قهرمان فصل 92-93 چه تیمی خواهد بود؟

قهرمان فصل 92-93 چه تیمی خواهد بود؟

• مجموع رای دهندگان
    67
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

farzaneh ba

عضو جدید
کی گفته 4 بازی پشت سر هم بردید
پس اون بازی که 2 بر 2 شد چی
آها همون رو میگی که به کمک جک تری دی بردید خخخخخخ

من گفتم 4بار برده.....مشکلیه؟
حالا هی بهانه بیار برای برد ما
اصن کی گفته شما بی افتخارا در مورده تیم ما نظر بدی

Checkmate

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی ,
کاربر ممتاز

راست میگه دیگه اصغر! چرا در مورد تیمی که قهرمان لیگ دست 3 شده نظر میدی آخه؟ مگه تا حالا تیم خودت قهرمان دست 3 شده آخه؟ :D

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم واسه شما نگفتم
واسه شفاف سازی گفتم
اشکال نداره 4 تایی هایی 6 تایی
تازه 3 -3-10 هم مونده
فعلا یه جام لیگ از ما کمتر دارید بعد به ما میگی بی افتخار
چیزیی که واسه ما خاطره است واسه بعضی تیم ها تازه شده افتخار:smile:

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راست میگه دیگه اصغر! چرا در مورد تیمی که قهرمان لیگ دست 3 شده نظر میدی آخه؟ مگه تا حالا تیم خودت قهرمان دست 3 شده آخه؟ :D
واقعا راست میگه داداش
ما قهرمانی لیگ دسته 3 رو نداریم
میگن اس دق لالی ها با توپ پلاستیکی بازی می کردن:D

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
واقعا راست میگه داداش
ما قهرمانی لیگ دسته 3 رو نداریم
میگن اس دق لالی ها با توپ پلاستیکی بازی می کردن:D

آخه بچه ها اونام قهرمانی دسته 3 ندارن یه نایب قهرمانی دارن تو دسته 3 ... تو دسته 3 هم نتونستن قهرمان بشن :w15:

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه بچه ها اونام قهرمانی دسته 3 ندارن یه نایب قهرمانی دارن تو دسته 3 ... تو دسته 3 هم نتونستن قهرمان بشن :w15:
ا واقعا نمیدونستم
آخه اینها چرا باید همیشه دوم باشن تیم
دوم پایتخت
تیم دوم
لیگ دسته 3
تو لیگم از لحاظ جام که دومن بعد پرسپولیس عزیزم

آخرین ویرایش:

Checkmate

کاربر ممتاز
سید مهدی 60 متری
مهدی هت تریک خور
مهدی نقطه کرنر
مهدی ایمون زاید
مهدی 10 دقیقه
سید مهدی 40 متری

farzaneh ba

عضو جدید

من منظورم این بود جام ولایتیا درمورده تیم آسیایی نظر ندن
خواهشا
حالا اصن ما دسته 3......................گذشته ها گذشته.......الانو بگو که قهرمانی تو لیگ براتون آرزو شده
درمورده آسیا هم حرفی نمیزنم...چون اینجا آتش نشانی سراغ ندارم براتون :biggrin:

Checkmate

کاربر ممتاز
خواهشا
حالا اصن ما دسته 3......................گذشته ها گذشته.......الانو بگو که قهرمانی تو لیگ براتون آرزو شده

خدا رو شکر که ما بدون LCD و قرص و دارو و وعده وعید به مهاجمهای تیم حریف برای اینکه فصل بعد بیاریمش تو تیم خودمون داریم بازی میکنیم! دهم شدن با شرافت شرف داره به اول شدن با مافیا گری!!

پ.ن:
مربی تیمت رییس مافیا نباشه.... صلـــــــــــــــــــــــــــوات!! :w15:

farzaneh ba

عضو جدید
خدا رو شکر که ما بدون LCD و قرص و دارو و وعده وعید به مهاجمهای تیم حریف برای اینکه فصل بعد بیاریمش تو تیم خودمون داریم بازی میکنیم! دهم شدن با شرافت شرف داره به اول شدن با مافیا گری!!

پ.ن:
مربی تیمت رییس مافیا نباشه.... صلـــــــــــــــــــــــــــوات!! :w15:

اخه وقتی شما به داورا پول میدید نیازی به مهاجمای حریف ندارید که عزیزم
اخه شما با شرافتم دهم نمیشید :biggrin:

تازه داور میخرید میشید دهم

Checkmate

کاربر ممتاز
اخه وقتی شما به داورا پول میدید نیازی به مهاجمای حریف ندارید که عزیزم
اخه شما با شرافتم دهم نمیشید :biggrin:

تازه داور میخرید میشید دهم

راست میگی! ما دهم هم نمیشیم. رتبه ها و دسته های پایین مال شما کیسه کشاست!! :دی
فعلاً که اسم امیر مافیا به عنوان رییس مافیا در رفته نه علی دایی...! علی دایی یه پخ کرد دو تا از رفیقهای امیر مافیا تو داوری استعفا دادن!

