گروه آمادگی برای کنکور ارشد کامپیوتر 88

sara-afshar777

عضو جدید
سلام
بچه ها من امروز یعنی 12 آبان شروع کردم برای کنکور ارشد خوندن البته برای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد وتنها هم یه هدف دارم قبولی تو دانشگاه قزوین
هدفم هم از زدن این تاپیک اینه که باهم و به کمک هم خوندن دروس رو ادامه بدیم واشکالای پیش اومده برا همدیگر رو حل وبرطرف کنیم اگه هستین یا علی .......
;)

shabnam777

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم بهت هم خوش آمد می گم وهم امید دارم به هدفت برسی
منم همین تصمیم تو رو دارم هرچند رشته هامون متفاوته
موفق باشی و شادکام

mary83

عضو جدید
سلام
بچه ها من امروز یعنی 12 آبان شروع کردم برای کنکور ارشد خوندن البته برای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد وتنها هم یه هدف دارم قبولی تو دانشگاه قزوین
هدفم هم از زدن این تاپیک اینه که باهم و به کمک هم خوندن دروس رو ادامه بدیم واشکالای پیش اومده برا همدیگر رو حل وبرطرف کنیم اگه هستین یا علی .......
;)

سلام

شما نمونه کارنامه های ارشد امسال رو دارین؟ واسه آزاد . IT یا کامپیوتر

sara-afshar777

عضو جدید
راستش معیار دقیقی از نمره تراز قبولی در دانشگاه آزاد ندارم مثلا سال 86 برای مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد شبستر که حدود 60 - 70 نفر پذیرفته داشت فردی که از سهمیه بسیج استفاده کرده بود اکثرا درصد هاش بالای 60 درصد بود ولی امسال برای رشته مهندسی عمران باسهمیه بسیج کارنامه ای دیدم که با درصدهای منفی هم قبول شده بود یا سال 85 افرادی که از سهمیه بسیج استفاده کرده بودن با درصدهای 10 - 20 درصد هم قزوین قبول شده بودن
پارسال دانشگاه آزاد برای رشته های مهندسی ظرفیت 15 نفری اعلام کرده بود اما دقیقا اطلاع ندارم واقعا همون 15 نفر رو پذیرش کرد یا نه
البته یه سوال برا خودم مطرحه ؟
این نمراتی که توکارنامه پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد در مقطع ارشد دیده می شه ( مال سهمیه بسیج رو میگم ) آیا بعد از اعمال سهمیه نمراتشون بالا رفته یا نه فقط یه ظرفیت خاصی برا اونا در نظر میگیرن
اصلا برای قبولی توارشد چقدر باید زد تا قبول شد

abbas.khodaeian

عضو جدید
سلام. منم تازه شروع کردم به ارشد خوندن. البته هنوز جدی نیستم. چون این ترم هم واحد دارم، هم پروژه دارم و هم کار!

ولی دارم کم و بیش می خونم. خیلی کمه ولی بازم یه آب باریکه ای هست.

از دروس پایگاه و الگوریتم و زبان های برنامه سازی و مدار منطقی هم شروع کردم. خوب شما چه کرده اید؟

esmaeel-85

عضو جدید
سلام من هم از امروز شروع کردم البته رشتم عمران-امیدوارم قبول بشی:smile:
سلام
;)

sara-afshar777

عضو جدید
سلام
امیدوارم موفق بشید
راستی شما می دونید دروس مشترک و تخصصی نرم افزار در کنکور ارشد دانشگاه آزاد چه درسایی هست آیا با مال سراسری یکی هست ؟
ممنون میشم جوابمو بدین

abbas.khodaeian

عضو جدید
سلام
امیدوارم موفق بشید
راستی شما می دونید دروس مشترک و تخصصی نرم افزار در کنکور ارشد دانشگاه آزاد چه درسایی هست آیا با مال سراسری یکی هست ؟
ممنون میشم جوابمو بدین

سلام خانم افشار. راستش من یکسری فایل را جمع آوری کردم که در اینترنت به اشتراک گذاشتم تا همه دوستان که مشتاق کنکور ارشد هستند، از این فایل ها که با فرمت PDF هستند استفاده کنند. درضمن همگی را در یک فایل RAR فشرده سازی کردم.:smile:

البته قول هم نمی دم که شما جواب سوالتون را داخل این ها فایل های PDF پیدا کنید. ولی نگاه کردن به این چند تا فایل را بی فایده هم نمی دونم. بد نیست یه سری بزنید.

در ضمن من برای کنکور آزاد به هیچ عنوان سرمایه گذاری نکردم.:cool::redface::);)

موفق و پیروز باشید.

آدرس: فایل های جمع آوری شده در رابطه با کنکور ارشد کامپیوتر و IT

shabshekan

عضو جدید
سلام
امیدوارم موفق بشید
ممنون میشم جوابمو بدین

سلام.دروس مشترک یکی بود ولی دروس تخصصی نرم افزار , پارسال تغییر کرد و این درس ها شد.
طراحی الگوریتم , شبکه های کامپیوتری , پایگاه داده.

آرزوی موفقیت برای همه شما دوستان.:smile::smile:

آخرین ویرایش:

wrox

عضو جدید
من ترم 7 مهندسی نرم افزار تهران شمال هستم.از مهر شروع کردم واسه خوندن البته اصلا امید ندارم .چون هدفم قبولی در دانشگاه سراسری تهران IT گرایش شبکه های کامپیوتری است.خیلی خوشحال میشم دوستان کمک کنید درمورد اینکه چه جوری بخونم از چه منابعی استفاده کنم؟ کلاس که به نظرم تاثیری نداره دوستام کلاسای نصیر رو رفتن. خودم که کتابهای پوران پژوهش رو پیشنهاد میکنم به نظرم عالیه.اما اینکه اینهمه Refrence بخونیم کاره خیلی سختیه.

kampolo

عضو جدید
كمك به شما

كمك به شما

سلم دوستان
من ورودي بهمن ارشد 87 نرم افزار دانشگاه آزاد هستم.
فكر كنم تجربيات خوبي از آزمون هاي ارشد و منابع اون دارم اگه نياز به كمك داشتيد بيان كنيد;)

هنگامه 65

عضو جدید
سلام
من ب کمک شما احتیاج دارم.اول اینکه کدوم دانشگاه درس می خونین؟بدم اگر ممکنه کارنامتون را برای من میل میکنیند می خوام ببینم چند تا ظرفیت داشته و با چه درصد هایی قبول شدید.اگر کمکم کنید خیلی خوب میشه.

strongxxx

عضو جدید
من ورودي بهمن ارشد 87 نرم افزار دانشگاه آزاد هستم.
فكر كنم تجربيات خوبي از آزمون هاي ارشد و منابع اون دارم اگه نياز به كمك داشتيد بيان كنيد;)

اگه لطف كنيد و منابع درسهايي مثل نظريه زبانها و رياضي مهندسي و آمار و احتمال
را معرفي كنيد خيلي ممنون ميشيم
راستي در مورد درصدهاتون هم اگه ممكنه توضيح بدين

kampolo

عضو جدید
در امتحان دانشگاه آزاد بهترين منبع براي درس نظريه زبانها كتاب لينز مي باشد كه حتما حتما تمرينات آخر هر مبحث رو حل كنيد براي اين منظور كتاب حل مسائل اين تمرينات هم وجود داره در ضمن من در واحد علوم و تحقيقات اهواز و با درصدهاي:
زبان=55
رياضيات =20
نظريه زبانها - ساختمان داده ها - سيستم عامل و...= 65
شبكه - پايگاه - طراحي الگوريتم= 40
پذيرفته شدم

آخرین ویرایش:

beti12

عضو جدید
سلام
ممنون خیلی خوب بود
یه سوال هم داشتم
می خواستم ببینم شما نمی دونید که تو دانشگاه گلستان گرایش های ارشد مهندسی کامپیوتر ارایه می شه یا نه؟
با تشکر

سلام
عالیه . خوب فکریه منم برات دعا میکنم
موفق باشی شاید منم سال دیگه همین کارو کردم
موفق باشی
مسعودیان

babak.j

عضو جدید
سلا بچه ها
من دانشجو رشته مهندسی کامپیوتر/نرم افزار هستم. الان ترم 4 هستم و علاقه خیلی زیادی به ادامه تحصیل تو مقاطع بالاتر رو دارم. تصمیم گرفتم که از همین الان شروع کنم به خوندن. می خواستم شما دوستان عزیز یک مقدار کمکم کنید که چطوری شروع کنم.با چه منابع تستی یا کلاس یا ...

برای تمام دوستان آرزوی موفقیت می کنم.

amator-2

عضو جدید
سلام مهندسین.ممکنه اونایی که پارسال تو علوم تحقیقات نرم افزار قبول شدن درصداشونو بزارن؟
و یه سوال
من علوم تحقیقات زدم می خوام بدونم اگه خدای نکرده ترازم به علوم تحقیقات نخورد و به مرکز یا شمال خورد تو اون دانشگاهها قبول می شم؟
ممنونم ازاینکه جواب میدید

بالا