[مشاوره] - مشاوره به علاقه مندان رشته معمــــــاری منظــــــر

SIR.ARASH

عضو جدید
بچه ها من فارغ التحصیل منظر دانشگاه تهران هستم
اگر بتونم ب کسی راجع به این رشته کمکی بکنم خوشحال میشم
:)

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چقدر خوب :)
میشه درباره کیفیت کلاس ها و اساتید،تمرین ها و پروژه ها بخصوص در ترم های اول برامون توضیحاتی بدیم؟ و اینکه گرایش منظر چه توانمندی خاصی در زمینه طراحی نیاز داره؟ :gol:

SIR.ARASH

عضو جدید
کلا تهران با بهشتی هم واحدهاش هم تدریس و دنیاش متفاوته
بهشتی بیشتر فنی هست
اما تهران با تدریس استاد واقعا مسلم و قوی رشته منظر آقای دکتر منصوری روی مبانی نظری کار میکنه
من سبک ایشون رو خیلی دوس دارم
آقای دکتر منصوری بسیار تتواناست در زمینه منظر معاصر و منظر شهری
من پیشنهاد میکنم
حتما manzar.ws رو دنبال کنین
خیلی مطالب داره

marjan.slp

عضو جدید
کنکور

کنکور

سلام من رتبه منظرم 1160 شده .....من شانسی برای قبولی دارم......شما که دانشجو این رشته هستید کسی بود که با این رتبه داغون جایی اورده باشه؟؟؟؟

jhangard

عضو جدید
ممنون دوست عزیز که اومدی تجربیاتت رو به اشتراک بگذاری

یکم از رشته منظر و آینده شغلی و تحصیلی اون در ایران یا حتی امریکا و اروپا میگی؟ سوال بعدیم اینه که چه کسی باید بیاد منظر بخونه؟ ممنون

hilan

عضو جدید
سلام سپاسگذارم از شما آیا ممکن هست درباره نحوه و اسکیس منظر به چه صورتی هست و چطور خودمون رو آماده کنیم ؟
دروس معماری منظرکه تدریس میشه چه درسهایی هست و آیا امکانش هست جزواتی که تو دانشگاه خوندید رو داشته باشیم ؟
سپاس

متا

عضو جدید
سلام دوست عزیز من خیلی علاقه واستعداد دارم که در این رشته تحصیل کنم اما با مشکل منابع روبرو هست برای کنکورسال 93 حدود 20 منبع خاص را مطالع کردم به طوری که درصد تستهای منظر من بالای 88 درصد بود اما سر جلسه با سوالهای متفاوتی نسبت به کنکورهای گذشته مواجه شدم به طوری که39 درصد تونستم بزنم سوالهای پارسالم دیدم خیلی سخت بود لطفا راهنمایی ام کنید. باتشکر

mina.mm

عضو جدید
سلام دوستان.آیا کسی میدونه ارشد منظر آزاد واحد درسی سمینار داره یا نه؟

بالا