اطلاعیه : کاربرانی که ممکن است سایت موقتا برای آنها لود نشود

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Schneider

مدیر بازنشسته
کسانیکه یکی دو روزه سایت www.www.iran-eng.ir براشون باز نمیشه، میبایست DNS شونو روی OpenDNS تنظیم کنند
DNS گوگل و DNS بسیاری از ISP ها یکی دو روزه که برای آدرس باشگاه جواب نمیده!

برای رفع این مشکل:

1_ از اینترنت موقتا disconnect کنید
2_ روی نام connection تون راست کلیک کنید و Properties را انتخاب کنید
3_ وارد سربرگ Networking شوید
4_ TCP/IPv4 را انتخاب کنید و کلید Properties در پایین آنرا انتخاب کنید
5_ در کادریکه باز میشه در قسمت پایین آن به ترتیب این اعداد را وارد کنید:

208.67.222.222
208.67.220.220

تمام تغییرات را Ok کنید و مجددا به اینترنت وصل شوید و وارد سایت شوید :smile:

لطفا به دوستانیکه دسترسی ندارند اطلاع رسانی کنید

Sarp

مدیر بازنشسته
کسانیکه یکی دو روزه سایت www.www.iran-eng.ir براشون باز نمیشه، میبایست DNS شونو روی OpenDNS تنظیم کنند
DNS گوگل و DNS بسیاری از ISP ها یکی دو روزه که برای آدرس باشگاه جواب نمیده!

برای رفع این مشکل:

1_ از اینترنت موقتا disconnect کنید
2_ روی نام connection تون راست کلیک کنید و Properties را انتخاب کنید
3_ وارد سربرگ Networking شوید
4_ TCP/IPv4 را انتخاب کنید و کلید Properties در پایین آنرا انتخاب کنید
5_ در کادریکه باز میشه در قسمت پایین آن به ترتیب این اعداد را وارد کنید:

208.67.222.222
208.67.220.220

تمام تغییرات را Ok کنید و مجددا به اینترنت وصل شوید و وارد سایت شوید :smile:

لطفا به دوستانیکه دسترسی ندارند اطلاع رسانی کنید

فکر کنم نیازی به دیسکانتک شدن نداشته باشه

به زودی برنامه ای قرار میدم که بهترین DNS رو با توجه به سرعت کاربر ، ارائه میده !

*Roshana*

عضو جدید
کاربر ممتاز
plz help me

plz help me

سلام راهی که گفتید رفتم ولی من سه روزه مشکل دارم از 20 بار یه بار به سایت دسترسی پیدا می کنم لطفأ راهنماییم کنید:gol:
[/QUOTE]

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام راهی که گفتید رفتم ولی من سه روزه مشکل دارم از 20 بار یه بار به سایت دسترسی پیدا می کنم لطفأ راهنماییم کنید:gol:
سلام
سایت در حال حاضر مشکلی نداره

مدتی ست جمهوری اسلامی اقدام به دستکاری پورتها کرده و به تبع آن مشکلاتی در ISP ها به وجود میاد که باعث این افت سرعت میشه

الان سرعت لود صفحات باشگاه مهندسان برای من هم پائینه
ولی میدونم که مشکل از کش شرکت ISP ــم است و ربطی به سایت نداره !

safir sabz

عضو جدید
کمک فوری

کمک فوری

سلام من وقتی وارد سایت میشم ورود با مشکله وقتی پیغام خوش آمد گویی به اسم کاربریم میده اما واردنمیشم ومجمد باید اسم کاربری وارد کنم 3روزه این مشکل رو دارم

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام .
مرسی از مدیران که جواب گو بودن از همه مدیران که نظرات خودشون رو گفتن
ولی بازم جمهوری اسلامی ایران ما رو مورد عنایت خودش قرار داده . چند ماه پیش که شرکت ارائه دهنده سرویس نت این مشکل رو به وجود اورد به نحوی که چندین انجمن ای پی منو بلوکه کردن ولی بعد از چند روز ادمین انجمن ها با زدن تاپیک اعلام کردن که اشکال از سروین ارائه دهنده پارس انلاین بوده و حل شده
ولی در مورد باشگاه این دومین بار است که این مشکل رو دارم . چند روز پیش یک روز من نمیتونستم باشگاه رو باز کنم ولی خود به خود حل شد
ولی همین چند دقیقه پیش در سایت بودم که یهو ای پی من بلوکه شد ولی بعد از چند دقیقه مشکل حل شد
نمیدونم مشکل از کجاست ولی وای به حالمون اکه اینترنت ملی اجرا بشه ( ولی ایرانی راه خودشو برای وصل شدن به خارج از کشور پیدا میکنه )

لطفا مدیران ارشد برای این حل این مشکل راهی پیدا کنن

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام من وقتی وارد سایت میشم ورود با مشکله وقتی پیغام خوش آمد گویی به اسم کاربریم میده اما واردنمیشم ومجمد باید اسم کاربری وارد کنم 3روزه این مشکل رو دارم

سلام
مشکل شما جدید نیست . چند سال پیش این مشکل بود
ولی درست یادم نیست من که خود به خود حل شد ولی دوستان گفتن که هیستوری رو پاک کردن درست شده

beso

اخراجی موقت
سلام .
مرسی از مدیران که جواب گو بودن از همه مدیران که نظرات خودشون رو گفتن
ولی بازم جمهوری اسلامی ایران ما رو مورد عنایت خودش قرار داده . چند ماه پیش که شرکت ارائه دهنده سرویس نت این مشکل رو به وجود اورد به نحوی که چندین انجمن ای پی منو بلوکه کردن ولی بعد از چند روز ادمین انجمن ها با زدن تاپیک اعلام کردن که اشکال از سروین ارائه دهنده پارس انلاین بوده و حل شده
ولی در مورد باشگاه این دومین بار است که این مشکل رو دارم . چند روز پیش یک روز من نمیتونستم باشگاه رو باز کنم ولی خود به خود حل شد
ولی همین چند دقیقه پیش در سایت بودم که یهو ای پی من بلوکه شد ولی بعد از چند دقیقه مشکل حل شد
نمیدونم مشکل از کجاست ولی وای به حالمون اکه اینترنت ملی اجرا بشه ( ولی ایرانی راه خودشو برای وصل شدن به خارج از کشور پیدا میکنه )

لطفا مدیران ارشد برای این حل این مشکل راهی پیدا کنن
منم این مشکل رو شدیدا دارم

خدا به دادمون برسه ... کسی هست که رسیدگی کنه :que:

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم همین مشکلو دارم......الن یه ساعت پیش اصلا نمیتونستم بیام.....:cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا