[ مهندسی مدیریت اجرایی ] آینده شغلی و بازار کار مهندسی مدیریت اجرایی

ENG.L.S

کاربر فعال تالار مهندسی عمران ,
سلام. مشکل اصلی رشته ما اینه که کار مشخصی تعیین نشده اگه این موضوع مشخص بشه بسیاری از مشکلات ما حل میشه من دنبال معرفی کردن رشتمون رفتم ولی نتیجه ای نداشت .این خیلی بده که یه کارفرما ازمون بپرسه که شما حالا مهندسی اجرایی خوندی چه کاری میتونی انجام بدی؟بعد تو که نمیتونی کارایی که تو اینترنت نوشته رو براشون نوشته بگی چون اونا هم واضح نیستن مجبوری لبخند بزنی و سرتو بندازی پایین.
اگه کسی کاری میدونه وبه ذهنش میرسه پیشنهاد بده؟

ENG.L.S

یعنی یه نفرهم از فارغ التحصیلان رشته اجرایی سرکار نمیره؟

m-nezhad

عضو جدید
سلام من شنیدم بانک های خصوصی رشته مهندسی اجرایی میگیره
امید بر این که درست باشه

ENG.L.S

توی این جمعیت اجرایی ها فقط شما امید داریدا!پس من روزا رو میشمارم تا سربازی شما تموم بشه ماهم بریم سرکار.
شما پسرا هم که یه ماه میرید سربازی 2ماه اضافه خدمت میخوره بهتون!:smile:

ENG.L.S

سلام مهندسی اجرایی توی بانک میخاد چیکار کنه؟یکی از بچه ها اشنا داشت میخواست کاراموزیشو بره بانک با استاد سر این موضوع که بانک و چه به مهندسی اجرایی خندیدم.ولی کاچی به از هیچی!

rayka65

عضو جدید
یعنی یه نفرهم از فارغ التحصیلان رشته اجرایی سرکار نمیره؟

سلام
من سال 90 مهندسی اجرایی گرایش عمران فارغ التحصیل شدم . بعد از فارغ التحصیلیم توی یه شرکت ساختمونی به عنوان مسئول کنترل پروژه ناظر اجرایی مشغول به کار شدم ( البته با پارتی) . تا اردیبهشت امسال هم اونجا مشغول بودم . بعد اون با یکی از دوستام خودمون پیمانکاری کار از شهرداری یا هر جای دیگه که بتونیم میگیریم و خدا رو شکر فعلا تو همون زمینه عمرانی مشغولیم .
کلا من معتقدم رشته ی مهندسی اجرایی وقتی میتونه تو جامعه حرفی برای گفتن داشته باشه که بتونه عضو نظام مهندسی بشه . در غیر این صورت سخت میشه این رشته رو به جامعه شناسوند.
انشالله همه ی بچه های این رشته ( که ماشالله کم هم نیستن ) بتونن با همکاری و تلاش این رشته رو به جامعه بشناسونن

ENG.L.S

سلام
من سال 90 مهندسی اجرایی گرایش عمران فارغ التحصیل شدم . بعد از فارغ التحصیلیم توی یه شرکت ساختمونی به عنوان مسئول کنترل پروژه ناظر اجرایی مشغول به کار شدم ( البته با پارتی) . تا اردیبهشت امسال هم اونجا مشغول بودم . بعد اون با یکی از دوستام خودمون پیمانکاری کار از شهرداری یا هر جای دیگه که بتونیم میگیریم و خدا رو شکر فعلا تو همون زمینه عمرانی مشغولیم .
کلا من معتقدم رشته ی مهندسی اجرایی وقتی میتونه تو جامعه حرفی برای گفتن داشته باشه که بتونه عضو نظام مهندسی بشه . در غیر این صورت سخت میشه این رشته رو به جامعه شناسوند.
انشالله همه ی بچه های این رشته ( که ماشالله کم هم نیستن ) بتونن با همکاری و تلاش این رشته رو به جامعه بشناسونن

تا اون موقع موهامون مثل دندونمون سفید میشه.:Dتاعضو نظام نباشی نمیتونی بری سر ساختمون.شرکت های پیمانکار هم امتحان کردم برای من جواب نداد.همه به مشکل مالی برخورده بودن.

ENG.L.S

سلام. مهندسین رشته اجرایی می گن میتونن توی شرکت های پیمانکاری که پیمانکار اداره اب وبنیاد مسکن وشهرداری هستن دنبال کار باشن.

بالا