ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

NASTOH

عضو جدید
قابل توجه سیالاتی ها
یکی از اساتیدمون گفت جریان ثانویه برا کارشناسی نیست.پس سوال 62 رفت برا اعتراض[/QUO

نه اینجوری نیست.ما که هم توسیالات یک هم دو هم توربوماشین خونده بودیم!

دوست عزیز امتحان جغرافی نیست که ی شکل از ی کتاب بردارن و بزارن تو کنکور .من خوندم که این سوال از کتاب مانسون بوده.آیا این سوال تو شیمز استریتر یا کتابای دیگه هم هست؟ اصلا قرار نیست که من 10 تا رفرنس سیال بخونم.این سوال اگر هم شکل بوده تو ی کتابی نباید به عنوان سوال کنکور بیاد،یعنی مخالفت من بااین سوال به خاطر اینه که بار کنکوری نداشته نه اینکه تو هیچ کتابی نباشه.بالاخره شما اگه 20 رفرنس سیالات بخونی حتما تو یکی پیدا میشه.
من خیلی سیالات خوندم ولی تا حالا چنین چیزی ندیدم.تو دانشگاهم کسی از این داستان حرفی نزده.تو کتاب دکتر صادقی پارسه هم به عنوان ی کتاب کامل چیزی گفته نشده
تو رو خدا چون خودت جواب داده نزار حق بچه ها ضایع بشه.ما خودم رو میدیم به سنجش

یکی از بزرگترین مشکلات ما این است که ما منابع و سر فصل مشخص نداریم.آخه تا کی؟ ما باید اینو به سنجش بفهمونیم.مثلا اگه امسال از کانال روباز که برا عمرانه سوال میدادند شما حق اعتراض نداشتی چون تو تمام کتاب سیالات هست.ولی ربطی به مانداره.پس بودن هر چیز در کتاب ملاک سوال کنکور بودن نیست.

NASTOH

عضو جدید
کانال روباز هم هست تو تمام کتابا و نه فقط مانسون.پس باید بدن؟//؟؟؟؟///؟//؟؟؟؟؟؟؟
حرفای خنده دار نزنین تو رو خدا.رفرنس مانسونه که کلید کردید رو مانسون؟

سوال تشعشع چه جوری توجیه میشه؟.تو رو خدا از حقتون دفاع کنید.

NASTOH

عضو جدید
دوستان واقع بین باشید لطفا! این آقایون سازمان سنجش اشکال تایپیو با کراهت حذف می کنن چه برسه به اشکال علمی!!!درضمن من نگفتم جز سر فصل توربوماشین زانویی هست!!! ولی اونجا یه اشاره مختصری کردن به عنوان یاداوری ،اصل موضوع تو کتاب سیالات مانسون به وضوح اومده!(یکی از دوستان حدود ده صفحه قبل شکلشم گذاشته)

سنجش بیج میکنه حذف نکنه.بله اگه سکوت کنی مثل پارسال برا همه تستا ی پاسخ میزاره
کانال روباز هم هست تو تمام کتابا و نه فقط مانسون.پس باید بدن؟//؟؟؟؟///؟//؟؟؟؟؟؟؟
حرفای خنده دار نزنین تو رو خدا.رفرنس مانسونه که کلید کردید رو مانسون؟

