حل تمرینهای درس دینامیک و کنترل ماهواره بر

ali-1365

عضو جدید
با سلام
از دوستانی که مهندسی فضایی دانشگاه مالک اشتر یا دانشگاههای دیگر بودن خواهشمندم به من بگن که این تمرینهای درس دینامیک و کنترل ماهواره بر دکتر اسماعیل زاده رو چه جوری باید در نرم افزار متلب تعریف کنم.خواهش می کنم اگر کسی بلده راهنمایی کنه. گیج شدم.:confused:
تمرینها اینها هستند :

حاصلضرب dyadic:
كاربرد: يافتن تصوير بردار t روي برداري u:
تمرين1: يك تابع c=DyadicMultip(a,b) را بنويسيد كه تصوير بردار b را روي بردارa محاسبه كند(c).

تمرين2: تابع C=Euler Rot(‘abc’,q1, q2, q3) را نوشته به طوري‌كه بر حسب ترتيب دوران مثلاً ‘132’ و مقدار زواياي اويلر ماتريس دوران مربوطه را محاسبه و خروجي دهد. سپس تابعC1=Rot Mat(1,q) را نوشته و ماتريس C را با C1C3C2 مقايسه نماييد.

تمرين3: تابع [q1, q2, q3]=Euler Angle(C) را بنويسيد

تمرين4: توابع q2=c2q(C) و q1=e2q(q1, q2, q3) را بنويسيد كه به ترتيب كواترنيون‌ها را با بيشترين دقت از ماتريس دوران و زواياي اويلر محاسبه كرده، آنها را با هم مقايسه نماييد.

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
ای بابا، این 3 تا اولیه که گلابیاشه، بذار برسه به شتاب کریولیس و معادلات 6 درجه آزادی! ما 7-8 نفری نشستیم دور هم، تمرینش رو حل کردیم.

شما ورودی چند فضایی هستی؟

ali-1365

عضو جدید
ای بابا، این 3 تا اولیه که گلابیاشه، بذار برسه به شتاب کریولیس و معادلات 6 درجه آزادی! ما 7-8 نفری نشستیم دور هم، تمرینش رو حل کردیم.

شما ورودی چند فضایی هستی؟
بابا ایول
پس اگه امکان داره m فایلهات رو برایم mail کن.
مهنذسی فضایی ورودی 89 (به قول بچه های خدمتی آش خور)

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
بابا ایول
پس اگه امکان داره m فایلهات رو برایم mail کن.
مهنذسی فضایی ورودی 89 (به قول بچه های خدمتی آش خور)
نه دیگه، m فایل و هلو برو تو گلو نداریم. راهنمایی، کمک رو هستم اما این یه مورد رو حتی برای بچه های ورودی خودمون هم انجام ندادم. اگر هم می خوای آخر ترم فقط به برگه زل نزنی، باید خودت بشینی تمرین ها رو حل کنی. آخر ترم هم 2 تا از سوالاتون از تمرین هاست.

ali-1365

عضو جدید
نه دیگه، m فایل و هلو برو تو گلو نداریم. راهنمایی، کمک رو هستم اما این یه مورد رو حتی برای بچه های ورودی خودمون هم انجام ندادم. اگر هم می خوای آخر ترم فقط به برگه زل نزنی، باید خودت بشینی تمرین ها رو حل کنی. آخر ترم هم 2 تا از سوالاتون از تمرین هاست.
کلاً امتحانش چه جوریه؟چند تا سواله؟
شما خودت ورودی چه سالی هستی؟
کلاً میشه یه توضیحی راجع به کل درسها و بقیه چیزهای دانشگاه بدی؟

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
کلاً امتحانش چه جوریه؟چند تا سواله؟
شما خودت ورودی چه سالی هستی؟
کلاً میشه یه توضیحی راجع به کل درسها و بقیه چیزهای دانشگاه بدی؟
امتحانش اگر تمرین ها رو خودتون حل کنید، گلابیه. همه نمره بالا می گیرن اما اگر کپ زده باشید، سر جلسه امتحانش کامل کم میارید.
بستگی داره، دینامیک ماهواره بر فکر کنم 13-14 تا سوال بود.

ورودی 88

توضیح هم باشه برای بعد تر.

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار

پیوست ها

• 0041-SPACECRAFT SYSTEMS ENGINEERING 2.PDF.pdf
    1.8 مگایابت · بازدیدها: 0
  • 9783642543524-c2.pdf
    900.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0