بهترین فیلم ها در سال 2021

mohadese esmaeeli

عضو جدید

تهیه کنندگان و فیلمسازان هالیوودی سعی کردند بهترین فیلم های سینمایی 2021 را به موقع اکران کنند تا این صنعت مانند خیلی از صنایع دچار رکود کرونایی نشود. بنابراین در میزبان فا مگ تلاش کردیم برترین فیلم های 2021 منتشر شده را معرفی می کنیم. این لیست شامل بهترین فیلم های 2021 از نظر Imdb و بهترین فیلم های اسکار 2021 و همچنین بهترین فیلم های 2021 از نگاه تماشاگران است. سهم عمده ای از بهترین فیلم ها 2021 (همانطور که پیش بینی هم می شد) ادامه فیلم های چند قسمتی هستند. در واقع اغلب فیلم های برتر پیشنهادی سال 2021 ، ادامه ای از نسخه های قبلی خودشان هستند
بهترین فیلم ها 2021 از نگاه تماشاگران
در این لیست برترین فیلم های جدید سال 2021 و انواع فیلم 2021 دوبله فارسی که از نگاه بینندگان جذاب بوده را معرفی می کنیم. این لیست شامل بهترین فیلم های هیجان انگیز سال جدید و سایر ژانرارهای جذاب است. البته بررسی فیلم های برتر 2021 کمی مشکل بود چرا که برخی از آن ها همچنان در وب سایت های نقد و بررسی فیلم امتیاز خاصی ندارند پس سعی کردیم لیستی شامل بهترین فیلمهای در حال اکران 2021 تهیه کنیم که به عنوان بهترین فیلم های 2021 از نگاه تماشاگران انتخاب شده باشند و علاوه بر این جزء بهترین فیلم های 2021 از نظر منتقدان Imdb هم باشند.
1. فیلم خارجی رتبه رئیس Boss Level
سرهنگ کلیو ونتور در گذشته عضو نیروهای ویژه بوده و اکنون بازنشسته شده و تصمیم دارد روزهای باقی مانده عمرش را با آرامش سپری کند. اما در روز مرگ خود دچار یک مشکل عجیب شده و در یک حلقه زمانی فرو می رود. اتفاقات مداوم برای او تکرار می شوند. تکرار اتفاقات روزمره دید سرهنگ به زندگی را متفاوت می کند.


2. گودزیلا در برابر کونگ Godzila Vs King Kong
داستان فیلم گودزیلا علیه کونگ این است که گودزیلا و کنگ با هم به مقابله می پردازند. در واقع آنها برای تصرف قلمروی بیشتر به جنگ با یکدیگر رفته اند و در اینجا انسان ها زنده می مانند! انسان ها قصد دارند به فضایی در کره زمین به نام فضای توخالی بروند. از آنجایی که قادر به این کار نیستند می خواهند که از کونگ کمک بگیرند.


3. محافظ همسر یک آدمکش The Hitman’s Wife’s Bodyguard
داستان فیلم محافظ همسر هیتمن از این قرار است که مایکل فریب سونیا را می خوردو به طور ناخواسته وارد یک ماموریت جدید می شود. هدف آنها از این ماموریت پدا کردن و نجات دادن همسر سونیا یعنی داریوس است. البته این ماموریت به قدری پیچیده است که باعث ایجاد یک توطئه می شود. توطئه ای برای نابودی کل اروپا!


4. آخرین نسخه فیلم احضار ۳ – The Conjuring: The Devil Made Me Do It
یک متهم به قتل در دادگاه و در مقابل قاضی علت قتلی که انجام داده را دستور شیطان اعلام می کند. موضوعی بسیار عجیب که باعث تعجب همه می شود. قاضی نیز با همکاری پلیس به دو کاراگاه بسیار حرفه ‌ای دستور می‌ دهد تا ابعاد مختلف این قتل و اظهارات قاتل را مورد بررسی قرار دهند. حال این دو کارآگاه باید به صحت و سقم داستان بپردازند.


بهترین فیلم های 2021 لیستی بلند بالا شامل دو دسته بهترین فیلم های اکران شده 2021 و بهترین فیلم های جدید در حال ساخت در 2021 است. سعی کرده ایم با توجه به تمام سلایق بهترین فیلم های 2021 از نظر منتقدان Imdb و بهترین فیلم ها 2021 از نگاه تماشاگران را ارائه کنیم تا تمام سلائق پوشش داده شود. بهترین فیلمهای در حال اکران 2021 و فیلم هایی که در ماه های آینده نیز اکران می شوند و به احتمال زیاد با استقبال همراه خواهند بود را در این لیست گنجانده ایم.
در صورت تمایل به آشنایی بیشتر با لیست 30 تایی بهترین فیلم های 2021 می توانید از طریق لینک زیر از وب سایت ما دیدن نمایید:
mizbanfa.net/mag/2021-movies
 

Similar threads

بالا