همین الان داری به چی فکر میکنی؟

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
به اینکه چرا انقدر بعضی ها حرف زیاد میزنند ولی من روز به روز کم حرف تر میشم؟ من کلا پرحرفی رو نمیپسندم.

frotan68

عضو
به اینکه چرا احساساتمون به کسیو تو این تاپیکها مینویسیم .یا اینکه الان داریم چیکار میکنیم یا به چی فکر میکنیم.چرا فکر میکنیم اینها برای کسایی که حتی ما رو نمیشناسند باید جالب باشه.اصلا خودم چرا اینکارو کردم و تو تاپیک دلتنگی چیزی نوشتم برای کسی ک حتی روحشم از اینجا خبر نداره

$marziyeh67$

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به اینکه چرا احساساتمون به کسیو تو این تاپیکها مینویسیم .یا اینکه الان داریم چیکار میکنیم یا به چی فکر میکنیم.چرا فکر میکنیم اینها برای کسایی که حتی ما رو نمیشناسند باید جالب باشه.اصلا خودم چرا اینکارو کردم و تو تاپیک دلتنگی چیزی نوشتم برای کسی ک حتی روحشم از اینجا خبر نداره
درود
بنویس برای دل خودت...لزومی نداره نوشته هات حتما مخاطب داشته باشن. آدم میتونه متن موردخوشایند و موردعلاقش ,و حتی احساسات و... ،ثبت کنه وازش یادگاری بزاره.

میدونی .. اینجا مث سایر شبکه های اجتماعی ازجمله
اینستاگرم...
نیست که همانند *برخی افراد* بدنبال لایک و یا تاییدشون باشی و بخوای فالور جمع کنی
ویا مثلا
از دیگری انتظار داشته باشی که مطلب تو براش جالب باشه ...! تا سین بالا بخوره.

مینوسی و اونکه گذر کرد
مطالعه میکنع و...

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمی‌دونم چرا دارم میترسم اینجا ... دوست دارم برگردم زودتر

آخرین ویرایش:

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
به کلاس ژیمناستیکی که میخوام پسرم رو بفرستم، نمیدونم مناسبشه یا نه ولی به هرحال رفتنش ضرر نداره

*M.A*

کاربر بیش فعال
به اینکه هممون تو زندگی به نقطه ای می رسیم که کاملا به درست و غلط عملکردمون شک داریم حالا هرکس یه سن و شرایطی ...
اون موقع است که جرات هرگونه اقدام و عکس و العملی از آدم گرفته میشه
بعد دلت میخواد یه اتفاقی که کاملا از دست تو خارجه رخ بده و تو رو بگذاره دقیقا تو نقطه و مسیر درست

خیلی فکری موندم از این کارا و رفتارهایی که میبینم یعنی اگه آدم از تعجب شاخ در میآورد من الان گوزن بودم