هیدرولیک و پنوماتیک(کمک)

a.m.a

عضو جدید
سلام ببخشید اگه میشه در مورد ماشین های هیدرولیک و پنوماتیک توضیح بدین یا اگه سایت دارین بزارین ممنون

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
در تالار مهندسی شیمی به بحث درباره هیدرولیک و پنوماتیک پرداخته شده است. البته خیلی کوتاه.

saeed_00192

عضو جدید
سیستمهای هیدرولیک و پنوماتیک

سیستمهای هیدرولیک و پنوماتیک

سلام ببخشید اگه میشه در مورد ماشین های هیدرولیک و پنوماتیک توضیح بدین یا اگه سایت دارین بزارین ممنون
:eek:سیستمهای هیدرولیک و پنوماتیک

saramor

عضو جدید
جزوه درس هیدرولیک

جزوه درس هیدرولیک

سلام
لطفا جزوه درس هیدرولیک جهت تدریس در دوره فوق دیپلم مکانیک دانشگاه آزاد بذارید.خیلی فوریه لطفا..... ممنون پیشاپیش

mm.salemi

عضو جدید
سلام
لطفا جزوه درس هیدرولیک جهت تدریس در دوره فوق دیپلم مکانیک دانشگاه آزاد بذارید.خیلی فوریه لطفا..... ممنون پیشاپیش

سلام دوست عزیز.
جهت دریافت درخواست خود با ایمیل بنده مکاتبه نمایید:

mm.salemi@yahoo.com

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز

hesam nasrollahi

عضو جدید
سلام به مهندسان جوان من ترم 4 دانشگاهی رشته ماشین ابزار هستم اگه جزوه ای ـ کتابی که باعث پیشرفت من در کارهام میشه دارید رو به من یا معرفی یا برام ایمیل بزنید رو ممنون میشم

esh013

عضو جدید
در صورتی که علاقمند هستید مفاهیم هیدرولیک و پنو ماتیک را بصورت مفهومی از طریق آنالیز در نرم افزار Automation Studio یاد بگیرید کتاب زیر به شما پیشنهاد می گردد.:

اگر آموزش این نرم افزار رو بخواید تو خود سی دی نرم افزار هست

FESTO Pneumatic

عضو جدید
دوست عزیز
سلام
شما می توانید جهت یادگیری بهتر و آموزش تخصصی مطالب پنیوماتیک و هیدرولیک به مرکز آموزش فستو ایران مراجعه نموده و بااستفاده از مدرن ترین امکانات آموزشی و اساتید مجرب بین المللی آموزشهای لازم را دریافت نمایید.
از اینکه شرکت فستو را به عنوان مرکز آموزشی انتخاب نمایید خرسند خواهیم شد.
www.festo.ir

salat

عضو جدید
سلام.در مورد پرس هیدرولیک وانواع ان و نحوه کار ان و مدار هیدرولیکی ان یه سایت یا مقاله جامع یا کتاب می خواستم. متشکر میشم اگه راهنمایی کنید

بالا