آخ جون جوراب!(روز پدر)

mario22

عضو جدید
انگار یه رسم شده که تا اسم روز پدر میاد همه آقایون شروع می کنن به ناله و زاری که روز پدر با روز مادر برابر نیست! همیشه برامون جوراب و زیرپوش و شورت می خرن! هیشکی مارو تحویل نمی گیره و کلی مرثیه دیگه که احتمالاً هممون همه جا شنیدیم و خوندیم و دیدیم!
والله ما که تا یادمون میاد هر سال کلی خرج دوبل برای پدر جان داریم! و خداییش خرید کردن برای مردا خیلی سخت تر از خانم هاست!
حالا بچه ها همگی بگید ببینیم در این سالهایی که روز پدر رو جشن گرفتین یا براتون جشن گرفتن تا حالا چند بار جوراب و زیر پوش کادو گرفتین یا کادو دادین؟!؟
و اینکه چرا اساسا اینهمه مردا مظلوم نمایی می کنند؟!؟!؟!

mahnazbagherzade

عضو جدید
کاربر ممتاز
انگار یه رسم شده که تا اسم روز پدر میاد همه آقایون شروع می کنن به ناله و زاری که روز پدر با روز مادر برابر نیست! همیشه برامون جوراب و زیرپوش و شورت می خرن! هیشکی مارو تحویل نمی گیره و کلی مرثیه دیگه که احتمالاً هممون همه جا شنیدیم و خوندیم و دیدیم!
والله ما که تا یادمون میاد هر سال کلی خرج دوبل برای پدر جان داریم! و خداییش خرید کردن برای مردا خیلی سخت تر از خانم هاست!
حالا بچه ها همگی بگید ببینیم در این سالهایی که روز پدر رو جشن گرفتین یا براتون جشن گرفتن تا حالا چند بار جوراب و زیر پوش کادو گرفتین یا کادو دادین؟!؟
خب غیر از اینا شماها چیزه دیگی لازم ندارین واستون بخریم
تازه جوراب خیلی خوبه شماها از بس تنبل نیستین هیچوقت جوراباتونو نمیشورین واسه همینه ما مجبوریم فقط جوراب بخریم

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخی.............
نازی...............
خب تنوع بیشتری نیست دیگه.....در همین حده...........
شماها حودتون پیشنهاد بدین که چی بگیریم!!!!

mario22

عضو جدید
ما تقریباً هر سال جوراب می خریم اما در کنار ست کامل کت و شلوار و کمربند و پیرهن! یعنی تا حالا یادم نیست فقط جوراب خریده باشیم! کسی جوراب فروشی سراغ نداره ببینیم واقعاً جوراب فروشی ها شلوغ می شن؟!؟!؟!؟!؟

mario22

عضو جدید
بابا بچه ها به سوالا هم جواب بدین! خداییش چن بار تا حالا جوراب و زیر پوش کادو دادین یا گرفتین که اینقدر شایعه اش پر رنگه؟!؟!؟
هر کی ازینا کادو داده یا گرفته دستش بالا!

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب غیر از اینا شماها چیزه دیگی لازم ندارین واستون بخریم
تازه جوراب خیلی خوبه شماها از بس تنبل نیستین هیچوقت جوراباتونو نمیشورین واسه همینه ما مجبوریم فقط جوراب بخریم
سلام عزیزه دایی
داری به ما ...........

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا بچه ها به سوالا هم جواب بدین! خداییش چن بار تا حالا جوراب و زیر پوش کادو دادین یا گرفتین که اینقدر شایعه اش پر رنگه؟!؟!؟
هر کی ازینا کادو داده یا گرفته دستش بالا!
من که نه کادو گرفتم نه کادو دادم

oil girl

عضو جدید
mazloom namaei ro khoob omadi....daghighan

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا چی شده گیر دادین به مردا
کادو واسمون نمی گیرین گیر می دین

mario22

عضو جدید
نهههههههههههههههههههه

ازین حرف کلیشه ها بزنم بهت: کادو مهم نیست! مهم نفس به یاد هم بودنه!!!
البت می شه یه حدس دیگه هم زد: هنوز مجرد و در خانه پدری تان به سر می برید و به بیان خودمانی هنوز بچه تشریف دارید و مرد نشده اید!!!
حالا اگر حالت سومی هم هست دیگه من خبر ندارم! کدومه حالا؟!

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این چند سال اخیر
ساعت
شلوار
و ادکلن خریدم ...........قبلشو یادم نیست.........(برای پدرم)

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازین حرف کلیشه ها بزنم بهت: کادو مهم نیست! مهم نفس به یاد هم بودنه!!!
البت می شه یه حدس دیگه هم زد: هنوز مجرد و در خانه پدری تان به سر می برید و به بیان خودمانی هنوز بچه تشریف دارید و مرد نشده اید!!!
حالا اگر حالت سومی هم هست دیگه من خبر ندارم! کدومه حالا؟!
حالا من مجرد تو روز زن واسه خانوما کادو نخرم که منو می کشن

mahnazbagherzade

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولاً که کی گفته خانما کم توقعن . ثانیا که مهم تر هم هست کی گفته مردا روز زن رو شلوغش می کنند؟!؟!
ببخشید دیر میجوابم
من که کم توقعم این اقایونم شلوغ میکنن یعنی اینکه هی میگن کادو گرون میخرن الکی میگن