دانشجوی کدوم دانشگاهی؟

دانشجوی کدوم دانشگاهی؟

• سراسری

رای: 423 52.2%
  • آزاد

رای: 267 33.0%
  • پیام نور

رای: 45 5.6%
  • غیر انتفاعی

رای: 64 7.9%
  • غیره

رای: 11 1.4%

• مجموع رای دهندگان
    810

MEMOL...

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم آزاد هستم
عشق است آزاد کرج

به نظرم مسخره ترین دانشگاهه واحد کرج! کارکنانش که اصلا طرز برخورد رو یاد نگرفتن استاداش هم که دیگه نیازی به گفتن نیست! من که خدا رو شکر این ترم فارغ التحصیل میشم راحت میشم...

179

عضو جدید
کاربر ممتاز
من آزاد بودم رفتم دانشگاه آزاد
چند سالیه که از اونجا آزاد شدم
هنوزم آزادم ( چون مجردم ! )
سالها نیز آزاد خواهم زیست و هرگز باج نخواهم داد

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سراسري و آزاد جفتشون اگه دانشگاه خوبشو قبول شد خوبه ، نه مثل بعضيا كه با رتبه 70000 ميرن دانشگاه سراسري كه فقط ژست بگيرن بگن ما سراسري ايم http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon6.gif

artmiss

عضو جدید
سراسري و آزاد جفتشون اگه دانشگاه خوبشو قبول شد خوبه ، نه مثل بعضيا كه با رتبه 70000 ميرن دانشگاه سراسري كه فقط ژست بگيرن بگن ما سراسري ايم http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon6.gif

کاملا موافقم ،خیلی از دانشگاههای آزاد هستن که از نظر تراز علمی از دانشگاههای سراسری بالاترن ،مثلا دانشگاهای آزاد تهران از خیلی از دانشگاههای سراسری تو شهرستانها بهترن

من خودم سراسری خوندم ولی واقعا به نظرم بچه های دانشگاه آزاد هم اساتید بهتری دارن(چون برخلاف دانشگاه دولتی خوب پول میدن و استادهای خوبی میارن) هم خودشون از لحاظ بار علمی بالاترن چون نمره گرفتن و پاس شدن تو دانشگاه آزاد خیلی سخت تره و واسه همین بچه های آزاد خیلی بیشتر از سراسری ها درس می خونن و همین باعث میشه آزادیها اکثرا ارشد سراسری قبول می شن!

Azhang

عضو جدید
منم نسراسريم

کاملا موافقم ،خیلی از دانشگاههای آزاد هستن که از نظر تراز علمی از دانشگاههای سراسری بالاترن ،مثلا دانشگاهای آزاد تهران از خیلی از دانشگاههای سراسری تو شهرستانها بهترن

من خودم سراسری خوندم ولی واقعا به نظرم بچه های دانشگاه آزاد هم اساتید بهتری دارن(چون برخلاف دانشگاه دولتی خوب پول میدن و استادهای خوبی میارن) هم خودشون از لحاظ بار علمی بالاترن چون نمره گرفتن و پاس شدن تو دانشگاه آزاد خیلی سخت تره و واسه همین بچه های آزاد خیلی بیشتر از سراسری ها درس می خونن و همین باعث میشه آزادیها اکثرا ارشد سراسری قبول می شن!

:eek::eek::eek:

پس ديگه كسي به خودش زحمت كنكورسراسري رو نده

zahra aram

عضو جدید
منم غیر انتفاعی خیام مشهدم
همه چیزش خوبه مثل سراسریه فقط بدیش اینه که استاد کم دارن :(

meibudy

عضو جدید
ازاد و سراسری نداره اینجا ایرانه
من علم و صنعت میخونم
از اشنایی همتون هم خوشحالم

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااسری;)

ozra.m

عضو جدید
منم دانشگاه سراسری اردبیل میخونم البته ترم آخرم
دوست دارم همه تو دانشگاه سراسری بخونن چون هدف همه سراسری نه آزاد.

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما دانشگاه آزادي ها هم خوب واسه خودتون حال ميكنينا
خوش بحالتون
ما كه هي بايد بشينيم بخونيم آخرشم بيفتيم(البته بعضي ها هم با 10 پاس ميكنن

FROM_HELL

کاربر بیش فعال
شما دانشگاه آزادي ها هم خوب واسه خودتون حال ميكنينا
خوش بحالتون
ما كه هي بايد بشينيم بخونيم آخرشم بيفتيم(البته بعضي ها هم با 10 پاس ميكنن

سلام ، اتفاقا من فکر می کنم بر عکسه ، چون توی دانشگاه آزاد به خاطر سیستم مالی هم که شده بچه ها بی دلیل از درسهاشون میفتن اعتراض هم که اصلا معنی نداره ":evil:، در واقع خوش به حال شماسراسریاست.

khoshhal

عضو جدید
سلام ، اتفاقا من فکر می کنم بر عکسه ، چون توی دانشگاه آزاد به خاطر سیستم مالی هم که شده بچه ها بی دلیل از درسهاشون میفتن اعتراض هم که اصلا معنی نداره ":evil:، در واقع خوش به حال شماسراسریاست.
ما که همچین چیزی ندیدیم

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
I.W.E.R.C

I.W.E.R.C

Iran welding Engineer & research center:gol:

مرکز پژوهش و مهندسی جوشکاری ایران ;)

فکر کنم نیمه دولتیه:D

niloo_sh.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز