ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مستند

عضو جدید
سلام میشه هر کی تونست بگه رتبم چند میشه؟
ریاضی 50 سیال 46 جامد 66-73 ارتعاش 35
اگه تونستید رتبه تبدیلمو بگید..

ehsan esf

عضو جدید
اگه پارسه درست باشه (كه اميدوارم اين طور باشه ) سيالات من هم هر 8 تا تستي كه زدم درست بوده و 40 درصد ميشه

توكل به خدا ديگه

ehsan esf

عضو جدید
عاقا اگه بر فرض اون سوال خرپاهه حذف بشه
اون موقع كسي كه اشتباه زده چي ميشه اوضاش
كلن اين سوال حذف ميشه و سوالات و مجموع درصدا از 19 تا تست حساب ميشه ؟

من تا الان درصدام شده
رياضي 15
حامدات 35
سيالات 40
ديناميك هم 15
(تنها پشيمونيم جامداته كه خب نشد ديگه))
به نظرتون زير 1000 ميشم يا نه ؟

• Like
واکنش ها: meko

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عاقا اگه بر فرض اون سوال خرپاهه حذف بشه
اون موقع كسي كه اشتباه زده چي ميشه اوضاش
كلن اين سوال حذف ميشه و سوالات و مجموع درصدا از 19 تا تست حساب ميشه ؟
اگر سوالی حذف کنند با تعداد باقیمانده تست ها درصد میگیرن.
من کنکور 92 دادم نمیدونم چند تا حذف شد ولی با کلید اولیه جامدات 37 درصد شد بعد که نتایج اومد شد 43. سال 91 هم که شاهکار بوده 5 تا 7 تا سوال غلط جامدات داشته.

بچه ها میشه به من بگین با چه درصدایی و چه میانگینی میشه ساخت شریف..
یا مکاترونیک علم و صنعت یا
دانشگاه بوعلی رو قبول شد؟!؟؟؟؟؟

برا چه درصدایی تلاش کنم!!؟؟؟؟؟؟؟

saeedhashemi1371

عضو جدید
سلام
جناب ملکه آسمان ها

به عنوان یه دوست و البته کسی که یه بار کنکور رو تجربه کرده به شما چند تا توصیه می کنم.....
0) از همن الان بشین و با خودت رو راست مشخص کن برا چی میخای ارشد بخونی ............ برای فرار از سربازی ... برای عشق به مکانیک و علم...برای حقوق بیشتر.....برای کلاس.....برای خواستگار بالاتر .......برا بیکاری.......به نظر من این اصلی ترین نکته هستش حتما و حتما با خودت به صورت دقیق این قضیه رو روشن کن

1) اینترنت رو ببوس و بزار کنار ...حتی اگه درسی داری که نیاز به کامپیوتر نداره کامپیوتر رو هم جمعش کن(از پاییز)

2) بزرگترین اشتباه من این بود که تو تابستون خیلی کم درس خوندم(تقریبا روزی یک ساعت).... اگه تابستون باکس ریاضی رو یه دور میخوندم مطمئنا تو کنکور امسال ریاضی رو بالای هفتاد میزدم و کنکور پارسال هم بالای 40(البته من دانشجو هستم و کنکور 93 رو از خودمن امتحان گرفتم)

3) سعی کن از همین الان یه دور سوالای 70 تا الان رو نگاه کنی و دقیق مباحثی رو که هر سال سوال داره مشخص کنی.

4) از الان به این فکر نکن که من کنترل یا ارتعاشات رو حذف کنم و.......حتی اگه از اول تابستون هم شروع کردی بهش فکر نکن چون فوق العاده بازدهی رو پایین میاره

5) اگه از الان و حتی از تابستون شروع می کنی فقط همه درسا رو برای صد بخون ...

6) آزمون آزمایشی هم خوبه حتما شرکت کن

7) خلاصه نویسی یادت نره

8) اگه از الن شروع میکنی به نظر من از دروس زیر شروع کن خیلی خوب هستش البته به صورت بیس و دقیق و کامل بخون
ریاضی یک و دو .......... استاتیک..........دینامیک.........ترمودینامیک

دیگه خسته شدم اینقدر تایپ کردم
اگه نکته دیگه ای یادم اومد میگم

mechanic-man

عضو جدید
خانم ملکه اسمونا ارتون خواهش میکنم اینهمه وسط صحبتای بچه هایی که کنکور دادن پست نذارین بذارید چن وقت دیگه که تحلیل کنکور 94 ه بچه ها تموم شد و رتبه های بچه ها معلوم شد سوالاتونو مطرح کنید اونطوری جوابای مطمینتری هم دریافت میکنید

ارشد94

سلام
جناب ملکه آسمان ها

به عنوان یه دوست و البته کسی که یه بار کنکور رو تجربه کرده به شما چند تا توصیه می کنم.....
0) از همن الان بشین و با خودت رو راست مشخص کن برا چی میخای ارشد بخونی ............ برای فرار از سربازی ... برای عشق به مکانیک و علم...برای حقوق بیشتر.....برای کلاس.....برای خواستگار بالاتر .......برا بیکاری.......به نظر من این اصلی ترین نکته هستش حتما و حتما با خودت به صورت دقیق این قضیه رو روشن کن

1) اینترنت رو ببوس و بزار کنار ...حتی اگه درسی داری که نیاز به کامپیوتر نداره کامپیوتر رو هم جمعش کن(از پاییز)

2) بزرگترین اشتباه من این بود که تو تابستون خیلی کم درس خوندم(تقریبا روزی یک ساعت).... اگه تابستون باکس ریاضی رو یه دور میخوندم مطمئنا تو کنکور امسال ریاضی رو بالای هفتاد میزدم و کنکور پارسال هم بالای 40(البته من دانشجو هستم و کنکور 93 رو از خودمن امتحان گرفتم)

3) سعی کن از همین الان یه دور سوالای 70 تا الان رو نگاه کنی و دقیق مباحثی رو که هر سال سوال داره مشخص کنی.

4) از الان به این فکر نکن که من کنترل یا ارتعاشات رو حذف کنم و.......حتی اگه از اول تابستون هم شروع کردی بهش فکر نکن چون فوق العاده بازدهی رو پایین میاره

5) اگه از الان و حتی از تابستون شروع می کنی فقط همه درسا رو برای صد بخون ...

6) آزمون آزمایشی هم خوبه حتما شرکت کن

7) خلاصه نویسی یادت نره

8) اگه از الن شروع میکنی به نظر من از دروس زیر شروع کن خیلی خوب هستش البته به صورت بیس و دقیق و کامل بخون
ریاضی یک و دو .......... استاتیک..........دینامیک.........ترمودینامیک

دیگه خسته شدم اینقدر تایپ کردم
اگه نکته دیگه ای یادم اومد میگم
خیلی ممنونم دستتون درد نکنه.من سربازی ندارم و دخترم!
هدفم رو تا یه حد خیلی زیادی مشخص کردم.
اگه نگرانیی راجب تغییرات کنکور و معدلم و اینجور چیزا نداسته باشم بیشتر از هر چیزی دلم میخواد فقط یاد بگیرم و اینم بگم از امتحان دادن و کنکور متنفرررررم!!! ففط دلم میخواد بیشتر بدونم.و تو یه دانشگاه خوب سعی کنم بیشتر یاد بگیرم.

میخوام از الان شروع کنم.شاید از شنبه که کامل تکلیفمو با خودم مشخص کردم.
بین برق و مکانیک مردد بودم که الان سعی میکنم بیشتر روی مکانیک متمرکز شم فقط دوس ندارم نتیجه برام طراحی کاربردی بشه!!!

قبل از تابستون میخوام ریاضی و استاتیک و ارتعاشات رو کامل جمع کنم.دروس تخصصی این ترمم رو هم خوب کار کنم.

