کمک مشاوره ای جهت ادامه تحصیل

کمک مشاوره ای جهت ادامه تحصیل

• کارشناسی نساجی

رای: 3 60.0%
  • کارشناسی صنایع

رای: 2 40.0%
  • کارشناسی مدیریت

رای: 0 0.0%
  • ممتنه

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    5
  • نظرسنجی بسته .

soheil.new

عضو جدید
سلام
من یه کاردان نساجی هستم و می خوام با شما مهندسین گرامی مشاوره ای جهت ادامه تحصیل درمقطع کارشناسی در رشته ی مهندسی صنایع یا مدیریت بازرگانی داشته باشم:confused:
حالا به نظر شما این کار خوبیه و من میتونم تو آینده وضعیت شغلی بهتری کسب کنم و در صورت ادامه تحصیل مفید واقع میشه :)
:heart:ازتون خواهش میکنم به من کمک کنین :gol:

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
من یه کاردان نساجی هستم و می خوام با شما مهندسین گرامی مشاوره ای جهت ادامه تحصیل درمقطع کارشناسی در رشته ی مهندسی صنایع یا مدیریت بازرگانی داشته باشم:confused:
حالا به نظر شما این کار خوبیه و من میتونم تو آینده وضعیت شغلی بهتری کسب کنم و در صورت ادامه تحصیل مفید واقع میشه :)

مهندسی صنایع نسبت به مدیریت بازرگانی بهتره

*lemon*

کاربر فعال مهندسی نساجی
سلام

دوست عزیز چرا رشته ی خودتو ادامه نمیدی ؟

dye

عضو جدید
حالا من یه سوال از شما دارم .... چه تضمینی وجود داره که ؛؛؛..... این دورشته ای رو که معرفی کردی بهتر و پر در آمد تر از نساجی باشه ؟؟؟؟؟؟؟ به نظر من این شاخه اون شاخه کردن جز سردرگمی چیز دیگری رو به دنبال نداره باید یه را هی رو که شروع کردی تا انتهاش بری تا موفق بشی ... من با مهندسهایی تو رشته نساجی آشنا هستم که درآمد فوق العاده بالائی رو دارند . مهم اینه که تو هر کاری که هستی علاقه نشون بدی .

#HAEK#

کاربر فعال مهندسی نساجی
سلام دوست عزيز :)
به نظر من رشته خودتو ادامه بدي بهتره. ;)
اگه تو هر رشته اي که هستي بهترين باشي،حتما تو کار و آينده خودت موفق ميشي.از الآن زياد به کار و شغلت تو آينده که بواسطه اين رشته پيدا ميکني فکر نکن.الآن شما تو شرايطي هستي که تنها کاري که ميتوني براي آينده خودت انجام بدي که موفق باشي اينه که درستو خوب بخوني و به اتمام برسوني! بقيش حله :gol::heart:

elham_8328

عضو جدید
سلام دوستان
منم همين مشكلو دارم،نمي دونم كارشناسي ارشد چه رشته اي بخونم،من نساجي گرايش پوشاك خوندم و خيلي پشيمونم كه چرا اين رشته رو خوندم ،بازار كارش تقريبا صفره.
به نظر شما براي ادامه نانو مي تونه خوب باشه يا رشته خودم ، با توجه به اينكه من از امور مديريتي بيزارم فكر مي كنم صنايع يا مديريت براي من مناسب نباشه

soheil.new

عضو جدید
حالا من یه سوال از شما دارم .... چه تضمینی وجود داره که ؛؛؛..... این دورشته ای رو که معرفی کردی بهتر و پر در آمد تر از نساجی باشه ؟؟؟؟؟؟؟ به نظر من این شاخه اون شاخه کردن جز سردرگمی چیز دیگری رو به دنبال نداره باید یه را هی رو که شروع کردی تا انتهاش بری تا موفق بشی ... من با مهندسهایی تو رشته نساجی آشنا هستم که درآمد فوق العاده بالائی رو دارند . مهم اینه که تو هر کاری که هستی علاقه نشون بدی .

