اطلاعيه

Collapse
No announcement yet.

حذف حساب بانکی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
Clear All
new posts

حذف حساب بانکی

با سلام و احترام...

دوستان..من میخوام حساب بانک ملی که دارم رو کامل حذف و باطل کنم....ایا امکانش هست؟

اگه هست ممنون میشم راهنمایی کنین....
    ...................

نوشته اصلي بوسيله akbar159 نمايش پست
    با سلام و احترام...

دوستان..من میخوام حساب بانک ملی که دارم رو کامل حذف و باطل کنم....ایا امکانش هست؟

اگه هست ممنون میشم راهنمایی کنین....
    برید تو همان شعبه ای که افتتاح حساب کردید و از یکی از کارمندان بانک بخواهید که کلا حسابتون رو ببندن.حساب بانکی مسدود یا غیر فعال میشه ولی تو بایگانی بانک ثبت هست و کلا پاک نمیشه.
    زمین خشک سنبل برنیارد.

نظر

نوشته اصلي بوسيله ayja نمايش پست
      برید تو همان شعبه ای که افتتاح حساب کردید و از یکی از کارمندان بانک بخواهید که کلا حسابتون رو ببندن.حساب بانکی مسدود یا غیر فعال میشه ولی تو بایگانی بانک ثبت هست و کلا پاک نمیشه.
      دقیقا باید همون شعبه که حساب باز کردم برم؟

اگه مسدود نکنم و یکی بخواد پیگیری کنه که این شماره حساب برای کی هست، میتونه اینکار رو انجام بده؟ کارمندان بانک این رو به راحتی در اختیار بقیه میزارن؟

در حالتی که مسدود کنم چطوریه؟
      ...................

نظر

اگه مسدود نکنم و یکی بخواد پیگیری کنه که این شماره حساب برای کی هست، میتونه اینکار رو انجام بده؟ کارمندان بانک این رو به راحتی در اختیار بقیه میزارن؟

سلام. من چند تا حساب خودم رو بستم. البته کارمند بانکها معمولا مقداری مقاومت میکردن ولی من اصرار کردم و درخواستم بر روی یک کاغذ بهشون دادم. فکر نمی کنم حساب های بسته شده رو کارمند بانک مشخصات رو به راحتی در اختیار کسی قرار بدن. یعنی اصلاً حوصله داشتن باشن که بررسی کنن! ولی احتمالاً اگر کسی آشنایی داشته باشه و خیلی پیگیر باشه از طریق شماره مشتری می تونه پیگیری کنه که البته به نظرم احتمالش کمه.
        اما یک نکته اگر حسابتون جاری هست و قصد دارید چک رو پاس نکنید با یک وکیل مشورت کنید چون فکر می کنم فرد مقابل می تونه ازتون به جرم کلاهبرداری شکایت کنه و کار شما خیلی سخت خواهد شد.

بعضی از دوستان عضو انجمن احتمالاً کارمند بانک هستن، براشون پیغام بزارید شاید راهنمایی موثق تری بهتون کردن.

راستی شما من رو یاد یک دوست میندازید احیاناً شما ج.پ همکلاسی قدیم بنده نیستید؟
        ویرایش شده توسط Uchiha Itachi; 2017/8/11, 09:42 PM.
        Who knows when stronger demons appear
        Become faster in your approach to strenght
        The bloody war of life never cares about persons

نظر

بله همون بانکی که توش حساب باز کردید.
          کارمندان بانک معمولا جواب نمیدن ولی رئیس شعبه میتونه اینکارو بکنه. رمز ورود به حسابها برای کارمندان دارای محدودیت هست ولی در حدی که بخوان ببینن صاحب حساب کی هست بله میتونن اینکارو بکنند. البته در صورت مسدود بودن حساب هم میشه این اطلاعات رو کسب کرد.
          زمین خشک سنبل برنیارد.

نظر

بستن یا مسدود کردن حساب بانکی دلیل نمیشه که به تعهدات یا ضمانت هایی که کردید نشه اعمال قانون کرد. برای ضمانت و تعهداتی که احتمالا داشته باشید باز یا بسته بودن حساب رفع مسئولیت نمیکنه و تعهدات صاحب حساب در هر حال بقوت خود باقی میمونه و مسئولیت ش هم با خود صاحب حساب هست.
            زمین خشک سنبل برنیارد.

نظر

فرم های افتتاح حسابهائیكه بعلت فوت، بستن حساب، تغییر امضای دارنده حساب، تعیین وكیل و امثالهم، از جریان خارج می شوند بر حسب نوع حساب تفكیك و بطور مرتب زیر كلید مسئولین شعب در محل مطمئن نگاهداری میشوند.
              زمین خشک سنبل برنیارد.

نظر

سلام
                حساب بانکی ببندم ... تمام اطلاعات حساب بانکیم پاک میشه؟

نظر

Working...
                X