کنکور ارشد رشته شیمی (منابع،سوالات و راهنمایی)

rezashimi

عضو
اعلام نتایج ارشد

اعلام نتایج ارشد

12شهریور1391 اعلام نهایی کنکور کارشناسی ارشد.
با آرزوی موفقیت برای دوستان
:gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

rezashimi

عضو
خبر

خبر

12شهریور1391 اعلام نهایی کنکور کارشناسی ارشد.
با آرزوی موفقیت برای دوستان

mm@hz

عضو جدید
پاسخ

پاسخ

سلام دوست عزیزبه تالار خوش اومدین:gol:در مورد کنکور ارشد من خودم چون دارم ارشد رو تموم می کنم متاسفانه کسی رو ندارم که درصدها رو بگیرم اما اینو بهتون بگم که با توجه به ظرفیت پذیرش الان قبولی واقعا راحت هست منتهی شما باید خوب بخونید و تلاش کنین که دانشگاه خوبی قبول شید . اینم بگم که پارسال تا رتبه 2000 روزانه معدنی . 1500 روزانه الی قبول شدن .در مورد کتابهایی که فر مودید ببیننید کتابهای موریسون . ولهارد و .... همه موضوعاتش یه چیز هست فقط نوعه گفتار و به عبارتی نگارشش فرق داره من خودم تو دانشگا موریسون پاس کردم کتاب خوبی بود . شما هر کدوم روکه دوس دارید و با نگارشش راحت تر هستید رو بخونید امااااااااااااااااااااا این کتابها کامل نیستن اینها کتب دانشگاهی هستند و نکات کنکوری رو ندارن شما اگه در مورد الی بتونی جزوه دکتر اسلامپور رو پیدا کنی عالیههههههههههههههه اگه هم نشد کتاب پارسه رو من دیدم خیلی نکات خوبی داره در کنار کتاب دانشگاهی که میخونید کتاب پارسه هم بخونید و حتما تست بزنید الی درسی هست که شما فک میکنی مطلب رو خیلی خوب بلدی اما تو تستش میمونی از تو خوده تستها هم نکته یاد میگیری هر مبحثی رو که میخونید حتما حتما تستش رو بزنید و بعد برید سراغه مبحث بعدی.در مورد دروس دیگه هم همینطور . در مورد تجزیه خیلی نمیتونم راهنمایی کنم اما تجزیه خیلی زیاده و خوب اسون هم نیست فقط برای دستگاهی زیاد بزارید چون بخش بیشتری از سوالات رو به خودش اختصاص میده و حفظی هم هست در مورد مسائل تجزیه 1 خیلی خودتون رو درگیر نکنین که از بقیه مطالب جا بمونیدامیدوارم تونسته باشم کمکی کنمموفق باشید
مرسی ترمه جون من فکر میکردم با رتبه سه رقمی فقط شانس قبولی وجود داره ... چقد از جو کنکور دور هستم من !!! البته انتخابهای من محدود هست در مورد الی منم بیشتر از خوندن موریسون لذت میبرم خوندنش وقت گیره ولی به صورت مفهومی مطلب رو میگیری ( البته فقط 4 فصل ابتدایی کتاب موریسون رو خوندم ) ولهارد هم در کنارش به صورت گذری میخونم به نظرم ولهارد بیشتر نکات کلیدی رو در تمارین اخر فصلش گنجانده .... اره ترمه جون باهات موافقم در مورد تست زدن ... جزوه های پارسه رو دارم ولی جزوه اسلامپور که ندارم و چون کلا با هیچ کدام از دوستان دانشگاهی در ارتباط نیستم پس امکان تهیه اش برام مقدور نیست مگر اینکه در کتابفروشیها قابل تهیه باشه !!فعلا فقط فصل 1 تجزیه دستگاهی رو از کتابهای پوران پژوهش خوندم اره کمک که کردین و مرسی از راهنماییتون

mm@hz

عضو جدید
12شهریور1391 اعلام نهایی کنکور کارشناسی ارشد.با آرزوی موفقیت برای دوستان
[/RIGHT ]​
منم برای تمام دوستان ارزوی موفقیت دارم @};-و دوستان موفق در کنکور میشه لطف کنید کارنامه خود رو اینجا بزارید تا حساب کار دست ما کنکوریهای 92 بیادتو بعضی تالارها من جمله تالار مهندسی شیمی این نمونه کارنامه ها وجود داره ... امیدوارم بچه های شیمی هم کارنامه هاشون اینجا بزارن @};-​

mm@hz

عضو جدید
پاسخ

پاسخ

سلام.اين منابع كه ميگم خيلي خوبه.چون درموردش خيلي تحقيق كردم.حتما ولهارد رو بخون چون حتي از تمارينش تست اومده.كتاباي اتكينز خوبه ولي چون خيلي رو اثبات و فرمولات مانور داده برا كنكور زياد خوب نيس،ولي لواين خيلي مفهومي و خوب گفته و استادامون روش تاكيد داشتن.برا تجزيه نكات كليدي پردازش عالي و كامله، يكي از رفقام رتبه 3 تجزيه كنكور 91 رو آورد و ميگفت تجزيه مدرسان رو خونده و خيلي تعريف ميكرد.
سلاماره منم به این نتیجه رسیدم لواین بهتره مثال و تمارینش بیشتره و مفهو می تره ولی در مورد الی بیشتر با از خوندن موریسون لذت میبرم ولی از ولهارد هم غافل نشدم ... دوست عزیز میشه از اون دوستتون که رتبه 3 تجزیه رو اورده رتبه و در صد شون رو اینجا بزارین ... و مرسی از این اطلاعتتون

rezashimi

عضو
رتبه و محل قبولی ارشد91

رتبه و محل قبولی ارشد91

دوستانی که قبول شدن اگر مقدور بود رتبه با گرایش قبولیشون رو بزنن تو سایت.واسه سال آینده انتخاب رشته بچه ها به درد بخوره!:gol::gol::gol:
مث دانشجویان تاپیک های دیگه بیایید بگید.

آخرین ویرایش:

akbarsh100

عضو جدید
رتبه آزمون ارشد91

رتبه آزمون ارشد91

باسلام.
یکی ازدوستام حدود 1100 اسانس کاشان قبول شده.

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به همه
امروز نتایج اومد بالاخره و خدارو شکر علوم و فناوری نانو - نانو شیمی تحصیلات تکمیلی زنجان قبول شدم(رتبه نانو من 425 بود) .پیشرانه امام حسینم قبول شدم.:) الان موندم کدومو انتخاب کنم:surprised:
کسی از دوستان از نانو اطلاعی داره؟
چشم mm@hz جان در اولین فرصت درصدای این دوستمو میذارم

tayebe91

عضو جدید
منم برای تمام دوستان ارزوی موفقیت دارم @};-و دوستان موفق در کنکور میشه لطف کنید کارنامه خود رو اینجا بزارید تا حساب کار دست ما کنکوریهای 92 بیادتو بعضی تالارها من جمله تالار مهندسی شیمی این نمونه کارنامه ها وجود داره ... امیدوارم بچه های شیمی هم کارنامه هاشون اینجا بزارن @};-

سلام دوست عزیز من تجزیه شیراز قبول شدم انشا الله کارنامه م بهتونه بهتون کمک کنه.

نمره اکتسابی
23/33​
زبان عمومي وتخصصي
34/44​
شيمي الي
44/83​
شيمي معدني
26/67​
شيمي تجزيه
17/78​
شيمي فيزيك
سفيد​
شيمي كاربردي

-وضعيت داوطلب در هر گرايش :​
نتيجه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعي
آخرين رتبه مجاز در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعي​
رتبه داوطلب در سهميه در رشته هاي پيام نور و غير انتفاعي​
نتيجه در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعي
آخرين رتبه مجاز در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعي​
رتبه کل داوطلب بدون سهميه​
رتبه کل داوطلب در سهميه​
نمره کل​
گرايش​
مجاز​
8134​
122​
مجاز​
6595​
122​
122​
5447​
8و1​
مجاز​
9910​
138​
مجاز​
6713​
138​
138​
5734​
11و6و2​
مجاز​
7922​
80​
مجاز​
6542​
80​
80​
5861​
3​
مجاز​
10100​
101​
مجاز​
6485​
101​
101​
5440​
4​
مجاز​
5799​
184​
184​
5341​
9و5​
مجاز​
6063​
127​
127​
5612​
7​
مجاز​
6670​
79​
79​
5844​
10​

