ارشد 90 چه طور بود؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehrmiss

عضو جدید
دوستای عزیز
درصدهای منم اینه...

زبان:47
فنی:12
تاریخ:32
درک:25
منظر:35

خودم فکر میکنم لب مرزم
نظر شما چیه؟!!!!

sara_a_66

عضو جدید
ببخشید من یه سوال دارم
سال های قبل کلید اولیه سازمان سنجش بعد از اعتراض ها تغییر کرده بود؟ یعنی بیشتر از یکی دوتا سوال امکان داره تغییر کنه؟

massa

عضو جدید
زبان 38
فنی 52
تاریخ 67
درک 50
منظر 60

میانگین معماری 52.5
میانگین منظر 54.5
;)

بارك ا... .من تاريخ و فن و زبانم حدود شماست ولي منظر و درك ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چجوري انقد خوب دادين؟؟

ahadi6688

عضو جدید
بچه ها چرا کسی جواب منو تو ص 105نمیده

پارسال 33 درصد به پایین مجاز نشدن .شما که دختری سربازی ندارید کار هم نکنید اتفاقی براتون نمیفته .هر چقدر دلتون بخواد می تونید کنکور بدید .

این دوستانی هم که 60 درصد میانگینشونه و می گن دو ماه خوندن .مگه همچین چیزی می شه با دو ماه خوندن حالا فنیو و درک یه چیزی ولی تاریخ و منظر و زبان حتما خوندن می خواد که تو دو ماه نمیشه

raneli

عضو جدید
من الآن دارم اعتراض به کلید رو مینویسم. وقتی که بخوام بگم گزینه درست یکی دیگست کدومو باید انتخاب کرد؟

beni belazi

کاربر بیش فعال
منم برام سوالا که چه جوری دو ماه می خونن کنکور قبول می شن. یا خیلی خوش شانسن یا طراحای سوال استاداشونن. یا تو دوران تحصیل واسه کنکور خوندن.که این دیگه دو ماه نمیشه 4 سال می شه.من که واقعا نمی دونم دونستن اینکه تو میدان ریگستان دو مدرسه و یک مسجد هست یا 3 مدرسه یا هرچی چه اهمیتی داره...

omidtabrizi

عضو جدید
سلام.بچه ها.منم درصدامو مئ ذارم.بهم بگید اصلا مجاز میشم یا نه؟من3سال بکوب میخونم ولی مجازم نمیشم.به نظر شما چرا اینطوری میشه؟
زبان%32
فنی%28
تاریخ%25
درک%16
منظر%26
مجاز میشم؟

ایشالا مجاز میشی پروین جان

اما ... سال بعد.
vay toro khoda bebakhshid injoori goftam

parvin24

کاربر فعال
پارسال 33 درصد به پایین مجاز نشدن .شما که دختری سربازی ندارید کار هم نکنید اتفاقی براتون نمیفته .هر چقدر دلتون بخواد می تونید کنکور بدید .

این دوستانی هم که 60 درصد میانگینشونه و می گن دو ماه خوندن .مگه همچین چیزی می شه با دو ماه خوندن حالا فنیو و درک یه چیزی ولی تاریخ و منظر و زبان حتما خوندن می خواد که تو دو ماه نمیشه

بله درسته ولی چقدر؟:cry:
من الان 3 ساله فقط کنکورمیدم روزی با 10-8ساعت.ایراد کارم کجاست؟خسته شدم بابا.مگه ما دخترا اعصاب نداریم:confused::(

mehrmiss

عضو جدید
اولا که هیچ وقت نا امید نباش اگه واست خوب باشه همین امسال قبول میشی . ( بعضیا میگن اگه به صلاحت باشه )
عزیزم خواستن توانستن است...
و اگه بخوای حتما میشه. به نظر من شما الآن کلی تجربه داری با همین تجربه ها و یکم دیگه تلاش _ تازه اگه امسال نشه _ بالاخره میشه.;)

lale mir

عضو جدید
منم برام سوالا که چه جوری دو ماه می خونن کنکور قبول می شن. یا خیلی خوش شانسن یا طراحای سوال استاداشونن. یا تو دوران تحصیل واسه کنکور خوندن.که این دیگه دو ماه نمیشه 4 سال می شه.من که واقعا نمی دونم دونستن اینکه تو میدان ریگستان دو مدرسه و یک مسجد هست یا 3 مدرسه یا هرچی چه اهمیتی داره...
ببین دوست خوبم...چرا نمیشه؟
منم کنکورم خوب شده و به جز منظر بقیه درسام رو تو 1 ماه خوندم...مثلا روز قبل از کنکور داشتم ایران میخوندم...به ریگستان هم که رسیدم گفتم بی خیال
این تو افغانستانه که!بعد فرداش تو کنکور اومد...
وقتی میگم 1 ماه درس خوندم یعنی بعد از 1 ماه واسه اولین بار کفش پوشیدم رفتم سر جلسه...فک کن! یادم رفته بود بیرون چه شکلیه! (;

memarane

کاربر فعال
من امسال هیچی نخوندم واسه همون استرس نداشتم.درصدام اینه.به نظرتون رتبه ام چند میشه ؟
زبان 30
فنی 50
تاریخ 40
درک عمومی 50
منظر 50

lale mir

عضو جدید
بله درسته ولی چقدر؟:cry:
من الان 3 ساله فقط کنکورمیدم روزی با 10-8ساعت.ایراد کارم کجاست؟خسته شدم بابا.مگه ما دخترا اعصاب نداریم:confused::(