فقط میخوام تلاش کنم.من دیدم که خدا حتی به تلاش نکرده! هم نتیجه میده! حالا مطمعنم تلاشم رو بکنم..
مطمعنم من کم کاری نکنم خدا هم برام کم نمیزاره!

فقط میترسم! میگم شاید نتونم! معدلم افتضاحه! کلی منو بهم ریخته!!

ارشد94

خانم ملکه اسمونا ارتون خواهش میکنم اینهمه وسط صحبتای بچه هایی که کنکور دادن پست نذارین بذارید چن وقت دیگه که تحلیل کنکور 94 ه بچه ها تموم شد و رتبه های بچه ها معلوم شد سوالاتونو مطرح کنید اونطوری جوابای مطمینتری هم دریافت میکنید
باشه چشم.سعی میکنم.
معذرت میخوام ببخشید.
:-(

اما توروخدا دیگه تحلیلاتونو رو سریع جمع و جور کنید.تا اردیبهشت که بشه خب خیلی وقته! سخته تا اون موقع هیچی نگم!!!
اما حق با شماست.عذر میخوام.

سعی میکنم وقتایی بیام که زیاد شلوغ نباشه! و کم حرف بزنم!اینجوری باشه اشکالی نداره؟

با لطف مدیر محترم هرکاری میکنم تایپیک جدید هم نمیتونم بزارم!!!

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
پاسخ تشریحی دینامیک پارسه نیومده؟
فقط مونده دینامیک
6تازدم که فقط یکیش رو شک دارم درست زده باشم دینامیک ماشین بود
اونی که چرخدنده ها رو داده بود و سوالش این بود که با تغییر شعاع ها سرعت نقطه پی چه تغییری میکنه کسی جواب داده؟هرچند تقریبا مطمئنم غلط زدم

amir-mehrizi

عضو جدید
فقط مونده دینامیک
اونی که چرخدنده ها رو داده بود و سوالش این بود که با تغییر شعاع ها سرعت نقطه پی چه تغییری میکنه کسی جواب داده؟هرچند تقریبا مطمئنم غلط زدم
معذرت می خوام سوالمو جواب ندادین.میگم مگه چقدر تفاوت داشت درصد سیالاتتون بین پاسخ مدرسان با پارسه؟؟

aero22

عضو جدید
فقط مونده دینامیک

سلام ، دفترچه E
سوال 91 - حوصله نداشتم
سوال 92 - 3
93 - حوصله نداشتم
94 - 1
95 - 2
96 - 3
97 - 4
98 - 3
99 - 4
100 - 4
101 - 1
102 - 2
103 - 1
104 - 1
105 - 2
106 - 1
107 - 1
108 - 4
109 - جوابش 3.9
110 - نوع 1

تف به ذات کنکور ، من تقریبا همیشه تو باکس دینامیک کنکور آزمایشی پارسه اول یا دوم بودم ! حالا وضعم شده این !! چرا شب کنکور مکانیک من باید حالم خراب شه ! چرا ااااااااا ؟؟ و نتونم تا صبح بخوابم ! بعدش سر کنکور اونقد حالم بد باشه ( خدایی خواب بودم سر جلسه )که cos 60 درجه رو رادیکال 3 دوم بزنم ! ( و خیلی چیزای دیگه ) چرا منی که انصافا برا تک رقمی و حتی بیشتر زحمت کشیده بودم و باید ریاضی 40 ، سیالات 60 ، جامدات 80 ، دینامیک 90 بزنم الان با ریاضی 20 ، سیالات 40 ، جامدات 60 ، دینامیک 53 ، خدا بهم رحم کنه تهران طراحی کاربردی قبول شم !
حالا ایشالله کنکور هوافضا اول شم به دردم میخوره ؟
ریاضی 40 ، آیرو 40 ، مکانیک پرواز 87 ، سازه 73 ، طراحی هواپیما 63 ،
این چن روزه واقعا جهنم بوده واسم ولی دیگه واسم مهم نیست ، فقط بر خدا توکل ، من تلاش خودمو کردم ! همین دیگه حرفی ندارم !

