گهری و فاستر از نماد شهری طراحی شده برای نیروگاه "باترسی" رونمایی می کنند

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
گهری و فاستر از نماد شهری طراحی شده برای نیروگاه "باترسی" رونمایی می کنند
مترجم: نغمه مقصود​
گروه سازنده نیروگاه "باترسی"به تازگی از پلان های طراحی شده برای فاز سوم این پروژه، رونمایی کرد. معماران نام آشنای جهان"شرکای گهری" و "فاستر و شرکا" با هدف طراحی در سطح بین المللی، در سپتامبر 2013 در مسابقه طراحی شرکت کردند. طرح هر دو گروه، به جهت نوآوری و زیبایی در طراحی، هم در فضاهای مسکونی و هم جزییات دسترسی های پیاده، در اطراف و جنوب نیروگاه ،انتخاب شدند.
طراحی ها، تعهد سهامداران را برای خلق رتبه جهانی ساختمان ها، منعکس می کنند و تا هنگامی که نیروگاه به جایگاه مطلوب خود برسد، شکل و شمایل نیروگاه را تکمیل خواهند کرد.
فاز سوم پروژه ،شامل 1300 منزل مسکونی در منطقه ای محدود با شکل و اندازه های مشخص در دو بخش در اطراف بلوار شکل می گیرد. به علاوه یک هتل 160 خوابه به مساحت 350000 فوت مربع، فروشگاههای کوچک و رستوران، همچنین فضایی برای گذران اوقات فراغت، قسمتی از فضاهای ارائه شده خواهد بود. 103 منزل مسکونی ارزان قیمت از مجموع 517 واحد مسکونی در اطراف محل ساخت و ساز در نظر گرفته شده که در فاز 3 تحویل خواهد شد.
"شرکای گهری" 5 ساختمان را در شرق بلوار "الکتریک" ملقب به "چشم انداز" طراحی کرده اند که اطراف نیمی از فضاهای مسکونی، شامل 103 واحد ارزان قیمت به همراه ساختمان فروشگاههای کوچک دوطبقه در کنار خیابان، پارک محلی و یک مرکز مشترک چند منظوره و یک ساختمان شاخص با پوششی از" گل" را، فرا می گیرد.
"فاستر و شرکا" ساختمانی موجدار در بخش غربی بلوار" الکتریک " ملقب به "خط آسمان" طراحی کرده اند که به نیمه دیگر فضاهای مسکونی طراحی شده، شامل 103 واحد مسکونی ارزان قیمت، یک مرکز پزشکی و یک هتل 160 خوابه، به علاوه فضاهای فروشگاهی کوچک 2 طبقه روبروی بخش غربی خیابان، می پیوندند. در جایی نما را سخاوتمندانه می شکنند تا فضاهای عمومی دربخش پایینی به نور روز دسترسی داشته باشند. تمام بخش بالایی ساختمان مانند یکی از بزرگترین پارک های سرپوشیده "لندن" به طول ربع کیلومتر طراحی شده است. پارک، منظری از نیروگاه، رودخانه و شهر پشت آن خواهد داشت.تحریره معماری آرل
مترجم: مغمه مقصود
منبع: EVOLO.US
 
Similar threads
بالا