mis_chemi

عضو جدید
بچه ها من شیمی می خونم ترازم شده 5000از کی بپرسم و راهنمائی بخام؟؟؟:(*اگه با اخرین نفر 50تا فاصله داشته باشی چی؟؟؟* جائی هس بشه ترازای دانشگاهارو دید؟؟؟​

rezashimi

عضو
بچه ها من شیمی می خونم ترازم شده 5000از کی بپرسم و راهنمائی بخام؟؟؟:(*اگه با اخرین نفر 50تا فاصله داشته باشی چی؟؟؟* جائی هس بشه ترازای دانشگاهارو دید؟؟؟​
من یکی از آزاد اطلاعی ندارم اما فکر نکنم بشه اینجور اطلاعاتی رو پیدا کنی. اگه شاهد باشی به زور یکی 2نفر اومده درمورد کارنامه صحبت کردن.بشین یکم بخون سال بعد اون50نفر رو کنار میزنی راحت

mm@hz

عضو جدید
باسلام.
یکی ازدوستام حدود 1100 اسانس کاشان قبول شده.

سلام دوست عزیز

منم برای دوستتون و همچنین شما ارزوی موفقیت در تمام مراحل تحصیلی و زندگی دارم

اگر امکانش هست میشه درصد و رتبه های اون دوستتون رو اینجا بزارین ... ممنوم میشم

mm@hz

عضو جدید
سلام به همه
امروز نتایج اومد بالاخره و خدارو شکر علوم و فناوری نانو - نانو شیمی تحصیلات تکمیلی زنجان قبول شدم(رتبه نانو من 425 بود) .پیشرانه امام حسینم قبول شدم.:) الان موندم کدومو انتخاب کنم:surprised:
کسی از دوستان از نانو اطلاعی داره؟
چشم mm@hz جان در اولین فرصت درصدای این دوستمو میذارم

سلام دوست عزیز
تبریگ میگم قبولی تون رو و برای شما و دوستتون هم ارزوی موفقیت در تمام مراحل تحصیلی و زندگی دارم
lastman313 عزیز هم درصد دوستتون و هم درصدا خودتون رو هم بزارین ... ممنون میشم

mm@hz

عضو جدید
سلام دوست عزیز من تجزیه شیراز قبول شدم انشا الله کارنامه م بهتونه بهتون کمک کنه.

نمره اکتسابی

23/33​
زبان عمومي وتخصصي

34/44​
شيمي الي

44/83​
شيمي معدني

26/67​
شيمي تجزيه

17/78​
شيمي فيزيك

سفيد​
شيمي كاربردي

-وضعيت داوطلب در هر گرايش :​

نتيجه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعي

آخرين رتبه مجاز در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعي​

رتبه داوطلب در سهميه در رشته هاي پيام نور و غير انتفاعي​
نتيجه در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعي

آخرين رتبه مجاز در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعي​

رتبه کل داوطلب بدون سهميه​

رتبه کل داوطلب در سهميه​

نمره کل​

گرايش​

مجاز​

8134​

122​

مجاز​

6595​

122​

122​

5447​

8و1​

مجاز​

9910​

138​

مجاز​

6713​

138​

138​

5734​

11و6و2​

مجاز​

7922​

80​

مجاز​

6542​

80​

80​

5861​

3​

مجاز​

10100​

101​

مجاز​

6485​

101​

101​

5440​

4​

مجاز​

5799​

184​

184​

5341​

9و5​

مجاز​

6063​

127​

127​

5612​

7​

مجاز​

6670​

79​

79​

5844​

10​

سلام دوست عزیز
منم تبریگ میگم و با ارزوی موفقیت در تمام مراحل تحصیل و زندگی
و کمال تشکر رو دارم که کارنامه اتون رو اینجا گذاشتین :gol:

niloofarnaz

عضو جدید
سلام ...من ترم اخر رشته شیمی کاربردی هستم...به شدت برای خرید کتاب های امادگی برای کنکور ارشد شک دارم...
هرکس یه چیزی میگه و من کلی از زمانم رفته و هنوز کتابی تهیه نکردم...یکی میگه پارسه خوبه یکی میگه پردازش یکی هم مدرسان شریف و پوران پژوهش...
واقعا نمیدونم چه کتابی بخرم که خوب باشه و به طور حتم سراسری قبول بشم.ممنون میشم جواب بدین
:gol:

rezashimi

عضو
سلام ...من ترم اخر رشته شیمی کاربردی هستم...به شدت برای خرید کتاب های امادگی برای کنکور ارشد شک دارم...
هرکس یه چیزی میگه و من کلی از زمانم رفته و هنوز کتابی تهیه نکردم...یکی میگه پارسه خوبه یکی میگه پردازش یکی هم مدرسان شریف و پوران پژوهش...
واقعا نمیدونم چه کتابی بخرم که خوب باشه و به طور حتم سراسری قبول بشم.ممنون میشم جواب بدین
:gol:
باسلام.
راستش مشکل اینجاست که این انتشارات بعضی کتاباشون خوبه وبعضیشون ضعیفه!مثلا تجزیه وشیمیفیزیک پارسه اصلا به درد نمیخوره!اما آلیش خوبه ومعدنیش بدنیست. به جاش باید انتشارات دیگه رو بخونی.یا اینکه پردازش معدنیش خیلی خوبه. درس تجزیه هم تا حدودی پوران پژوهش خوبه بعضی ها میگن مدرسان...
در کل کمی هم باید گوش به حرف دیگران ندی البته بعد از خریدن کتابی که واقعا خودت مطمئنی که خوبه.
حالا نظر من این کتاباس:
آلی: جزوه پارسه
معدنی:تست ونکته پردازش-جزوه پارسه هردوتاشون دکتر یوسفی مؤلفشونه
شیمی فیزیک:بجز پارسه هرچی خودت خریدی .
تجزیه:به نظر بنده هیچ کتابی خوب توضیح نداده اما اگه خواستی پوران بگیر.
با آرزوی موفقیت.

MARYAMIIII

عضو جدید
سلام بچه ها من می خوام شیمی کاربردی بخونم کسی می دونه جزوه یا کتابی براش هست یا نه؟:confused:

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام
کسی خبر داره آزمون شیمی کاربردی کدوم روز بر گزار میشه
ممنون میشم که بگین صبحه یا بعد ظهر

م - نوروزي

عضو جدید
منابع شيمي فيزيك

منابع شيمي فيزيك

سلام خسته نباشيد
براي آزمون كارشناسي ارشد چه منبع يا منابعي رو براي شيمي فيزيك بخونم بهتره ؟
ممنون ميشم راهنماييم كنين.
با تشكر

Aronshid

عضو جدید
بچه ها كسي هس كه آزمون شركت كنه؟! ميخام يخورده تبادل نظر كنم. من خودم ماهانم. راستي اگه دفترچه ها رو هم خاستين ميذارم اينجا ولي تاحالا انجام ندادم ببينم چجورياس...

kalantarmehdi

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید من هم دارم اماده میشم.معدنی و الی رو خوب خوندم شیمی فیزکم چند روزه درگیرشم دستگاهی رو هم اخر باید دوره کنم..شیمی فیزیک خیلی کسل کنندست!

sara.sai

عضو جدید
سلام.من می خوام ارشد شرکت کنم.اما اصلن درس نخوندم.به من بگین اگه این مدت باقیمونده تا کنکور رو خوب بخونم قبول میشم؟؟!!

rezashimi

عضو
سلام.من می خوام ارشد شرکت کنم.اما اصلن درس نخوندم.به من بگین اگه این مدت باقیمونده تا کنکور رو خوب بخونم قبول میشم؟؟!!
علیک سلام.
راستش روزانه رو فقط خدا میدونه:w20:
اما دانشگاههای دیگه ایشاءالله میشه قبول بشی.