سوال تشعشع چه جوری توجیه میشه؟.تو رو خدا از حقتون دفاع کنید

hsdanesh

عضو جدید
دوست عزیز امتحان جغرافی نیست که ی شکل از ی کتاب بردارن و بزارن تو کنکور .من خوندم که این سوال از کتاب مانسون بوده.آیا این سوال تو شیمز استریتر یا کتابای دیگه هم هست؟ اصلا قرار نیست که من 10 تا رفرنس سیال بخونم.این سوال اگر هم شکل بوده تو ی کتابی نباید به عنوان سوال کنکور بیاد،یعنی مخالفت من بااین سوال به خاطر اینه که بار کنکوری نداشته نه اینکه تو هیچ کتابی نباشه.بالاخره شما اگه 20 رفرنس سیالات بخونی حتما تو یکی پیدا میشه.
من خیلی سیالات خوندم ولی تا حالا چنین چیزی ندیدم.تو دانشگاهم کسی از این داستان حرفی نزده.تو کتاب دکتر صادقی پارسه هم به عنوان ی کتاب کامل چیزی گفته نشده
تو رو خدا چون خودت جواب داده نزار حق بچه ها ضایع بشه.ما خودم رو میدیم به سنجش

یکی از بزرگترین مشکلات ما این است که ما منابع و سر فصل مشخص نداریم.آخه تا کی؟ ما باید اینو به سنجش بفهمونیم.مثلا اگه امسال از کانال روباز که برا عمرانه سوال میدادند شما حق اعتراض نداشتی چون تو تمام کتاب سیالات هست.ولی ربطی به مانداره.پس بودن هر چیز در کتاب ملاک سوال کنکور بودن نیست.

من شخصا این شکل رو نه دیده بودم نه در موردش چیزی خونده بودم. این مفهومی ترین سوال کنکور امسال بود. خوب یه کم هم باید دید مهندسی داشته باشیم این 4 سال درس خوندیم، باید بتونیم بعضی سوالات رو بدون محاسبه حل کنیم.
البته من زیاد نخونده بودم واسه کنکور امسال، ولی به بعضی از سوالات واقعا تو 5 ثانیه میشد جواب داد.
امیدوارم این سوال واسه اکثر دوستان مشکلی پیش نیاره.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
دوستان ساختی نظرشون در مورد سوال 129 چیه؟

من گزینه 4 رو زدم «تضمین کیفیت»
چون ما در ساخت تا آنجا که میدانم «کنترل کیفیت» داریم نه تضمین
مهندس تعريف شما از كنترل كيفيت چيه؟
((اطمينان از تهيه و توليد كالا و خدمات بر طبق استانداردهاي تعيين شده )))
خب شركتي كه داره كنترل كيفي رو محصولات خودش انجام ميده در واقع داره محصولاتشو با استاندارد موجود و مورد نظر مشتري تطبيق ميده اين همون تضمين كيفيت محصولشه .درواقع تضمين كيفيت در راستاي كنترل كيفيته و از اون نتيجه گرفته ميشه

NASTOH

عضو جدید
من شخصا این شکل رو نه دیده بودم نه در موردش چیزی خونده بودم. این مفهومی ترین سوال کنکور امسال بود. خوب یه کم هم باید دید مهندسی داشته باشیم این 4 سال درس خوندیم، باید بتونیم بعضی سوالات رو بدون محاسبه حل کنیم.
البته من زیاد نخونده بودم واسه کنکور امسال، ولی به بعضی از سوالات واقعا تو 5 ثانیه میشد جواب داد.
امیدوارم این سوال واسه اکثر دوستان مشکلی پیش نیاره.

دوست عزیز ما امتحان کنکور دادیم نه امتحان نظام مهندسی. چون بعضی سسوالات تو 5 پانیه حل میشد باید 2 تا سوال غیر استاندارد تو سیالات باشه؟

پس سنجش رفتن ما با بودن افرادی مثل شما بی ثمره

دوستان از این به بعد کسی در مورد غیر استاندارد بودن سوالات هیچی نگه.منم بی خیال اعتراض شدم.

