معرفی بازی اتاق جنگ

keyvan5280

عضو جدید

بازی اتاق جنگ به صورت رایگان برای سیستم عامل اندروید عرضه شده و شامل خریدهای درون برنامه‌ای می‌شود. این بازی در واقع نسخه فارسی شده بازی War Incorporated است که سبک استراتژیک و آنلاین را به همراه دارد. بنابراین اگر از علاقمندان به بازی های استراتژیک و آنلاین هستید، بازی زیبای اتاق جنگ را از دست ندهید.

داستان بازی اتاق جنگ​

همانند دیگر بازی های هم سبک، در بازی اتاق جنگ می توانید با رفتن به ماموریت های داستانی، منابع جمع آوری کنید. شاید بزرگترین تغییری که مکانیزم گیم پلی بازی اتاق جنگ داشته، قابلیت بازگرداندن سربازان از میدان نبرد باشد. اگر کلش آف کلنز یا آثار مشابه را تجربه کرده باشید، می دانید حتی اگر نیروهای شما زنده می ماندند، باز هم قابلیت استفاده دوباره از آن ها را ندارید. در صورتی که بازی اتاق جنگ این گونه نیست.

یکی دیگر از بخش های جذاب بازی اتاق جنگ را می توان به حضور فرماندهان ارتباط داد. در عنوان مورد بحث شاهد فرماندهان گوناگونی هستیم که می توانید با خرید آن ها به مزایای مختلفی دست پیدا کنید. البته با وجود تمام المان های سرگرم کننده و کلیشه ای بازی، متاسفانه یک مورد بسیار مهم تو ذوق مان خورد: دیالوگ ها.

دیالوگ های فارسی بازی اتاق جنگ با وجود این که تبدیل به یکی از بهترین بخش های بازی شوند، بسیار بد جلوه می کنند. اصلا چرا این قدر لقمه را دور سر خود می چرخانیم، به این جمله دقت کنید: «فکر می کنی می توانی من را از بین ببری؟ من فرمانده عقرب هستم و تو را به همراه تشکیلات با ارزشت نابود خواهم کرد». متاسفانه دیالوگ های مشابه در بازی زیاد مشاهده می گردد.

آخرین ویرایش توسط مدیر: