اینم از رشته کامپیوتر

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که خوشحال میشم .... 20 تراک میزنم براش 2000 میگیرم !!!! خیلی حال میده از ملت اسکل پول بالا بکشی !!!

navid.orturk

اخراجی موقت
به قول یکی از استاد هامون بچه های کامپیوتر خودشون هم نمی دونن دارن چی می خونن...

برنامه نویسیه که اونم ما برقی ها انجام میدیم ، من هر چی مهندس کامپیوتر می شناسم یا داره سی دی رایت می کنه یا کنار خیابون بساط کرده آلبوم سی دی می فروشه ( واقعیتو گفتم)

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
به قول یکی از استاد هامون بچه های کامپیوتر خودشون هم نمی دونن دارن چی می خونن...برنامه نویسیه که اونم ما برقی ها انجام میدیم ، من هر چی مهندس کامپیوتر می شناسم یا داره سی دی رایت می کنه یا کنار خیابون بساط کرده آلبوم سی دی می فروشه ( واقعیتو گفتم)
شما برقی ها چه زبونی برنامه می نویسین؟؟؟؟؟

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
به قول یکی از استاد هامون بچه های کامپیوتر خودشون هم نمی دونن دارن چی می خونن...برنامه نویسیه که اونم ما برقی ها انجام میدیم ، من هر چی مهندس کامپیوتر می شناسم یا داره سی دی رایت می کنه یا کنار خیابون بساط کرده آلبوم سی دی می فروشه ( واقعیتو گفتم)
شمام که عاقبتتون سیم کشی برق ساختمونه دیگه واقعیت...

navid.orturk

اخراجی موقت
شمام که عاقبتتون سیم کشی برق ساختمونه دیگه واقعیت...

نه . رشته برق این قدر قوی یه که هیچ کس امکان نداره بیکار بمونه مگر اینکه درس نخونده باشه و فقط نمره گرفته باشه

شما برقی ها چه زبونی برنامه می نویسین؟؟؟؟؟

سی ++ ، اسمبلی و حداقل ده تا نرم افزار تخصصی رو بلدیم برنامه نویسی کنیم. اصلا برنامه نویس های ایرانی بیشترشون رشته برق خوندن . چطور نمی دونین؟

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
به قول یکی از استاد هامون بچه های کامپیوتر خودشون هم نمی دونن دارن چی می خونن...

برنامه نویسیه که اونم ما برقی ها انجام میدیم ، من هر چی مهندس کامپیوتر می شناسم یا داره سی دی رایت می کنه یا کنار خیابون بساط کرده آلبوم سی دی می فروشه ( واقعیتو گفتم)
این هرچی که شما میبینید فک کنم خیلی بی عرضه ان پس خواهشا اینو نسبت ندید به همه و کلی صحبت نکنید منم خیلی از مهندسین برق رو میبینم که گفتم سیم کشی ساختمون انجام میدن یا مغازه دارن و لوازم الکتریکی می فروشن پس دیگه باید بگم همه مهندسین برق اینجورین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

marya736

عضو جدید
نه . رشته برق این قدر قوی یه که هیچ کس امکان نداره بیکار بمونه مگر اینکه درس نخونده باشه و فقط نمره گرفته باشه

سی ++ ، اسمبلی و حداقل ده تا نرم افزار تخصصی رو بلدیم برنامه نویسی کنیم. اصلا برنامه نویس های ایرانی بیشترشون رشته برق خوندن . چطور نمی دونین؟

اسمبلی فقط واسه کامپیوتره. به بقیه اطلاعات الکی ندید.
c#, c++ plc(step7) matlab, micro

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

ولی من دیدم زیاد هم دیدم قرار نیست که همه یه کار خوب پیدا کنن اونم با این وضعیت
خب ++cو اسملی دیگه چی؟
و اگه شما برقی ها برنامه نویسی انجام میدید چون به دردتون میخوره توی میکروکنترلرها اگه اشتباه نکرده باشم و فک نکنم شما یه زبان رو کامل بلد بشین شاید جاهایش که بدردتون رو میخوره کار میکنید و اینم که گفتی بیشتر برنامه نویسان ایران برق خوندن بعید میدونم اینجوری باشه

آخرین ویرایش:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
واقعا" متاسفم از بعضی مثلا"دانشجوها

mortezabn

عضو جدید
عاقبت رشته کامپیوتر میدونین چیه؟
یا یه مغازه کامپیوتری بزنی...
یا بری کارمند بشی
خوب بخونی تهش استاد دانشگاهی...!!!

• Like