آخرین ویرایش:

h.vampire

عضو جدید
سلام همگی
کنکور گرچه مطابق میلم نبود و خستگیش موند واسم اما گفتم بیام یه خسته نباشید بگم به اونایی که از تابستون بکوب داشتن میخوندن :دی
موفق باشید

mech.shima

کاربر ممتاز
معذرت می خوام سوالمو جواب ندادین.میگم مگه چقدر تفاوت داشت درصد سیالاتتون بین پاسخ مدرسان با پارسه؟؟
عذرمیخوام
یادم نمیاد چون دیدم خیلی پرته دیگه اصلا تعدادشون رو نشمردم اما یادمه که هم توی جامدات هم سیالات حداقل دوسه تا غلط داشتم
ولی پارسه همیشه کارش درست تره واقعا

mech.shima

کاربر ممتاز
سلام ، دفترچه E
سوال 91 - حوصله نداشتم
سوال 92 - 3
93 - حوصله نداشتم
94 - 1
95 - 2
96 - 3
97 - 4
98 - 3
99 - 4
100 - 4
101 - 1
102 - 2
103 - 1
104 - 2
105 - 3
106 - 1
107 - 1
108 - 4
109 - جوابش 3.9
110 - نوع 1

تف به ذات کنکور ، من تقریبا همیشه تو باکس دینامیک کنکور آزمایشی پارسه اول یا دوم بودم ! حالا وضعم شده این !! چرا شب کنکور مکانیک من باید حالم خراب شه ! چرا ااااااااا ؟؟ و نتونم تا صبح بخوابم ! بعدش سر کنکور اونقد حالم بد باشه ( خدایی خواب بودم سر جلسه )که cos 60 درجه رو رادیکال 3 دوم بزنم ! ( و خیلی چیزای دیگه ) چرا منی که انصافا برا تک رقمی و حتی بیشتر زحمت کشیده بودم و باید ریاضی 40 ، سیالات 60 ، جامدات 80 ، دینامیک 90 بزنم الان با ریاضی 20 ، سیالات 40 ، جامدات 60 ، دینامیک 53 ، خدا بهم رحم کنه تهران طراحی کاربردی قبول شم !
حالا کنکور هوافضا اول شم به دردم میخوره ؟
ریاضی 40 ، آیرو 40 ، مکانیک پرواز 87 ، سازه 73 ، طراحی هواپیما 63 ،
این چن روزه واقعا جهنم بوده واسم ولی دیگه واسم مهم نیست ، فقط بر خدا توکل ، من تلاش خودمو کردم ! همین دیگه حرفی ندارم !

سلام ممنونم ازجواباتون
به نظرم اصلا نگرن رتبه تون نباشید
اونطور که پیداس همه از بس فکر میکردیم آسونه یه جاهایی رو اشتباهی رفتیم
به نظرم همه به یه نسبتی ازکنکورشون راضی نیستن یا بهتره بگم درصد خیلی کمی هستن که بعد محاسبه درصداشون 100درصد راضی باشن
نمونه اش همین تاپیک ؛همه ما که عضو اینجاییم خیلی تلاش کردیم اما تا حالا پستی رو دیدید که 100درصد راضی باشه؟!
وقتی از دید همه کنکوری ها نگاه کنیم میبینیم پس کل درصدها به یه نسبتی تغییر میکنه و من مطمئنم شما رتبه تون عالی میشه

اما یه سوال مطمئنید 105میشه 3؟من 2رو زدم فک کنم چون فکر میکردم طبق رابطه که شعاع بزرگتر به کوچکتره وقتی شعاع کوچکتر زیاد بشه کسر کوچیکترمیشه پس وقتی از یک کم میشه عدد بزرگتری در میاد استدلالم غلطه نه؟!چون اینجا صورت کسربزرگتر از مخرج کسره اما اگه استدلال من غلطه پس باید گزینه یک هم درست باشه متوجه منظورم میشید؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا