دانلود کتاب های بانک اطلاعاتی SQL Server

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
سلام دوستان
برخی کتاب های مربوط به بانک اطلاعاتی SQL Server رو در اينجا برای دانلود قرار ميدم.

negin17h

مدیر تالار

negin17h

مدیر تالار
آخرین ویرایش:

negin17h

مدیر تالار
آخرین ویرایش:

negin17h

مدیر تالار

negin17h

مدیر تالار

negin17h

مدیر تالار
کتاب های 2010 انتشارات Wrox

Microsoft SQL Server 2008 Integration Services: Problem, Design, Solution (Wrox Programmer to Programmer)
by: Erik Veerman, Jessica M. Moss, Brian Knight, Jay Hackney
en
0470525762 9780470525760

Download Links:
Raoidshare
ifile.it
SendSpace
MediaFire

**********************************************************************************

Professional SQL Server 2008 Internals and Troubleshooting (Wrox Programmer to Programmer)
by: Christian Bolton, Justin Langford, Brent Ozar, James Rowland-Jones, Steven Wort
en
0470484284 9780470484289

Download Links:

Rapidshare
Megashare
SendSpace
ifile.it

Topcoding

عضو جدید
فارسی فارسی فارسی فارسی
سلام دوست عزیز
راستش برای به روز بودن این هم توی تکنولوژی هایی مثل برنامه نویسی و کار با نرم افزارهای مایکروسافتی و ... چاره ای نیست که از کتابها و سایتها مرجع اونا استفاده کنیم و گاهی ترجمه بعضی متون انگلیسی بیشتر باعث گیج شدن میشود...
لینک زیر از سایت آغازه است که این سایت منابع خوبی داره که این کتاب از آقای صفای کفاش می باشد که با حجم کم مطالبی خوب در مورد چگونگی برنامه نویسی در محیط sql را بیان کرده است، با تشکر فراوان از آقای صفای کفاش...
لینک دانلود کتاب آقای کفاش
لینک زیر کتاب SQL Server 2005 ترجمه آقای مولانا پور می باشد که البته فکر کنم زبان اصلی این کتاب رو مدیر نگین توی همین تاپیک قرار داده باشد...
دانلود کتاب آموزش sql server 2005 ترجمه آقای مولاناپور

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام....
اگر ممکنه معرفی بکنین که کدوم یکی از این کتاب ها،برای شروع بهترین گزینه هستش!!! چیزی که بشه راحت sql و کاربرد های اصلیش رو یاد گرفت...(نمی خوام sql رو به طور کامل بهم یاد بده!! همین که یادم بده چجوری مثلا داده های وارد شده در فرم های ویژوال اوستودیو!! رو ذخیره کنم و یه فرهنگ لغت یا برنامه ی تست حافظه ی لفات ایجاد کنم!! بقیش رو خودم یاد می گیرم!)
انگلیسی و فارسی و سطح زبانش مهم نیست!

Topcoding

عضو جدید
با سلام....
اگر ممکنه معرفی بکنین که کدوم یکی از این کتاب ها،برای شروع بهترین گزینه هستش!!! چیزی که بشه راحت sql و کاربرد های اصلیش رو یاد گرفت...(نمی خوام sql رو به طور کامل بهم یاد بده!! همین که یادم بده چجوری مثلا داده های وارد شده در فرم های ویژوال اوستودیو!! رو ذخیره کنم و یه فرهنگ لغت یا برنامه ی تست حافظه ی لفات ایجاد کنم!! بقیش رو خودم یاد می گیرم!)
انگلیسی و فارسی و سطح زبانش مهم نیست!
سلام دوست عزیز
خوب این سایت خیلی ساده دستورات رو بیان کرده و یک مثال برای آن آورده کافیه در سمت چپ روی هر دستوری که بخواهین کلیک کنین...
و جزوه آقای کفاش که در بالا معرفی کردم رو توصیه میکنم برای یادگیری...
همچنین برای اینکه بخواهین ببینین چطوری داده ها رو در فرم ویژوال ذخیره کنین بهتره یه جزوه سی شارپ یا زبانی که توی وِیژوال میخواهین کار کنین مطالعه بفرمایین که توی سی شارپ جزوه هاشمیان توضیحات خوبی راجع به همین موضوع داده است...
موفق باشین
یاحق
پس نوشت : دوستان خواهشا اگه کسی سوالی دارد راجع به کتاب یا مباحث SQL در تاپیک جداگانه مطرح نماید مگر اینکه بخواهد لینک دانلود کتابی را اینجا قرار دهد...با تشکر از همه دوستان

آخرین ویرایش:

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
دانلود کتاب PDF آموزش سریع اس کیو ال ( SQL )

دانلود کتاب PDF آموزش سریع اس کیو ال ( SQL )

نام کتاب : آموزش سریع اس کیو ال ( SQL )
نویسنده : سید جمال میر کمالی
ناشر : پارس بوک
زبان کتاب : فارسی
تعداد صفحه : ۱۷
قالب کتاب : PDF
حجم فایل : ۵۶۸ Kb
توضیحات : در مدل رابطه‌ای داده‌ها، زبان ساختارمند پرسش‌ها یا اس‌کیوال یا ‌سی‌کوال ( Structured Query Language – SQL ) زبانی است بلندتراز مبتنی بر زبان کوتاه‌تراز و ریاضی جبر رابطه‌ای که برای ایجاد، تغییر، و بازیابی داده‌ها و نیز عملیات بر روی آنها به‌کار می‌رود. زبان SQL به سمت مدل شی‌گرا – رابطه‌ای نیز پیشرفت کرده‌است. اس‌کیوال برای کارهای ویژه و محدودی ( گزارش گیری از داده‌ها در پایگاه داده‌های رابطه‌ای ) طراحی شده‌است. بر خلاف زبانهای دستوری مثل بیسیک یا سی که برای حل مسائل طراحی شده، SQL زبانی بر پایه اعلان است. زبانهای توسعه یافته‌ای مثل PL/SQL به دنبال کامل کردن زبان به هدف ایجاد زبان برنامه نویسی با حفظ مزیت‌های SQL می‌باشد. شیوه دیگر کار این است که به کدهای زبان برنامه نویسی اجازه دسترسی به پایگاه داده به کمک دستورات SQL داده شود مثلاً PostgreSQL به توابعش اجازه می‌دهد که درون کدهای Perl، Tcl و C نوشته شوند. گاهی به شوخی گفته می‌شود که SQL نه ساخت یافته‌است، نه محدود به گزارش گیری‌ها و اصلاً یک زبان نیست!

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
دانلود کتاب آموزش سریع SQL

دانلود کتاب آموزش سریع SQL

نام کتاب : آموزش سریع SQL
نویسنده : وکیلی
ناشر : پارس بوک
زبان کتاب :فارسی
تعداد صفحه : ۱۷
قالب کتاب : PDF
حجم فایل : ۶۷۰ Kb
توضیحات : در مدل رابطه‌ای داده‌ها، زبان ساختارمند پرسش‌ها یا اس‌کیوال یا ‌سی‌کوال ( Structured Query Language – SQL ) زبانی است بلندتراز مبتنی بر زبانکوتاه‌تراز و ریاضی جبر رابطه‌ای که برای ایجاد، تغییر، و بازیابی داده‌هاو نیز عملیات بر روی آنها به‌کار می‌رود. زبان SQL به سمت مدل شی‌گرا – رابطه‌ای نیز پیشرفت کرده‌است. اس‌کیوال برای کارهای ویژه و محدودی ( گزارش گیری از داده‌ها در پایگاه داده‌های رابطه‌ای ) طراحی شده‌است. برخلاف زبانهای دستوری مثل بیسیک یا سی که برای حل مسائل طراحی شده، SQL زبانی بر پایه اعلان است. زبانهای توسعه یافته‌ای مثل PL/SQL به دنبالکامل کردن زبان به هدف ایجاد زبان برنامه نویسی با حفظ مزیت‌های SQL می‌باشد. شیوه دیگر کار این است که به کدهای زبان برنامه نویسی اجازهدسترسی به پایگاه داده به کمک دستورات SQL داده شود مثلاً PostgreSQL بهتوابعش اجازه می‌دهد که درون کدهای Perl، Tcl و C نوشته شوند. گاهی بهشوخی گفته می‌شود که SQL نه ساخت یافته‌است، نه محدود به گزارش گیری‌ها و اصلاً یک زبان نیست!