از ماست که برماست

p.abdollahi

عضو جدید
دوستان ساختی بیاین تو که این سیالاتی ها بازم دست به یقه شدن
ما ساختی ها ریخته گری سوال دادن چیزی نگفتیم مدیریت تولید دو تا سوال چرت دادن چیزی نگفتیم واسه 20 تا سوال 20 تا منبع خوندیم چیزی نگفتیم آخه شما چتونه ؟ :biggrin:

hsdanesh

عضو جدید
دوست عزیز ما امتحان کنکور دادیم نه امتحان نظام مهندسی. چون بعضی سسوالات تو 5 پانیه حل میشد باید 2 تا سوال غیر استاندارد تو سیالات باشه؟

پس سنجش رفتن ما با بودن افرادی مثل شما بی ثمره

دوستان از این به بعد کسی در مورد غیر استاندارد بودن سوالات هیچی نگه.منم بی خیال اعتراض شدم.

از ماست که برماست

دوست گلم چرا عصبی میشی؟ من فقط در مورد سوال 62 نظرم رو گفتم.
من به این معتقدم که کنکور به کل باید از بین بره، شما اعتراض می کنید واسه یکی دو تا سوال، من و خیلی ها اعتراض می کنیم به وجود کنکور و 170 سوال آن!

constantine68

عضو جدید
باور کنید طراح اون تست جریان ثانویه ، اصلا خودش نمیدونسته جریان ثانویه چیه همینجوری داشته مانسونو ورق می زده یهو چشمش افتاده به این شکل. پیش خودش گفته چه شکل قشنگی جون میده واسه تست کنکور ارشد مکانیک 92

sourena23

عضو جدید
دوستان تمام افرادی که برای امتحان روز 4 شنبه مکانیک زحمت کشیده بودن ...
دوست دارن سوالای تخیلی و غیر استاندارد یا سوالایی که جواب هاشون تو گزینه ها نیست حذف بشه.
ولی بهتر ما خوش یبنی رو بذاریم کنار اینا کیه واسه دانشجو ارزش قائل بودن که این بار 2 مشون باشه .
متاسفانه حالا ببینید واسه تمام سوال ها, کلید میزارن..از نظر دوستان انچه طراح می خواست مهم بود حالا به هر دلیلی نتونستیم جواب بدیم انا واسشون مهم نیست.

NASTOH

عضو جدید
دوستان تمام افرادی که برای امتحان روز 4 شنبه مکانیک زحمت کشیده بودن ...
دوست دارن سوالای تخیلی و غیر استاندارد یا سوالایی که جواب هاشون تو گزینه ها نیست حذف بشه.
ولی بهتر ما خوش یبنی رو بذاریم کنار اینا کیه واسه دانشجو ارزش قائل بودن که این بار 2 مشون باشه .
متاسفانه حالا ببینید واسه تمام سوال ها, کلید میزارن..از نظر دوستان انچه طراح می خواست مهم بود حالا به هر دلیلی نتونستیم جواب بدیم انا واسشون مهم نیست.

چون ما بی عرضه ایم

maysam_n2005

کاربر فعال
عزیز این سوال درسته سوال 23 صل 9 تستای تالیفی کتاب مقاوت نایی است و گزینه 2 درسته هر کی می خواد مب تونه نگاه کنه بید از وسط جسم شکسته بشه بعد تتا درجه انحراف داده بشه بعد جواب به راحتی در میاد 3 روز نگاتون می کنم مثل اینکه کسی تست تالیفی نزده اصلن حول فنر نباید گشتاور بدی گیج می زنی رفیق
دوستان تکلیف سوال 80 چی شد؟
چرا میگین غلطه؟
من سر جلسه حول فنر پایینی گشتاور گرفتم و به گزینه 3 رسیدم.
همچنین سوال 89 را گزینه 2 زدم.درسته؟

maysam_n2005

کاربر فعال
ببینید دوستان جز ناراحتی خودتون چیزی نصیبتون نمی شه جز اینکه صبور باشین تا ببینید نتیجتون چی می شه هر کاری کنید بیشتر خودتونو آزار میدین تنها چیزی که می تونه کمکتون کنه اینه که صبور باشین کاری نمیشه کرد نوش دارو ÷س از مرگ سهرابه دیگه تمام شد!