راستی گفتی از اون قدیم ندیم ها که شما جلوی پرسپولیس بازی کردن واستون یه رویا بود حرف نزنیم. ما هم برای اینکه کمتر دل شما جوونها رو بشکنیم حرفی از اون موقع نمیزنیم. لیگ هفتم چطوره؟! همون دوره ای رو میگم که کلی بازیکن خریدید، آخرش هم سیزده جدول شدید!! :biggrin:
یا شاید هم بخوای از اون دوره ای بگم که دستگاه فکس نداشتید هنوز!! :w15:

farzaneh ba

عضو جدید
راست میگی! ما دهم هم نمیشیم. رتبه ها و دسته های پایین مال شما کیسه کشاست!! :دی
فعلاً که اسم امیر مافیا به عنوان رییس مافیا در رفته نه علی دایی...! علی دایی یه پخ کرد دو تا از رفیقهای امیر مافیا تو داوری استعفا دادن!

راستی گفتی از اون قدیم ندیم ها که شما جلوی پرسپولیس بازی کردن واستون یه رویا بود حرف نزنیم. ما هم برای اینکه کمتر دل شما جوونها رو بشکنیم حرفی از اون موقع نمیزنیم. لیگ هفتم چطوره؟! همون دوره ای رو میگم که کلی بازیکن خریدید، آخرش هم سیزده جدول شدید!! :biggrin:
یا شاید هم بخوای از اون دوره ای بگم که دستگاه فکس نداشتید هنوز!! :w15:[/

دلم برای شما 4پولیسیا میسوزه
اخه تا کی میخواید با این حرفای مافیا بودن خودتونو گول بزنید
اگه اینارو نگید آخه با چی کمبودای خودتونو جبران کنید
اشکال نداره بگید...............بخشش از بزرگتره

GAME_OVER

کاربر ممتاز
خواهشا
عزیزم تو همون جام ولایت شما سوم شدین بین 3 تیم :biggrin:
آسیا چیه بابا ما آسیا زیاد رفتیم و اصلا برامون اتفاق بزرگ و فوق العاده ای نیست .. اسیا واسه شما بزرگه چون از دسته 3 اومدین و یه زمانی آرزوی لیگ برتر داشتین .. اما حالا میتونین تو اسیا بازی کنین پس پیشرفت بزرگیه و حق دارید اینقد خوشحال باشید :biggrin::D

farzaneh ba

عضو جدید
عزیزم تو همون جام ولایت شما سوم شدین بین 3 تیم :biggrin:
آسیا چیه بابا ما آسیا زیاد رفتیم و اصلا برامون اتفاق بزرگ و فوق العاده ای نیست .. اسیا واسه شما بزرگه چون از دسته 3 اومدین و یه زمانی آرزوی لیگ برتر داشتین .. اما حالا میتونین تو اسیا بازی کنین پس پیشرفت بزرگیه و حق دارید اینقد خوشحال باشید :biggrin::D

شما 4پولیسیا کارتون به توهم کشیده شده .................شما اسیا زیاد رفتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :eek:
در مورد جام ولایت که یادن باشه بازکنای اصلیه ما تیم ملی بودن........2برابر شما بازیکن داشتیم تو تیم ملی بچه جون
من نمیخواستم افتخاراتمونو بزنم تو سرتون ولی مثل اینکه با توهمی که شما زدید چاره ای ندارم..........قهرمانی تو اسیا مال ماست یا شما بی افتخارا...........کسی که هرسال داره میره اسیا ماییم یا شما
تیمی که جزو 4تا تیم برتر اسیا میشه ماییم یا شما
من فکر کنم کارت از توهمم گذشته بابا
:w15:

sanijoon

کاربر فعال تالار مقالات ,
کاربر ممتاز
شما 4پولیسیا کارتون به توهم کشیده شده .................شما اسیا زیاد رفتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :eek:
در مورد جام ولایت که یادن باشه بازکنای اصلیه ما تیم ملی بودن........2برابر شما بازیکن داشتیم تو تیم ملی بچه جون
من نمیخواستم افتخاراتمونو بزنم تو سرتون ولی مثل اینکه با توهمی که شما زدید چاره ای ندارم..........قهرمانی تو اسیا مال ماست یا شما بی افتخارا...........کسی که هرسال داره میره اسیا ماییم یا شما
خخخخخخ

باخت 5 بر 1 به الغرافه كه نماد باشگاهشونه و با دست اونو به هم نشون ميدن.:biggrin: گريه هاي حميد استيلي و گل محمدي و سردار و مانوئل ‍ژوزه در فصل قبل. رفتن اسطورشون به تراختور،:biggrin: فرياد عللللللللللللي داييييييييييييييييي در روي سكوها. :biggrin:عدم حضورشون توي باشگاههاي آسياي امسال. البته فك كنم امسال بتونن سهميه بگيرن واسه سال بعد:biggrin:. و آخريشم رفتن سردارشون بعد دو سال ريخت و پاش و ماشينهاي ميلياردي از تيمشون فقط با يه جام ولايت:biggrin:

اين قافله عزم جام ولا دارد:biggrin:

javad-68

عضو جدید
واقعا ک بعضیا اصلا از رو نمیرن هر سال ک لیگ شروع میشه میگن ما امسال قهرمانیم حالا ک قهرمان مث همیشه مشخص شد میگن سال بعد قهرمانیم این سلسله تا کی ادامه داره خدا میدونه
تیمشون بازور نتیجه میگیره مربیشون میاد تو کنفرانس کلی از داور تعریف وتمجید میکنه هر وقتم ک نتیجه نمیگیره خودتون بهتر دیدید ک مربی و بازیکنه و مدیرعامل ک دیگه نگو آخرشه
به چیتون مینازیت به شش تاتون خب !!! جدنا چن ساله جام نگرفتید ها؟؟؟؟؟
ما ک بخیل نیسیم این همه ما گرفتیم ایشا.. امسالم شما بگیرید:biggrin:

javad-68

عضو جدید

;););)...................................
.................;););).................

sanijoon

کاربر فعال تالار مقالات ,
کاربر ممتاز
واقعا ک بعضیا اصلا از رو نمیرن هر سال ک لیگ شروع میشه میگن ما امسال قهرمانیم حالا ک قهرمان مث همیشه مشخص شد میگن سال بعد قهرمانیم این سلسله تا کی ادامه داره خدا میدونه
تیمشون بازور نتیجه میگیره مربیشون میاد تو کنفرانس کلی از داور تعریف وتمجید میکنه هر وقتم ک نتیجه نمیگیره خودتون بهتر دیدید ک مربی و بازیکنه و مدیرعامل ک دیگه نگو آخرشه
به چیتون مینازیت به شش تاتون خب !!! جدنا چن ساله جام نگرفتید ها؟؟؟؟؟
ما ک بخیل نیسیم این همه ما گرفتیم ایشا.. امسالم شما بگیرید:biggrin:

منظورت اينه كه امسال توي آسيا جام بگيرن؟!!!!!! اينا الان سقف آرزوهاشون گرفتن سهميه آسياست!! :biggrin:

farzaneh ba

عضو جدید
خخخخخخ

باخت 5 بر 1 به الغرافه كه نماد باشگاهشونه و با دست اونو به هم نشون ميدن.:biggrin: گريه هاي حميد استيلي و گل محمدي و سردار و مانوئل ‍ژوزه در فصل قبل. رفتن اسطورشون به تراختور،:biggrin: فرياد عللللللللللللي داييييييييييييييييي در روي سكوها. :biggrin:عدم حضورشون توي باشگاههاي آسياي امسال. البته فك كنم امسال بتونن سهميه بگيرن واسه سال بعد:biggrin:. و آخريشم رفتن سردارشون بعد دو سال ريخت و پاش و ماشينهاي ميلياردي از تيمشون فقط با يه جام ولايت:biggrin:

اين قافله عزم جام ولا دارد:biggrin:

I AGREE WITH YOU;)

GAME_OVER

کاربر ممتاز
تو انگار از همین یه هفته پیش شروع کردی فوتبال دنبال کردن ... خب تیم ما زیاد آسیا رفته و بازی کرده .. همون سالم که پرسپولیس 5 تا از الغرافه خورد از گروه خودش صعود کرد فکر کنم صدرنشینم صعود کرد ولی اسدقلال با حقارت 4م شد از بین 4 تیم بدون حتی یه برد خخخخخخخخخخخ
حالا درسته از یه هفته پیش دنبال میکنی ولی حداقل برو یکم درمورد سوابق تیمت بخون تا اینجا اینقد تعجب نکنی از اینکه من میگم ما اسیا زیاد رفتیم و اسیاندیده نیستیم
پس حالا که خودتون سوم شدین از بین 3 تیم اینقد جام ولایت جام ولایت نکن ..
افتخاراتتون ؟؟؟؟!!!!!!!!!!! همون نایب قهرمانی دسته 3 رو منظورته ؟ این همه مقدمه چینی کردی که بگی تیمی که جزو 4 تا تیم برتر آسیا میشه ؟ خب این خیلی افتخار بزرگیه ؟ پرسپولیسم بارها رفته نیمه نهایی آسیا و حالا یه الشباب و بوریرام رو بردین اینقد بی جنبه بودن نداره که ..
درضمن درست صحبت کن ..:razz:
ولی درمورد نایب قهرمانی دسته 3 باهات موافقم چون ما هیچوقت نمیتونیم این افتخار رو داشته باشیم ..:biggrin:

