بذارید. خیلی واجبه.......

سلام.عزیزم این تاپیکو تا آخر بگرد مطلب و عکس پیدا میکنی...من دو نمونه شو پیدا کردم...

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...نه-های-قدیمی?p=4995086&viewfull=1#post4995086

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/23284-ابنیه-سنتی-ایران-خانه-های-قدیمی

آخرین ویرایش:

mahsa.sanginan

عضو جدید

ممنون عزیزم اما من پلان و عکس میخوام از فضاهاش این فقط یه متنه خیلی خیلی کوتاه بود

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان
سلام دوست عزیز پلان های این خانه رو میتونید از لینک زیر مشاهده کنید البته کیفیتش پایینه و فایل کدش در سایت ها به صورت فروشی هستش.

Y@S@MIN

عضو جدید
سلام من به تعدادی عکس واسه پروژه ملات ریزی واندودکاری میخوام لطفا کمکم کنید

روژانو

عضو جدید
درخواست مدارک خانه های تاریخی گرگان

درخواست مدارک خانه های تاریخی گرگان

سلام دوستان. کسی می تونه تو پیدا کردن مدارک خانه های قدیمی گرگان به من کمک کنه. کسی هست که پلان این خونه ها رو داشته باشه.

hastia89

عضو جدید
درخواست: نقشه بناهای معاصر

درخواست: نقشه بناهای معاصر

سلام
نقشه چند تا از بناهای معاصر رو اگر دارین ، لطف کنید برام بزارین. برای مثال: ساختمان های مجموعه سعداباد- کاخ گلستان- کاخ نیاوران- موزه هنرهای معاصر- موزه ایران باستان- دبیرستان البرز- بانک های دوره پهلوی- اداره پست و تلگراف تهران - خانه های دوره پهلوی،یا خانه های امروزی اما شاخص و معروف و بناهای مثل اینها .
اگر نقشه و اطلاعاتشون رو دارید برام بزارین لطفا. اگر نقشه اتوکد باشه که واقعا عالیه. چون به اندازه هاش نیاز دارم و یا یه عکس اسکن شده نقشه که بشه ببرم تو کد و ترسیمش کنم. بازم ممنون:gol::gol::gol::gol::gol:

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام
نقشه چند تا از بناهای معاصر رو اگر دارین ، لطف کنید برام بزارین. برای مثال: ساختمان های مجموعه سعداباد- کاخ گلستان- کاخ نیاوران- موزه هنرهای معاصر- موزه ایران باستان- دبیرستان البرز- بانک های دوره پهلوی- اداره پست و تلگراف تهران - خانه های دوره پهلوی،یا خانه های امروزی اما شاخص و معروف و بناهای مثل اینها .
اگر نقشه و اطلاعاتشون رو دارید برام بزارین لطفا. اگر نقشه اتوکد باشه که واقعا عالیه. چون به اندازه هاش نیاز دارم و یا یه عکس اسکن شده نقشه که بشه ببرم تو کد و ترسیمش کنم. بازم ممنون:gol::gol::gol::gol::gol:
سلام دوست عزیز برای نمونه هایی که ذکر کردید به لینک های زیر مراجعه کنید.

[ابنیه تاریخی ایران]: کاخ نیاوران

[ابنیه تاریخی ایران]: کاخ گلستان
دبیرستان البرز
[معماری معاصرایران]:موزه هنر های معاصر

سایر بناهایی هم که مد نظرتون هست می تونید از فهرست های زیر مشاهده کنید.

فهرست تاپیک های تالار معماری ایرانی و اسلامی

فهرست تاپیک های معماری معاصر ایران

4698546985

اخراجی موقت
درخواست: عکس بازار در قدیم

درخواست: عکس بازار در قدیم

می شود کمی هم در مورد بازارها و مراکز خرید در قدیم عکس گذاشته شود؟

بالا