من اینطوریم... شما چطور؟

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم نمیتونم
من از کسی خوشم نیا یا رفتارش ب دلم نباشه با رفتارم و دوری کردن ازش نشونش میدم
شما چطور؟

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من مستقیم به طرف میگم از رفتارش یا خودش خوشم نمیاد که بدونه
من دلم یک لیوان قهوه میخواد شما چطور

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من که دیشب خوب نخوابیدم و امروز هم کلی فعالیت داشتم و همین الآنم خوابم😅
من میخوام بخوابم شما چطور😁

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
منم اولویت اولم خانواده ست، حتی حدود یک ماهه که اینستام رو هم بستم چون کم کم داشت اذیتم میکرد فضاش.
من زودرنجم، شما چطور؟

eterno

کاربر ممتاز
منم صبورم ولی یه حدی دارم، اگه عصبانی بشم هرچه روی دلم مونده باشه رو میگم و خودم رو سبک میکنم یا از افرادی که ببینم حرف زدن فایده و لزومی نداره فاصله میگیرم.
من به کارهای هنری مثل نقاشی، خطاطی، خیاطی، کلا هرکاری که با دست بتونم خودم خلقش کنم خیلی علاقه دارم، شما چقدر؟

eterno

کاربر ممتاز
منم همینطور

من کاموا بافی رو دوس دارم، شما چطور؟
من تنها کاری که اصلا نمیتونم انجام بدم کاموابافیه🤣همین هفته ی قبل شروع کردم به بافتن شال گردن برای پسرم، سر یک ربع دیدم من آدمش نیستم و بازش کردم، البته مامانم برای پسرم میبافه هر سال، هفته ی قبل دوتا رنگ کاموا برای پسرم گرفتم که مامانم دو دست کلاه و شال برای پسرم ببافه.
من عاشق گل هستم، توی خونه م کلی گل طبیعی دارم، شما چطور؟

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم همینطور، کلبه ام رو پر گل کردم خخخ حتی هر لامپی که میسوزه به گلدون تبدیلش میکنم و گل آویز درست میکنم باهاش :|

من به اتفاقات نمیگم مشکل ایجاد شده میگم ی چالش جدید دارم شما چطور؟

eterno

کاربر ممتاز
من اوایلش خیلی غصه میخورم،ولی بعد از چند روز میگم خوب که چی با غصه خوردن چی درست میشه، اونوقت تمرکزم بیشتر میشه و معمولا مشکل رو میتونم حل کنم، همسرم هم خیلی خیلی کمک حالمه همیشه.
پیاده روی حالم رو خوب میکنه، شما چطور؟

eterno

کاربر ممتاز
برای من کار روتین نیست ولی گاهی میخونم هرچند جدیدا انقدر ذهنم مشغوله که احساس میکنم احتیاج دارم کتابی بخونم که بتونه کمک کنه به آروم شدن ذهنم.
من همچین کتابی نمیشناسم، شما چطور؟

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اینجور موقع ها کتابی متفاوت میخونم ی کتاب چند وقت پیش خوندم دو فصل اولش شروع کردم غلط گرفتن از نویسنده اش :دی
اما در مجموع کتاب جالب و هیجان انگیزی بود و در انتها نویسنده نوشته حقیقت داره:| الان دارم درموردش تحقیق میکنم (این یعنی بازی دادن ذهن😉)
کتاب مخفی اثر مجید پورولی کلشتری

من ماه آینده برام پر از حادثه(امیدوارم خوب باشن)است شما چطور؟

eterno

کاربر ممتاز
برای منم میتونه باشه، یعنی امیدوارم که باشه، چند ساله منتظر یک اتفاقی هستم که تا یک ماهه دیگه باید مشخص بشه، یک پروسه طولانیش خداروشکر با موفقیت طی شده و مرحله آخرش مونده، دعا کنید که بشه🙏
من به قانون جذب اعتقاد دارم، خیلی از اتفاقاتی که برام میفته و متوجه میشم که من قبلا بهش فکر کردم و بعد دقیقا همون اتفاق افتاده، شما چطور؟ اعتقاد دارین؟

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ان شاالله که خیر براتون پیش بیاد
باور دارم به هر چیزی که فکر کنی رخ میده
ولی اعتقاد به این باور عمومی ندارم
(عموم میگن به چیزی ک میخوای(چیزایی که دوست دارید) تمرکز کن و فکر کن بهش میرسی)
این شاید اتفاق بی افته ولی چند عیب بزرگ داره
اولش اینکه مثلا من الان لامبورگینی میخوام و تمرکز میکنم بهش برسم اما مطمئناً وقتی بهش برسم دلم ی چیز دیگه میخواد مثلا فراری ( انسان حریصه و ب چیزایی که داره راضی نیست)
این وسط من عمرم رو زندگی نکردم و در آخر یا در اثر حسرت نرسیدن و یا در تلاش مجدد برای بعدی تباه میکنم

من فکر میکنم حیوانات هم روح دارند شما چطور؟