مدرس رباتیک - فوری

atiye ghorbani

عضو جدید
[FONT=&quot]استخدام مدرس[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]رباتی[/FONT][FONT=&quot]ک - فوری[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]شرایط کاری: [/FONT]​
[FONT=&quot]رشته تحصیلی[/FONT][FONT=&quot]: رشته های فنی و مهندسی[/FONT][FONT=&quot] (ترجیحاً مهندسی الکترونیک یا رباتیک)[/FONT]​
[FONT=&quot]جنسیت: ترجیحاً خانم[/FONT]​
[FONT=&quot]محل سکونت: ترجیحاً ساکن شمال تهران [/FONT]​
[FONT=&quot]روحیات کاری : علاقه مند به تدریس، فن بیان و قدرت انتقال مفاهیم، با انگیزه و پرانرژی[/FONT]​
[FONT=&quot]علاقه مندادن رزومه خود را حداکتر تا 1 مهر به آدرس [/FONT][FONT=&quot]ie_a_ghorbani@yahoo.com[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] ارسال نمایند.[/FONT]​

soheila01

عضو جدید
با همین عنوان دوستانی که ساکن شهرهای آمل،محمودآباد،نور،چمستان از استان مازندرات هستند حتما تماس بگیرند.
با توجه به اینکه این آگهی در سایت های زیادی درج شده است اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کرده اند.
www.robochamestan.blogfa.com
Alizadeh.391@gmail.com

l-mohajeri

عضو جدید
من یه مدت رباتیک تدریس میکردم.در سطح کودکان
فقط تهران نیستم
شهرستانم

soheila01

عضو جدید
من یه مدت رباتیک تدریس میکردم.در سطح کودکان
فقط تهران نیستم
شهرستانم

دوست گرامی هر طور که مایل هستین شهر محل سکونت خودتون را بهم اطلاع بدین تا راهنمایی کنم، بنده در سراسر کشور همکارانی دارم که در زمینه ی رباتیک فعالیت دارند.

hbigdeli

عضو جدید
برای تدریس رباتیک مدرک خاصی لازم هست؟ من رشته ام آی تی هس،خیلی دوس دارم در این مورد تدریس کنم من خودم مربی آموزشگاه های خصوصی هستم ولی در زمینه کامپیوتر تدریس می کنم. می خوام در زمینه رباتیک هم تدریس کنم برای شروع چه کار باید بکنم؟

soheila01

عضو جدید
برای تدریس رباتیک مدرک خاصی لازم هست؟ من رشته ام آی تی هس،خیلی دوس دارم در این مورد تدریس کنم من خودم مربی آموزشگاه های خصوصی هستم ولی در زمینه کامپیوتر تدریس می کنم. می خوام در زمینه رباتیک هم تدریس کنم برای شروع چه کار باید بکنم؟

ما رباتیک دانش اموزی داریم و چیز سختی نیست.همین که سابقه ی تدریس دارین و رشته ی شما هم مرتبط هست خیلی عالیه.کافیه با مدار منطقی (LED ، مقاومت و ... ) آشنایی داشته باشین.
شما می توانید ارتباط بیشتر بگیرید تا راهنمایی کنم، البته پیشنهاد های زیادی برای شما خواهم داشت. خدا رو شکر تعداد شهرهای تحت پوشش و دانش آموزان زیاد شدند و هر ماه مدرس جدید میگیریم.شما هم هرچند خیلی دیر اقدام کرده اید اما شاید پیشنهاد کاری داشته باشم.
آدرس و شماره ی تماسم در سایت هست.
www.aradseo.net
www.robochamestan.blogfa.com