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو انگار از همین یه هفته پیش شروع کردی فوتبال دنبال کردن ... خب تیم ما زیاد آسیا رفته و بازی کرده .. همون سالم که پرسپولیس 5 تا از الغرافه خورد از گروه خودش صعود کرد فکر کنم صدرنشینم صعود کرد ولی اسدقلال با حقارت 4م شد از بین 4 تیم بدون حتی یه برد خخخخخخخخخخخ
حالا درسته از یه هفته پیش دنبال میکنی ولی حداقل برو یکم درمورد سوابق تیمت بخون تا اینجا اینقد تعجب نکنی از اینکه من میگم ما اسیا زیاد رفتیم و اسیاندیده نیستیم
افتخاراتتون ؟؟؟؟!!!!!!!!!!! همون نایب قهرمانی دسته 3 رو منظورته ؟ این همه مقدمه چینی کردی که بگی تیمی که جزو 4 تا تیم برتر آسیا میشه ؟ خب این خیلی افتخار بزرگیه ؟ پرسپولیسم بارها رفته نیمه نهایی آسیا و حالا یه الشباب و بوریرام رو بردین اینقد بی جنبه بودن نداره که ..
ولی درمورد نایب قهرمانی دسته 3 باهات موافقم چون ما هیچوقت نمیتونیم این افتخار رو داشته باشیم ..:biggrin:
:w15::w15::w15:
خوشم میاد این اس دق لالی ها هیچ موقع جلوی ما نتونستن کاری بکنن
همیشه از تیم های دیگه مایع میذارن
خیلی بعده:biggrin:

farzaneh ba

عضو جدید

الان من هرچیم به تو بگم تو باز حرف خودتو میزنی..........خب بالاخره 4پولیسیو بی منطق..کاریش نمیشه کرد
اصن ولش کن...........
فقط تو ایرانه که یه تیم با رده 446 برای یه تیم با رده ی 85 کری میخونه کری میخونه.........فقط به خاطر اینکه ما تحویلتون میگیریم.......اخه دلمون براتون میسوزه:w24:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
الان من هرچیم به تو بگم تو باز حرف خودتو میزنی..........خب بالاخره 4پولیسیو بی منطق..کاریش نمیشه کرد
اصن ولش کن...........
فقط تو ایرانه که یه تیم با رده 446 برای یه تیم با رده ی 85 کری میخونه کری میخونه.........فقط به خاطر اینکه ما تحویلتون میگیریم.......اخه دلمون براتون میسوزه:w24:
خب بگو جوابی نداشتم :D
تو بگو ما تیم شونصد هزارم جهان .. تو دو بازی 10 گل از این تیم خوردین .. تو 10 دقیقه 3 تا .. الانم هر دربی مجبورین اتوبوس بچینین که به این تیم نبازین ..
حالا هی برین سرچ کنین ببینین کدوم سایتی رنکینگ داده دلتونو با همونا خوش کنین :D

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو بگو ما تیم شونصد هزارم جهان .. تو دو بازی 10 گل از این تیم خوردین .. تو 10 دقیقه 3 تا .. الانم هر دربی مجبورین اتوبوس بچینین که به این تیم نبازین ..
من موندم چرا تا ما صدرم این سایته اصلا امار و اعلام نمی کنه
بعد تا تیم اس دق لول یه روز می رسه صدر سریع شروع به آمار دادن می کنه
من به این سایت مشکوکم:biggrin:

farzaneh ba

عضو جدید

برای تیم 446 جهان جوابی ندارم

GAME_OVER

کاربر ممتاز
جالبه بدونی مدیر اون سایت یه ایرانیه خخخخخخخخخخخ
برای تیم 446 جهان جوابی ندارم
باشه :thumbsup2:

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جالبه بدونی مدیر اون سایت یه ایرانیه خخخخخخخخخخخ

باشه :thumbsup2:
باور کن حدس می زدم یه کاسه ایی زیر نیم کاسه باشه
اگه ما تیم 446 جهان هستیم
چرا سرمربی و هواداران تیم 67 جهان بعد اینکه یه تساوی از ما گرفتن اونقدر خوشحال شدند که سر از پا نمی شناختن:cool:

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز

زیاد تعجب نداره فتل یادته پول داده شد شوالیه...اینجا هم پول داده خیلی راحت

وضعیت
موضوع بسته شده است.