تک جنسیتی کردن دانشگاهها در گفتگو با مریم بهروزی

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشکده ما شده هیکلکده ومحل عرضه اندام است
بابات نمیذاره چادرت رو دربیاری...چرا به اینا حسودی میکنی آخه؟
کجاشون ایراد داره یکی به من بگه....

Hengameh IT

عضو جدید
با این کاراشون فقط دارن صورت مسئله رو پاک میکنن
دارن ملت رو مثل یه فنر فشرده میکنن حالا این فنر کی ظرفیتش تموم بشه و کاردستشون بده..........
با این کاراشون جز این که جریحتر شن چیزه دیگه ای نداره

Hengameh IT

عضو جدید
دین خدای محمد چی بود دینی که اینا ساختن چیه
مردی که با مقنعه ساده و مانتوی معمولی تحریک بشه بشینه خونه درو دیوار رو هم ببینه تحریک میشه

• Like
واکنش ها: MEG

mehrshad53

اخراجی موقت
فدکی بلا،تا حالا گله گوسفند دیدی؟ میدونی که حیوونن و لخت هم هستن ،تا حالا جفت گیریشون را دیدی؟ نر و ماده قاطین البته!!!!!!
یعنی ادما از گوسفندا کمترن؟ آره ؟
حیوونا هم مثل بعضیا نیستن که 24 ساعت توی این فکر ها باشن. عزیزم اینها غریزه نیست،بیماری جنسیه و با جدا کردن هم تبدیل میشه به همجنس بازی.:surprised:

Hengameh IT

عضو جدید
از آدم هر چیزی رو بگیرن چه خوب باشه چه بد نسبت بهش حریص میشه
حالا دانشگاه نباشه جای دیگه
نمیتونن دست و پای دختر و پسرها رو ببندند بذارنشون تو خونه که

sun_girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم محترمه دانشکده شهید بهشتی را در گوگل سریج کن ( قسم imageعکس این خانم برای تمام کره زمین دیده خواهد شد

اولاً من که بیکار نیستم برم دنبال عکس این خانم... تو گوگل راه بیفتم... حالا پیداشم بکنم... اصلاً عکس ایشون ربطی به صحبت ما نداشت

شما یکی از فواید اختلاط دختر وپسر را در مراکز علمی را بگو تا من جوابت را بدهم

دوماً من چند پست قبل جواب شما رو دادم... اما الان می خوام شما به هم بگید... دانشگاه ها تک جنسی شدن، بعدش چی؟ قراره چه اتفاقی بیفته؟ اصلاً به این فکر کردید؟

Omid Jackson

عضو جدید
فدکی بلا،تا حالا گله گوسفند دیدی؟ میدونی که حیوونن و لخت هم هستن ،تا حالا جفت گیریشون را دیدی؟ نر و ماده قاطین البته!!!!!!
یعنی ادما از گوسفندا کمترن؟ آره ؟
حیوونا هم مثل بعضیا نیستن که 24 ساعت توی این فکر ها باشن. عزیزم اینها غریزه نیست،بیماری جنسیه و با جدا کردن هم تبدیل میشه به همجنس بازی.:surprised:
همجنس بازی رو حرفش رو نزن.

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نیست کهئ الان تو همه چی اولیم
میخان دانشگاه ها رو هم تک جنسیتی کنن؟

فدکی

عضو جدید
اولاً من که بیکار نیستم برم دنبال عکس این خانم... تو گوگل راه بیفتم... حالا پیداشم بکنم... اصلاً عکس ایشون ربطی به صحبت ما نداشت

دوماً من چند پست قبل جواب شما رو دادم... اما الان می خوام شما به هم بگید... دانشگاه ها تک جنسی شدن، بعدش چی؟ قراره چه اتفاقی بیفته؟ اصلاً به این فکر کردید؟
از جواب دادن طفره نروید :
هر فایده که از اختلاط دختر وپسر در مراکز علمی دارد نام ببرید تا من بلافاصله آن را نقض کنم
بسم الله بگو:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

نرگس عبدا...زاده
-مدير اداري واحد فن آوري اطلاعات و ارتباطات دانشكده دندانپزشكي شهيد بهشتي

بابا تو هم مثل محمود ا.ن هستی که
عکس ناموس مردمو میزاری
در ضمن مردم شعور و اختیار دارن و
یکی دوس داره حجاب داشته یاشه یکی دوس نداره فک نکنم این به هیچ احدالناسی ربط داشته باشه؟ ربط داره؟

فدکی

عضو جدید
عزیز من این کاریکاتورا چیه داری نشون می دی؟:w01:
من آخر نفهمیدم بحث جدیه یا طنز...:w12:
برم دوباره از پست اول بخونم
این جدی جدی است نتیجه عدم اعتقاد به باورهای وارزشها وازبین رفتن آن در میان دختر وپسر دانشجو که به تدریج از سال اول دانشگاه شروع ودر پایان تحصیل خودش را نمایان میکند

sun_girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفاً این متن را دوباره بخوانید :

نمی دونم منظورتون از فواید چیه؟!! ولی جامعه متشکل از 2 جنس مردان و زنان... خواه نا خواه این دو جنس باید با هم تعامل داشته باشن... دانشگاه می تونه مقدمه ای برای ایجاد این تعامل اجتماعی باشه... و محیطی برای آشنایی این دو جنس قبل از ورود به جامعه ...

از جواب دادن طفره نروید :
هر فایده که از اختلاط دختر وپسر در مراکز علمی دارد نام ببرید تا من بلافاصله آن را نقض کنم
بسم الله بگو:
من طفره رفتم :eek: :eek:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین داداش، من 100 تا مثل تو شلغم نپخته را حریفم ،اینجا هم میتونی بفهمی که چقدر ادم مثل تو فکر میکنن...
تو مریضی و بسیار حاد هم هست اوضات. جدای از حماقتت در بی ابرو کردن افراد که البته بی ابرویی خودته چونکه اون مشکلی نداره، معلوم میشه که شماها چه قدر مریضین،این عکسی که انداختی،یک صدم درصد هم تحریک کننده نیست و مشکل وسط مغز جنابعالی لانه داره.....

دمت گرم

sun_girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
این جدی جدی است نتیجه عدم اعتقاد به باورهای وارزشها وازبین رفتن آن در میان دختر وپسر دانشجو که به تدریج از سال اول دانشگاه شروع ودر پایان تحصیل خودش را نمایان میکند

آخه عزیز من آدم تو وسط یه بحث جدی که نمیاد برای اثبات ادعاش کاریکاتور بذاره...
منم دارم جدی بحث می کنم
ببین خواهر من شما از این وضع ناراضی هستی، خب... فکر می کنی چاره اش اینه؟! که دانشگاه ها تک جنسی بشن؟

Hengameh IT

عضو جدید
تو خیلی نگران از بین رفتن ارزشها هستی
کلاه خودتو بگیر باد نبره