جون عزیزاتون بخونید

daneshjoo_1361

عضو جدید
ببین دوست عزیز
اینجا یه سری از بچه ها که میتونستن همتشونو تو کارخیر نشون دادن
برا اینجورکارا هم مطمئن باش کسی نیست که بتونه وداوطلب نشه
اما
شما یه لطفی بکن
مشخصات بیماری مادردوستتون
بیمارستانی که اونجا بستری هستن ویه راهنمایی کلی برای دیدن ایشون بزار تا اگه شد بزودی برای جمع اوری کمک دراین زمینه بچه ها اقدام کنن
خیلی معذرت میخوام ولی بدون شناخت که نمیشه کاری کرد
خیلی از بچه ها رفتن رفیده وبه قدر وسعشون یه کمکی کردن
دراین مورد خاص هم هیچ ایرادی نیست بتونیم کمک کوچیکی بکنیم
موفق باشی
حرفت درست عزیز ولی منظور من از کمک راهنمایی برای فروش کلیه بود

piton

عضو جدید
مي دوني وقتي زنت بخاطر اينكه جايي واسه خوابيدن نداشتهباشه چي كار ميكنه وقتي بچه ات از گشنگي 3 شب نون خشك بخوره يعني چي ميدوني وقتي مادرت مي خواد عمل كنه ولي پول نداري داره جلو چشمت مي ميره يعني چي

خیلی دیگه فیلم هندی شد
بابا ما پولی در بساط نداریم کسی هم سراغ نداریم که تو کار جنس باشه کلیه بخره این که پیام دادن نداره بره بیمارستادن صدرا رو هوا میخرن
این که گریه نداره بره اونجا میخرن ازش

بعدشم الان اینقدر کار هست بجای فروختن این کارا بره تو بازار بار جا به جا کنه هر باری 2500 میدن روزی 10 تا بار خالی کنه از یه نیسان میشه 25هزار تومن اونوقت تو رو تو جیبش میزاره این جلب توجها نمیدونم برای چیه
مدیر نداره این تاپیکای چرت رو پاک کنه

daneshjoo_1361

عضو جدید
خیلی دیگه فیلم هندی شد
بابا ما پولی در بساط نداریم کسی هم سراغ نداریم که تو کار جنس باشه کلیه بخره این که پیام دادن نداره بره بیمارستادن صدرا رو هوا میخرن
این که گریه نداره بره اونجا میخرن ازش

بعدشم الان اینقدر کار هست بجای فروختن این کارا بره تو بازار بار جا به جا کنه هر باری 2500 میدن روزی 10 تا بار خالی کنه از یه نیسان میشه 25هزار تومن اونوقت تو رو تو جیبش میزاره این جلب توجها نمیدونم برای چیه
مدیر نداره این تاپیکای چرت رو پاک کنه
عزیزم رفته ولی فعلا تو نوبته در ضمن با بار زدن میشه 10 میلیون در اورد؟؟؟؟؟؟

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا چرا به جون عزیزانمون قسم میدی؟ ما اینجا میایم که بخونیم دیگه.
البته خوندن هم که چه عرض کنم. فک کردم سر کاریه. کاشکی راست نباشه.

piton

عضو جدید
میخواد راه بزنه یهو 10 میلیون میخواد چیکار مگه نمیگیه زنش شبها...
بچش نون خشک میخوره با روزی 25 هزار تومن مردم پادشاهی میکنن بابا من در مغازه روزی 10 تا 15 در بیارم اون روز تولدمه
بعدشم اگه کار کن باشی داداش توی اون تهران لعنتی کار ریخته فقط باید خوره باشی
میدونی داداش خدا وای نستاده تا بگی خدا بگه بفرما این برای شما
خدا میگه برو من میزارم یواشکی تو زنبیلت داداش
من اهل پند و نصیحت نیستم چون 22 سالمه ولی داداش دستت گیر باشه هزار کار هست میخوای من دو ساعته کلیشو براش بفروشم اینو نگو که تو نوبته میگه میخواد کلیه بخره که تو نوبته تو ایران هرکی هرچی بخواد بده رو هوا میزنن چه برسه که اعضای بدن باشه

daneshjoo_1361

عضو جدید
بچش نون خشک میخوره با روزی 25 هزار تومن مردم پادشاهی میکنن بابا من در مغازه روزی 10 تا 15 در بیارم اون روز تولدمه
من اهل پند و نصیحت نیستم چون 22 سالمه ولی داداش دستت گیر باشه هزار کار هست میخوای من دو ساعته کلیشو براش بفروشم اینو نگو که تو نوبته میگه میخواد کلیه بخره که تو نوبته تو ایران هرکی هرچی بخواد بده رو هوا میزنن چه برسه که اعضای بدن باشه
بله عزیز ولی این مال اون موقعست که من تازه تاپیک رو زدم الان واسش جایی کار ردیف کردیم عزیز دلم منم اولش می گفتم که راحت میخرن بعد دیدم نه ...

mirror_life2006

عضو جدید
شما دوسته عزیز خیلی یه کم کمکی دلتون نافرم بیرحمه ها من که تحته تاثیر قرار گرفتم........

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبید خوبم شما چطورید؟

اخیرا یکی از دوستای صمیمیم می خواد یکی از کلیه هاشو بفروشه شدیدا پول لازم داره حالا هر میخواد یا میتونه واسه فروختنش کمکش کنه با من هماهنگ بشه خدا اجرتون بده منم اگه ببینم مشکلش با یکی حل نمیشه منم می فروشم
این یکی از کمترن مواردی است که در ایران اتفاق می افته:cry:
اونوقت بعضی ها میگن که در ایران هیچ مشکلی برای جوانان نیست و ایران اینجوری و ایران اونجوری.:(
آقای بیتاب کجایی که ببینی؟:razz: