آزمون های آمادگی تسلط - ویژه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز

با سلام به همه دوستان عزیز

آزمونهای آمادگی تسلط که شامل 4 نوبت و توسط سازمان سنجش برگزار شده است را برای استفاده دوستان داوطلب ازمون ارشد در این تاپیک ضمیمه می کنم امیدوارم که برای دوستان مفید واقع شود.:gol:;)

لازم به ذکر است که آزمون نوبت اول شامل 35% اول کتابها و آزمون دوم شامل 75% کتابها و ازمون سوم 100% کتابها و ازمون چهارم آزمون جامع که کل کتاب را شامل میشود.

آزمون نوبت اول

پاسخنامه تشریحی

با تشکر

آخرین ویرایش:

mohammad.elmi

عضو جدید
سلام.كسي درموردآزمون تسلط اطلاعاتي داره؟جامعه آماري وازاين جوراطلاعات.اينكه ميگن طراحاش طراح كنكوره راسته؟درموردپارسه بدشنيدم هم اينكه زياده هم ميگن خيلي سخته ؟.........:cry::cry::que:

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.كسي درموردآزمون تسلط اطلاعاتي داره؟جامعه آماري وازاين جوراطلاعات.اينكه ميگن طراحاش طراح كنكوره راسته؟درموردپارسه بدشنيدم هم اينكه زياده هم ميگن خيلي سخته ؟.........:cry::cry::que:

سلام دوست عزیز من فکر میکنم شرکت در ازمون ها و گرفتن رتبه احتمالی همه بستگی به خوندن خود ادم داره چون ازمونها خودشون تقسیم بندی رو انجام میدن البته ازمونهای تسلط رو همونطور که در پست اول گفتم ولی ازمونهای دیگه رو نمی دونم.
در مورد اطلاعات اماری اگه منظورتون درصد شرکت در ازمونهای مختلف باشه من اطلاعی ندارم کسی هم نظر سنجی در این مورد نزده یا اینکه من ندیدم شما می تونید یه تاپیک نظر سنجی در مورد ازمونهای مختلف در قسمت تحصیلات تکمیلی بزنید یا اینکه یه سرچ بزنید ببینید اطلاعاتی هست در این مورد یا نه.
در ضمن دوست عزیز همیشه سخت بودن بد نیست :smile:

با تشکر

m2kz

عضو جدید
عضو تنهای باشگاه

عضو تنهای باشگاه

سلام دوست عزیز من فکر میکنم شرکت در ازمون ها و گرفتن رتبه احتمالی همه بستگی به خوندن خود ادم داره چون ازمونها خودشون تقسیم بندی رو انجام میدن البته ازمونهای تسلط رو همونطور که در پست اول گفتم ولی ازمونهای دیگه رو نمی دونم.
در مورد اطلاعات اماری اگه منظورتون درصد شرکت در ازمونهای مختلف باشه من اطلاعی ندارم کسی هم نظر سنجی در این مورد نزده یا اینکه من ندیدم شما می تونید یه تاپیک نظر سنجی در مورد ازمونهای مختلف در قسمت تحصیلات تکمیلی بزنید یا اینکه یه سرچ بزنید ببینید اطلاعاتی هست در این مورد یا نه.
در ضمن دوست عزیز همیشه سخت بودن بد نیست :smile:

با تشکر
سلام شما سال گذشته چه جوری و کی واز چه طریقی ثبت نام کردین؟
از طریق سازمان سنجش یا .....:confused:
میشه فقط آزمون های جامعش رو شرکت کرد؟
می بینید چقدر سوال دارم! لطفا بیشتر توضیح بدین:gol:
مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسی

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام شما سال گذشته چه جوری و کی واز چه طریقی ثبت نام کردین؟
از طریق سازمان سنجش یا .....:confused:
میشه فقط آزمون های جامعش رو شرکت کرد؟
می بینید چقدر سوال دارم! لطفا بیشتر توضیح بدین:gol:
مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسی

سلام دوست عزیز بله از طریق سایت سنجش ، البته الان گسترده تر شده که لینکشو میزارم واستون:smile:
http://www.sanjeshserv.ir/fullstory.aspx?id=25

بله امکانش هست که هر مرحله ای رو که خواستید ثبت نام کنید.

با تشکر

بالا