من فکر میکنم به احتمال زیاد منابع درستی رو نمیخونید! یا اینکه موقع درس خوندن تمرکز ندارین!

lale mir

عضو جدید
شما اصفهانيا امسال تركوندين جريان چيه؟مشكوك ميزنين!!نكنه طراحاي امسال اصفهاني بودن؟!!شوخي ميكنم.بهتون تبريك ميگم

هر چند اصفهان از لحاظ فرهنگی شهر وحشتناکیه!!! ولی دانشگاه هنر اصفهان عالیه....دانشجوهای مثبت و درسخون و کار درستی داره
استاداشون هم عالین
من یه ترم اونجا بودم و حداقل 10 تا از سوالا رو با سواد اون یک ترم جواب دادم
طرح مسکونیم رو هم با دکتر محمد عمومی داشتم.هر چند که خیلی ازمون کار کشید و سخت گذشت
،ولی نتیجه ی سخت گیریاشون رو الان میبینم
در ضمن استاداشون هم طراح سوال هستن هم ژوری اسکیس

navid_golchin

عضو جدید
هر چند اصفهان از لحاظ فرهنگی شهر وحشتناکیه!!! ولی دانشگاه هنر اصفهان عالیه....دانشجوهای مثبت و درسخون و کار درستی داره
استاداشون هم عالین
طرح مسکونیم رو هم با دکتر محمد عمومی داشتم.هر چند که خیلی ازمون کار کشید و سخت گذشت

دکتر عمومی گنده...گند....

memar67

عضو جدید
این دوستانی هم که 60 درصد میانگینشونه و می گن دو ماه خوندن .مگه همچین چیزی می شه با دو ماه خوندن حالا فنیو و درک یه چیزی ولی تاریخ و منظر و زبان حتما خوندن می خواد که تو دو ماه نمیشه[/QUOTE]

حالا که شده.....

آخرین ویرایش:

amir architect77

عضو جدید
من امسال هیچی نخوندم واسه همون استرس نداشتم.درصدام اینه.به نظرتون رتبه ام چند میشه ؟
زبان 30
فنی 50
تاریخ 40
درک عمومی 50
منظر 50
تو كه راست ميگي!!با اين دروغا چيو ميخواين ثابت كنين؟درصداتم زيادي رنده!!!

milolo

عضو جدید
استاداشون هم عالین
]چرا از لحاظ فرهنگی وحشتناکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

massa

عضو جدید
ببین دوست خوبم...چرا نمیشه؟
منم کنکورم خوب شده و به جز منظر بقیه درسام رو تو 1 ماه خوندم...مثلا روز قبل از کنکور داشتم ایران میخوندم...به ریگستان هم که رسیدم گفتم بی خیال
این تو افغانستانه که!بعد فرداش تو کنکور اومد...
وقتی میگم 1 ماه درس خوندم یعنی بعد از 1 ماه واسه اولین بار کفش پوشیدم رفتم سر جلسه...فک کن! یادم رفته بود بیرون چه شکلیه! (;

شما فقط 1 ماه بيرون ُ نديدي؟من 50 روز قبل كنكور همسايه مون نماش ُ سنگ كرد تازه روز كنكور ديدم!
والبته 5 ماه براي كنكور امسال سفت و سخت خوندم.بهتره صداقت داشته باشيم.من از اين 5 ماه خوندن تاريخ و فني رو نتيجه گرفتم.ولي درك اصلا قابل توجيه نيست!!! درك امسال قابل توجه دوستاني كه بالا زدن بهتره برن دليل هايي كه دوستان براي اعتراض ميارن بخونن.غيراستانداردتر از امسال هيچ سالي نبوده!
كسي كه كنكور سال88 از 80 بياد به سال 89 ، 55 و بعدم سال 90 ، 11 !!! اين يعني جاي سوال!!!!!!
درضمن من هم 1 ترم اصفهان بودم.فرهنگ شهر بستگي به ذهنيت شخص از فرهنگ داره ولي اساتيدش فوق العاده بيخودن.دوستان ما هم كه اصفهان فوق قبول شدن اصلا راضي نيستن.اصفهان فقط خداي ادعاست و پارتي بازي!

وضعیت
موضوع بسته شده است.