تشکیل گروه کاری هیدرولیک وپنوماتیک

spow

اخراجی موقت
سلام دوستان عزیز:gol::gol:
اینم شانزدهمین واخرین فایل این مجموعه :D
امیدوارم که به دردتون بخورن :smile:
من فایلهارو بر اساس حجمشون اپ کردم :redface:
موفق باشید ;);)

دانلود

persepolis52616

عضو جدید
دوست من ممنون از حسن توجهت :gol:
به کسی برنمیخوره فقط برا همین حرفتون که مهندس مکانیک هستین این حرفارو نوشتم انتظار از شماها تو جامعه خیلی بالاست (به سلامتی وقتی وارد بازار کار وزندگی شدید منظور منو کاملا درک خواهید کرد) بقیه دوستان با هررشته ای هم برای ما محترمند
من هم به نوبه خودم از شما و تلاشتان سپاسگزارم
اگر سو تفاهمی پیش امده باشد عذر میخوام
موفق باشید ;)
نوكرتم كجاي كاري ما هشت ساله وارد بازار كاروزندگي شديم....اي روزگار...بهرحال از تمامي فايل ها ممنون ولي اگه درباره تعميرات سيستمهاي هيدروليكي مثل پرس و ماشين آلات راهسازي داشتين هم فايل بزارين..

eng ali

عضو جدید
شیرهای سرو

شیرهای سرو

قسمت سوم شیرهای سرو تقدیم به شما:gol:

پیوست ها

• مکانيزم سرو (3).rar
    1.5 مگایابت · بازدیدها: 0
  • Like
واکنش ها: spow

eng ali

عضو جدید
شیرهای سرو

شیرهای سرو

بخش آخر شیرهای سرو
تقدیم به شما دوستان عزیز:gol:
موفق باشید;)

پیوست ها

• مکانيزم سرو (4).rar
    1.6 مگایابت · بازدیدها: 0
  • Like

nilo0ofun

عضو جدید
help me

help me

من برای پروژه شیر متناسب احتیاج به کاتالوگ یا استاندارد نازل و دیفیوزر دارم. به چند جا سر زدم ولی قطعاتش برای کابردای دیگه ای بود میتونین به من کمک کنین؟؟ :redface:

• Like

spow

اخراجی موقت
من برای پروژه شیر متناسب احتیاج به کاتالوگ یا استاندارد نازل و دیفیوزر دارم. به چند جا سر زدم ولی قطعاتش برای کابردای دیگه ای بود میتونین به من کمک کنین؟؟ :redface:

جزئیات پروژه ای که داری روش کار میکنی رو میتونی یهخورده بیشتر باز کنی
چه نوع شیری و....;)

nilo0ofun

عضو جدید
proportional valve

proportional valve

جزئیات پروژه ای که داری روش کار میکنی رو میتونی یهخورده بیشتر باز کنی
چه نوع شیری و....;)

عنوان دقیق پروژه من "طراحی و ساخت شیر کنترل فشار متناسب پنیوماتیک" هستش:)
یعنی proportional valve که رنج فشار کاریش برای کارای آزمایشگاهی بین 10-15 بار باشه. این نوع شیر فکر میکنم اصلا تو ایران تولید نمیشه من نقشه چند مدلشو از شرکت vickers گیر آوردم و دارم روشون کار میکنم ولی یه سری قطعه داره مثل نازل و دیفیوزر که ساختشون مشکله و فکر میکنم به همین دلیل تو ایران تولید نمیشن و قیمت بالایی دارن :surprised:
من دنبال یه کاتالوگ یا جدول استاندارد یا هند بوک برای انتخاب یا طراحی اینا میگردم چون ظاهرا باید این قطعات رو آماده بخرم و قابل ساخت نیستن. ممنون میشم اگه کسی دراین باره کمکم کنه :redface::gol:

spow

اخراجی موقت
عنوان دقیق پروژه من "طراحی و ساخت شیر کنترل فشار متناسب پنیوماتیک" هستش:)
یعنی proportional valve که رنج فشار کاریش برای کارای آزمایشگاهی بین 10-15 بار باشه. این نوع شیر فکر میکنم اصلا تو ایران تولید نمیشه من نقشه چند مدلشو از شرکت vickers گیر آوردم و دارم روشون کار میکنم ولی یه سری قطعه داره مثل نازل و دیفیوزر که ساختشون مشکله و فکر میکنم به همین دلیل تو ایران تولید نمیشن و قیمت بالایی دارن :surprised:
من دنبال یه کاتالوگ یا جدول استاندارد یا هند بوک برای انتخاب یا طراحی اینا میگردم چون ظاهرا باید این قطعات رو آماده بخرم و قابل ساخت نیستن. ممنون میشم اگه کسی دراین باره کمکم کنه :redface::gol:

سلام دوست عزیز
باشه من یه هندبوک دارم ولی دم دست نیست پیداش کردم براتون میزارمش ولی از ماهان عزیز هم سوال بکنید
ایشون دراین زمینه استاد هستند
موفق باشید ;)

nilo0ofun

عضو جدید
سلام دوست عزیز
باشه من یه هندبوک دارم ولی دم دست نیست پیداش کردم براتون میزارمش ولی از ماهان عزیز هم سوال بکنید
ایشون دراین زمینه استاد هستند
موفق باشید ;)

خیلی ممنون :sweatdrop: :gol:
ماهان کی هست؟ تو این تاپیک که من ندیدمش :que:

spow

اخراجی موقت
سلام ,
ماهان مثلا همكاره مديره تالاره مكانيكه هااااااااااااا:eek:

سلام خیلی خوب بابا چرا میزنی حالا :(
خوب من اینجا تازه واردم زیر اسمم که نوشته :child: :whistle:

خب دعوا نکنین همش تقصیر منه که استادمونو معرفی نکردم
ماهان هم میاد خودش راهنماییمون میکنه
ممنون از همتون :gol:

mohsenmrds

عضو جدید
:heart:سلام به همه دوستان هم رشته عزیز. و در اینجا از همه دوستانی که در این تاپیک فعالیت میکن نهایت تشکر را دارم. ( spow , eng ali ) امیدوارم که این تاپیک همچنان فعال بمونه .
بنظر من یکی از جذابترین قسمتهای رشته مکانیک، هیدرولیک و پنیوماتیک هستش . به امید اینکه تو ایران هم توانایی ساخت اجزای هیدرولیکی و پنوماتیکی به طور کامل پیدا بشه. :heart:;):D

• Like

spow

اخراجی موقت
سلام
یه پرژه در مورد هیدرولیک پنوماتیک میخواستم
ممنون میشم اگه کمکم کنی
YAGHOUB3015@GMAIL .COM

سلام دوست عزیز :gol:
من منظورتونو از پروژه متوجه نمیشم ولی اگه مطالب رو از صفحه اول پیگیری کنین مطالب به درد بخوری گیرتون میاد مطمئنا
موفق باشید ;)

nilo0ofun

عضو جدید
ای بابا چرا اینجا انقدر خلوت شده؟؟
این جناب ماهان هم که افتخار نمی دن تشریف بیارن نکنه ما باید بریم؟؟ ها؟؟:que:

spow

اخراجی موقت
ای بابا چرا اینجا انقدر خلوت شده؟؟
این جناب ماهان هم که افتخار نمی دن تشریف بیارن نکنه ما باید بریم؟؟ ها؟؟:que:

نه رفیق کارت خیلی درسته چرا باید بری
یه کمی حوصله کن بالاخره بچه ها روزه میگیرن واخرای تابستونه
بازم این اطراف شلوغ میشه