تبادل جزوه

mohamadreza85

عضو جدید
امروزه با توجه به گسترش وسایل ارتباط جمعی دسترسی افراد به اطلاعات بیشتر شده است و همین امر باعث محرومیت زدایی برای کسانی میشود که دسترسی فیزیکی به آموزش های مورد نیاز نداشته باشند.
از همین رو تصمیم گرفتم این تاپیک را ایجاد کنم و از مدیر انجمن هم خواهش میکنم آن را مهم کرده تا در این امر اطلاع رسانی و محرومیت زدایی کمک شده باشد.
اما هدف از این تاپیک این است که دوستانی که در دانشگاههای سطح اول کشور درس خوانده اند جزوه دروس خود را اعم از دست نویس یا تایپ شده به صورت اسکن شده و در قالب فرمت های رایجی مثل PDF و غیره در اختیار دوستان قرار بدهند. البته خواهشا نکات زیر را در قرار دادن جزوه ها رعایت فرمایید:
  1. جزوه های دست نویس تا آنجا که ممکن است خوش خط و خوانا باشند.
  2. حتی المقدور اسکن ها به صورت رنگی باشند.
  3. فایل اسکن شده تا آنجا که ممکن است فشرده شده باشند و یا برای فایل های خیلی سنگین به صورت چند پارتی گذاشته شوند تا برای دانلود مشکلی پیش نیاید
  4. حتی المقدور جزوه ها از دانشگاه های خیلی معتبر و مادر باشد
امیدوارم دوستان دانشجو و یا فارغ التحصیل از دانشگاههای معتبر و مادر در این زمینه همکاری کنند و زکات علمشان را به نوعی داده باشند.چرا که زکات علم نشر آن است.
با تشکر

mohamadreza85

عضو جدید
سلام
باتشكر از شما دوست عزيز
تاپيك شما به بخش مربوطه منتقل شد
اميدوارم موفق باشيد
شرمنده من از آنروز تا حالا فکر میکردم تو این تاپیک اشتراک دارم منتظر ایمیل بودم برای همین دیر شد تا این پاسختان را ببینم. فقط میشه بگید به کجا منتقل شد؟؟؟

امین قیاسی 1986

عضو جدید
شرمنده من از آنروز تا حالا فکر میکردم تو این تاپیک اشتراک دارم منتظر ایمیل بودم برای همین دیر شد تا این پاسختان را ببینم. فقط میشه بگید به کجا منتقل شد؟؟؟
خواهش ميكنم دشمنتون شرمنده
اين مسير تاپيك شماست

اگه بالاي صفحه رو يه نگاه بندازيد مسير رو پيدا ميكنيد