[معماری معاصرایران] مجتمع چند عملکردی اطلس پلازا

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
گروه شرکتهای ساختمانی ایرانیان اطلس

معرفی پروژه

پروژه چند منظوره اطلس پلازا در تپه های عباس آباد و در حقیقت بام مرکزی پایتخت و مشرف به نمای شهر تهران تعریف شده است.
این پروژه در زمینی به مساحت ٧٥ هزار متر مربع و با زیر بنای کل ٤١٢ هزار متر مربع توسط شرکت ستاره اطلس پارس که زیر مجموعه گروه شرکت های ساختمانی ایرانیان اطلس می‌باشد در حال اجراست.
اطلس پلازا دارای ١٣٧ هزار متر مربع کاربری تجاری، ٥٩ هزار متر مربع کاربری اداری و بیش از ٥٠٠٠ جایگاه پارکینگ و علاوه بر آن فضای تفریحی، رستوران، شهربازی، نمایشگاهی، بهداشتی، فرهنگی و علاوه بر اینها هتل مدرن ٥ ستاره در بام مرکزی پایتخت می باشد.
محوطه زیبا و چشم انداز های ویژه پروژه به شهر تهران از تمام جهات و بخصوص در جبهه شمالی، این پروژه را بی‌رقیب و بی‌نظیر کرده است.
مجلل‌ترین و پرکاربردترین پروژه پایتخت در بهترین موقعیت جغرافیایی شهر قرار گرفته است.
در اطلس پلازا می توانید تجارت کنید،تفریح کنید،اقامت کنید و با آرامش خاطر در قلب پایتخت از زندگی لذت ببرید .
اطلس پلازا با شبکه مترو از طریق ایستگاه شهید حقانی و با شبکه های بزرگراهی تهران از طریق بزرگراه های شهید حقانی،شهید همت و شهید مدرس مرتبط است.
محوطه بی نظیر تپه های عباس آباد و محوطه اختصاصی اطلس پلازا بی نظیر ترین مرکز تفریحی پایتخت را در نزدیکترین فاصله به تمام نقاط شهر تهران ارائه می دهد.
مهمانان و بازرگانان خارجی می توانند با واگن های V.I.P مترو از فرودگاه بین المللی امام خمینی مستقیما به هتل مدرن ٥ ستاره اطلس پلازا منتقل شوند و از خدمات ویزه V.I.P بهره بگیرند ، تفریح و خرید کنند و از محوطه های زیبا و بی نظیر اطلس پلازا نظاره گر زیبایی های پایتخت باشند.

مشخصات پروژه

طبقات
تجاری
اداری
اقامتی
پارکینگ ، انبار، تاسیسات
مشاعات
فرهنگی ، آموزشی
خدماتی
جمع
زیر زمین ٢- تا ٤-
١٥٢٥​
٠​
٠​
٢٠٤٩٦٧​
٤٢١٩​
٣٢٤٠​
٠​
٢١٣٩٥١​
زیرزمین ١-
٢٢٩٥٧​
٠​
٠​
٢٢٦​
١٧٤٩٢​
١٦٢٢​
٤٢٢٩٧​
همکف اول و دوم
٤٣٧٤٠​
٠​
٥٥٧​
٤٥٠​
٢٩٠٩٧​
٢٨٠٢​
٤٣٩٣​
٨١٠٣٩​
طبقات ٣ تا ٢٣
٦٧٧٨​
٤١٣٥٢​
٩٤١٨​
٨٤٠​
٣٠٦٤٣​
١٩١٨​
٧٨٠​
٩١٧٢٩​
طبقات ٢٤ تا ٢٧
٠​
٠​
٤٨٠١​
١٦٠​
٣٤٢٩​
٠​
٠​
٨٣٩٠​
جمع​
٧٥٠٠٠​
٤١٣٥٢​
١٤٧٧٦​
٢٠٦٦٤٣​
٨٤٨٨٠​
٧٩٦٠​
٦٧٩٥​
٤٣٧٤٠٦​


موقعیت مکانی
مجتمع اطلس پلازا از شمال به اتوبان شهید حقانی ، از جنوب به موزه حفظ آثار دفاع مقـدس ، از شـرق به ساختمان در حال احـداث موزه جواهرات بانک مرکـزی ، از غـرب به پارک طالقانی که مشـرف به اتوبان مدرس می باشد، محـدود می‌گردد.
این مجتمع دارای موقعیت ممتاز اقتصـادی بوده بطـوریکه از شـرق به مرکـز اداری تجـاری خیابان‌های دکتر شریعتی و پاسداران، از شمال به مراکز تجاری اداری میدان ونک و خیابان ولیعصر متصل می‌باشد‌.


www .iranianatlas.ir
 
آخرین ویرایش:
بالا