متسفانه علاقه ........
نیست

soheil.new

عضو جدید
دوست عزیز چرا رشته ی خودتو ادامه نمیدی ؟

دوست عزیز وقتی میبینم وضعیت بد مهندس ها با شرکت ها رو خوب آدم دل سرد میشه
وقتی بالاتر از اپراتوری دستگاه برای آدم وجود نداشته باشه به اشتباهت پی میبری

hadi.textile64

مدیر تالار مهندسی نساجی
مدیر تالار
سلام دوستان
منم همين مشكلو دارم،نمي دونم كارشناسي ارشد چه رشته اي بخونم،من نساجي گرايش پوشاك خوندم و خيلي پشيمونم كه چرا اين رشته رو خوندم ،بازار كارش تقريبا صفره.
به نظر شما براي ادامه نانو مي تونه خوب باشه يا رشته خودم ، با توجه به اينكه من از امور مديريتي بيزارم فكر مي كنم صنايع يا مديريت براي من مناسب نباشه

سلام
من هم اشخاصی رو میشناسم که لیسانس صنایع یا مدیریت دارن ولی بی کار هستند

به قول دوست عزیزم مهم اینه که هرجایی که باشی بتونی مفید باشی و بهترین استفاده رو ببری و بتونی تو زندگی پیاده کنی
رشته نانو هم تازه وارد ایران شده و جای پیشرفت زیادی داره
اگه بتونی در رشته نانو ادامه تحصیل بدی خیلی خوبه
ولی اکثر کسایی هم که با نانو دارن کار می کنند همین نساج ها هستند
چون نساجی تنها رشته ایه که با اکثر رشته ها در تماس و وسعت زیادی داره

ولی در نهایت بسته به علاقه و استعداد خودت داره

elham_8328

عضو جدید
سلام
من هم اشخاصی رو میشناسم که لیسانس صنایع یا مدیریت دارن ولی بی کار هستند

به قول دوست عزیزم مهم اینه که هرجایی که باشی بتونی مفید باشی و بهترین استفاده رو ببری و بتونی تو زندگی پیاده کنی
رشته نانو هم تازه وارد ایران شده و جای پیشرفت زیادی داره
اگه بتونی در رشته نانو ادامه تحصیل بدی خیلی خوبه
ولی اکثر کسایی هم که با نانو دارن کار می کنند همین نساج ها هستند
چون نساجی تنها رشته ایه که با اکثر رشته ها در تماس و وسعت زیادی داره

ولی در نهایت بسته به علاقه و استعداد خودت داره

ممنونم دوست عزيز :w27:
البته نظر اوليه خودم هم همون نانو بود اما با شنيدن اينكه هر چند براي نانو آينده روشني ترسيم شده اما ممكنه به دليل شرايط اقتصادي نامناسب با شكست مواجه بشه دچار ترديد شدم:w19:
حالا با ناديده گرفتن اين ترديد به نظر شما براي ارشد نانو با توجه به رشته ليسانس من بهتره با چه بيسي شركت كنم؟(مواد، شيمي،...)
و اينكه بهترين منابع درسي رو چطور مي تونم تهيه كنم؟منظورم اينكه چه جزوه هايي يا چه كتابهايي رو بهتره كه بخونم ؟ :w10:

hadi.textile64

مدیر تالار مهندسی نساجی
مدیر تالار
ممنونم دوست عزيز :w27:
البته نظر اوليه خودم هم همون نانو بود اما با شنيدن اينكه هر چند براي نانو آينده روشني ترسيم شده اما ممكنه به دليل شرايط اقتصادي نامناسب با شكست مواجه بشه دچار ترديد شدم:w19:
حالا با ناديده گرفتن اين ترديد به نظر شما براي ارشد نانو با توجه به رشته ليسانس من بهتره با چه بيسي شركت كنم؟(مواد، شيمي،...)
و اينكه بهترين منابع درسي رو چطور مي تونم تهيه كنم؟منظورم اينكه چه جزوه هايي يا چه كتابهايي رو بهتره كه بخونم ؟ :w10:

خواهش می کنم

این تردید ها رو زیاد جدی نگیرید
برای اینکه این کهنه کار ها و کسایی که دارن همینجوری سود میبرن این شایعات رو ایجاد می کنن تا درپوشی بذارن روی کسب کار شون تا تازه کارا تبدیل به یه رقیب سرسخت نشن واسشون
باور کنید پولساز ترین کار و منبع درآمد همین رشته نساجیه
بحثمو ادامه نمیدم چون به بیراهه میره و خودش مفصل جای بحث داره

در مورد نانو
رشته مواد نانو به نظرم بهتر باشه تا شیمی نانو چون قدیمی تره و مربوط به خود نانو مواد میشه
گرچه اطلاعات زیادیم ندارم
میتونی تو تالار نانو از بچه ها بپرسی

شما میتونید منابع امتحانیشو از سایت سازمان سنجش تهیه کنی و یا کلاسهاشو بری یا جزوه هاشو بگیری و خودت بخونی
من سعی میکنم دفترچه توضیحات این رشته رو که هم منابع امتحانیشو و هم دروسی رو که باید گذروند و داخلش آورده براتون بگذارم

elham_8328

عضو جدید
خواهش می کنم

این تردید ها رو زیاد جدی نگیرید
برای اینکه این کهنه کار ها و کسایی که دارن همینجوری سود میبرن این شایعات رو ایجاد می کنن تا درپوشی بذارن روی کسب کار شون تا تازه کارا تبدیل به یه رقیب سرسخت نشن واسشون
باور کنید پولساز ترین کار و منبع درآمد همین رشته نساجیه
بحثمو ادامه نمیدم چون به بیراهه میره و خودش مفصل جای بحث داره

در مورد نانو
رشته مواد نانو به نظرم بهتر باشه تا شیمی نانو چون قدیمی تره و مربوط به خود نانو مواد میشه
گرچه اطلاعات زیادیم ندارم
میتونی تو تالار نانو از بچه ها بپرسی

شما میتونید منابع امتحانیشو از سایت سازمان سنجش تهیه کنی و یا کلاسهاشو بری یا جزوه هاشو بگیری و خودت بخونی
من سعی میکنم دفترچه توضیحات این رشته رو که هم منابع امتحانیشو و هم دروسی رو که باید گذروند و داخلش آورده براتون بگذارم
يه دنيا ممنون دوست عزيز:w27::w27:
كمك بزرگي به من كرديد :w14:

hadi.textile64

مدیر تالار مهندسی نساجی
مدیر تالار
مشخصات کلی برنامه و سرفص دروس دوره کارشناسی ارشد نانو مهندسی شیمی

پیوست ها

• 3-15-m-4.pdf
    492.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

soheil.new

عضو جدید
از همه ی شما مهندسین دلسوز و مهربون یه دنیا ممنونم

به امید ایرانی آباد

soheil.new

عضو جدید
عاقبت کار

عاقبت کار

سلام خدمت جامعه نساجی
از همه عزیزانی که به من مشاوره دادن تا راه درست رو انتخاب کنم متشکرم.
بنده کاردانی نساجی رو گرفتم اما چون با خودم کنار نیومده بودم (انتخاب رشته تو دوران هنرستان )همیشه به فکر تغییر رشته بودم این کار رو هم کردم کارشناسی مدیریت بازرگانی گرفتم تو رشته نساجی کار و موقعیت خوب به دست آوردم اما بی هدف ازش گذشتم.
تو رشته مدیریت هم موقعیت هایی رو به دست آوردم اما ابلحانه ازشون گذشتم دلیلش هم این بود که با خودم کنار نیومده بودم.
تا جایی از وضعیت خودم متنفر شدم که دیگه ادامه تحصیل ندادم تو رشته های مرتبط تحصیلی خودم هم کار نکردم چون هیچ چیز برام جذابیت نداشت و به گزینه ی راننده کامیونی رسیدم تا شاید بتونم با خودم کنار بیام دلیلش هم نداشتن هدف تو زندگی بود.
اینجانب به افرادی که میخوان تغییر رشته بدن تو تحصیلاتشون اخطار بزرگی میدم که بد رو با بدتر عوض نکنید.
الان چند سال از طرح سوال من تو این سایت میگذره و حالا اخطار های چند سال پیش عزیزان رو بهتر درک میکنم.
چند نکته هست خواستم بگم بهتون که خوش بیبنانه فکر کنید هر کجا هستید بهترین باشید قانع به هیچ نباشید با هدف مشخص گام بردارید از زندگی و مراحلش نترسید حتی بیکاری هم مرحله ای از زندگیه
از همه عزیزانی که در این سایت به بنده لطف داشتند تشکر قلبی میکنم
آرزو دارم همیشه شاد باشید
خدا حافظ

آخرین ویرایش: