تو رو خدا بهم جواب بدين

arash_09

عضو جدید
سلا دوستان خوبم خسته نباشيد غرض از مزاحمت اين بود كه من ميخواستم يه سوال فني از شما ها بپرسم فكر نكنم زياد سخت باشه سوالم اين بود كه هواپيما هم بوق داره
تشكر از همتون

مهدي كياني

کاربر فعال مهندسی هوافضا
سلا دوستان خوبم خسته نباشيد غرض از مزاحمت اين بود كه من ميخواستم يه سوال فني از شما ها بپرسم فكر نكنم زياد سخت باشه سوالم اين بود كه هواپيما هم بوق داره
تشكر از همتون
سلام
مهندس این جا یک بخش علمی است لطف کن برای پیدا کردن جوابت به سایت خودتون راجعه کنید

rosvayejanan

عضو جدید
کاربر ممتاز
تشكر از همتون

بله داره

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
تشكر از همتون

بَه، بوق كه سهله، اون تهش، روي دم، صندلي بوفه هم داره، نصف قيمت. دنده عقب و بيمه بدنه و شخص ثالث هم داره اما قيمتش بالاست! :D

melan

عضو جدید
بوق

بوق

سلام دوست عزیز!
ای آقا ، اون ماشینان که رو زمین واسه آدما بوق می زنن،اونوقت شما می پرسی هواپیما بوق داره؟! هواپیما تو آسمون بوقو واسه کی بزنه؟... هروقت به این سوال جواب دادین به جواب سواله خودتونم می رسین ،فقط نگین به پرنده ها!:biggrin::biggrin::biggrin::D:smile::cool:

بالا