sheykh_bahaee

عضو جدید
مهندس تعريف شما از كنترل كيفيت چيه؟
((اطمينان از تهيه و توليد كالا و خدمات بر طبق استانداردهاي تعيين شده )))
خب شركتي كه داره كنترل كيفي رو محصولات خودش انجام ميده در واقع داره محصولاتشو با استاندارد موجود و مورد نظر مشتري تطبيق ميده اين همون تضمين كيفيت محصولشه .درواقع تضمين كيفيت در راستاي كنترل كيفيته و از اون نتيجه گرفته ميشه

درسته ولی مهندس ساخت تضمین نمیکنه یا امضا نمیده که تمام قطعات تولیدی خوب کار کنند
ممکنه از 50 یا 100 تا حداقل یکی کار نکنه .

sheykh_bahaee

عضو جدید
دوستان ساختی در مورد سوال 122
سوال درسته
من دوباره حلش کردم و جواب رو بدست آوردم.
حواستون باشه که طول نمونه 9 است نه 10 از 1 تا 10

که اگه حساب کنید همون 1.5b بدست میاد.

memeghme

عضو جدید
عزیز این سوال درسته سوال 23 صل 9 تستای تالیفی کتاب مقاوت نایی است و گزینه 2 درسته هر کی می خواد مب تونه نگاه کنه بید از وسط جسم شکسته بشه بعد تتا درجه انحراف داده بشه بعد جواب به راحتی در میاد 3 روز نگاتون می کنم مثل اینکه کسی تست تالیفی نزده اصلن حول فنر نباید گشتاور بدی گیج می زنی رفیق
کاملا درسته گزینه 2 میشه

amir-mehrizi

عضو جدید
بچه ها راستي اون سوال علم مواد بود كه a رو ميخواست؟؟؟چند بدست اورديد شما؟؟؟

memeghme

عضو جدید
دوستان ساختی بیاین تو که این سیالاتی ها بازم دست به یقه شدن
ما ساختی ها ریخته گری سوال دادن چیزی نگفتیم مدیریت تولید دو تا سوال چرت دادن چیزی نگفتیم واسه 20 تا سوال 20 تا منبع خوندیم چیزی نگفتیم آخه شما چتونه ؟ :biggrin:
آقا شما نگران نباشید سیالاتیا گوشت همو میخورن ، ولی استخوناشو دور نمیندازن.(کنایه از اینکه خیلی ماهن!!!)

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
بچه ها راستي اون سوال علم مواد بود كه a رو ميخواست؟؟؟چند بدست اورديد شما؟؟؟
اون كه راحت بود واحد شبكه bcc رو اگه حفظ باشي كافيه به جاي r شعاع اتمي رو قرار بدي ميشه 0.335

amir-mehrizi

عضو جدید
اون كه راحت بود واحد شبكه bcc رو اگه حفظ باشي كافيه به جاي r شعاع اتمي رو قرار بدي ميشه 0.335
سلام ايمان جان.درست زدم.فقط با شك زدم اينو.حتي روز امتحانم آخر امتحان گفتم بذار پاكش كنم كه خدا رو شكر درست بوده.من تا الان كه جوابا رو با شما چك ميكردم از 9 تا سوالي كه زدم تو ساخت تاحالا به غير از يكي همش درست بوده.او ن يدونه هم اون سوالي بود كه در رابطه با G00بودشه.اونا شما چه گزينه اي زدي؟؟من اونو زدم كه ميگفت به آفست نياز نداره

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
سلام ايمان جان.درست زدم.فقط با شك زدم اينو.حتي روز امتحانم آخر امتحان گفتم بذار پاكش كنم كه خدا رو شكر درست بوده.من تا الان كه جوابا رو با شما چك ميكردم از 9 تا سوالي كه زدم تو ساخت تاحالا به غير از يكي همش درست بوده.او ن يدونه هم اون سوالي بود كه در رابطه با G00بودشه.اونا شما چه گزينه اي زدي؟؟من اونو زدم كه ميگفت به آفست نياز نداره
اون سوال براي من خيلي ابهام داشت به غير يه گزينه سه گزينه ديگش با تحليل متفاوت ميتونست درست باشه اين جادوستان هستند كه گزينه هاي ديگه رو جواب دادن ولي من با يكي از بچه هاي علم و. صعنت صحبت كردم اون ميگفت تو جزوش بوده كه دادن آفست تحت هر شرايطي لازمه حتي وقتي ازG00 استفاده ميشه اين گزينه شما هم ميتونه درست باشه ولي بقيه دوستان گزينه هاي ديگه رو هم جواب دادن و واسش دليل دارن امسال سوالاي ابهام دار زياد داشت ساخت و توليد خدا بخير كنه سنجش چي ميخاد بده بيرون

amir-mehrizi

عضو جدید
اون سوال براي من خيلي ابهام داشت به غير يه گزينه سه گزينه ديگش با تحليل متفاوت ميتونست درست باشه اين جادوستان هستند كه گزينه هاي ديگه رو جواب دادن ولي من با يكي از بچه هاي علم و. صعنت صحبت كردم اون ميگفت تو جزوش بوده كه دادن آفست تحت هر شرايطي لازمه حتي وقتي ازG00 استفاده ميشه اين گزينه شما هم ميتونه درست باشه ولي بقيه دوستان گزينه هاي ديگه رو هم جواب دادن و واسش دليل دارن امسال سوالاي ابهام دار زياد داشت ساخت و توليد خدا بخير كنه سنجش چي ميخاد بده بيرون

راستي ايمان جان خودت چه كار كردي؟؟؟يادمه گفتي سيالات رو خونده بودي؟؟اونو چه طور زدي؟؟؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
راستي ايمان جان خودت چه كار كردي؟؟؟يادمه گفتي سيالات رو خونده بودي؟؟اونو چه طور زدي؟؟؟
سيالاتا رو خوندم ولي نه در حد اينكه بتركونم!!! بچه هاي سيالات اينجا ازاين تستا حسابي كفرين چه رسه من ساختي كه پايه سيالاتم به افتضاح يه چيزيم بدهكاره ولي با اين حساب 6 تا سيالات زدم فكركنم 4 تاش درست باشه زدن سيالات واسه ساختيا حتي 10 درصد خيلي ميتونه كمك كنه چون كليد سنجش به نابودگر معروفه!!!

amir-mehrizi

عضو جدید
ولي چون ضريب باكس سيالات و زبان يكيه من زبان زدم.چو ن زبانمم خوبه.الان يه 3 سالي هست كه تو موسسه تدريس مي كنم.زبانش خدايي سخت بود ولي من 17 تا زدم.ايشالا كه هر جايي كه بخواي قبول شي داداش.

hardcom86

عضو جدید

دوست عزیز میله که حول مرکز جرمش نمی چرخه که از وسط شکسته بشه،شکل به خاطر تفاوت فنر ها متقارن نیست

science

عضو جدید

دوست عزیز،میله حول مرکز جرمش نمی چرخه که از وسط شکسته بشه،شکل به خاطر تفاوت فنرها متقارن نیست و مرکز گشتاور گیری به فنر سخت تر(پایینی)نزدیک تره،اگه تعادل نیرو در راستای x بگیری اون نقطه بدست میاد.من گزینه 1 رو زدم.لطفا اگه اشتباهه منو قانع کنید!

hsdanesh

عضو جدید
دوست عزیز،میله حول مرکز جرمش نمی چرخه که از وسط شکسته بشه،شکل به خاطر تفاوت فنرها متقارن نیست و مرکز گشتاور گیری به فنر سخت تر(پایینی)نزدیک تره،اگه تعادل نیرو در راستای x بگیری اون نقطه بدست میاد.من گزینه 1 رو زدم.لطفا اگه اشتباهه منو قانع کنید!

منم گزینه 1 رو زدم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا