پسرای باشگاه جواب بدن

پسرای باشگاه جواب بدن

• مجموع رای دهندگان
    53

sasa.electronic

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول
خیلی حال کردم.
مهم معرفته.طرف معرفت داشته باشه وگرنه گوشتو ک همه دارن.
مرام معرفت اخلاق ایمان.
این مطلب ب نظرم فقط ی سواله منحرفانه و شیطنت آمیزه.

afn741

عضو جدید
در زمان ازدواج كردن هيچ كدام از پيش فرضها ملاك اصلي قرار نميگيره وقتي كسي به دل ادم بشينه كار تمام است قشنگي و چاق و لاغري و خيلي چيزهاي ديگه مال قبل از ديدار يار است .
براي ديدن ليلي چشم مجنون نياز است و بس .
از نظر من قشنگي و چاقي و لاغري و پولدار يا بي پولي بودن ملاك نيست چرا كه تمام اينها بعد از مدت كوتاهي تكراري و عادي ميشود اصل باطن فرد است كه بايد داراي ويژگي هاي خوبي باشه مثل گذشت و وفاداري و محبت و ..... با ين خصوصيات با هر شكل و تركيبي ميتوان يك عمر در خوشي و ارامش با تمام مشكلاتي كه وجود دارد و خواهد داشت زندگي كرد .
لطفا" فاز منفي ندهيد كافي است به زندگيهاي اطراف خود نگاهي منصفانه بكنيد نمونه هاي موفق و نا موفق را ريشه يابي كنيد به همين نتيجه ميرسيد يكي از اين افراد خودم هستم كه در حال حاضر در كنار همسرم و با داشتن يك دختر ناز نازي با تمام مشكلات و سختي هايي كه همه درگير ان هستيم از زندگي در كنار انها لذت ميبرم و موفق هم هستم و تمام اين موفقيت را مديون همسرم ميباشم .

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه لاغر نه چاق نه توپل!!!!
اندامی دوس دارم....
یعنی نه لاغر نه چاق میشه گفت یکم از لاغر بیشتر و یکم از توپل کمتر...
دقیقا بگم مثه تیلور سویفت باشه....همه چیش مثه تیلور باشه.
قد و هیکل و قیافه و هنرمندم باشه...

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
لاغر مردنی نباشه همین البته از اولویت انتخاب همسر نیست

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
زن باید عاقل باشه همانطور که مرد باید عاقل باشه که گول ظاهر رو نخوره .هر زنی که در قرن ژنتیک هنوز دنبال مهریه است اگر زیباترین زن در عالم هم باشه بدرد معامله در بازار کنیز فروشان میخوره نه برای شراکت در زندگی
خوب پسرای خوبمون بگن دوس دارن همسر آیندشون چاق باشه یا لاغر و چرا؟؟؟

مثلن بین50تا60خوبه؟* 60 تا 70کیلو خوبه؟* یا 70تا80؟*

احسان اسدی

عضو جدید
حرفی که میزنم قصد بی احترامی ندارم
ولی ما یادمون رفته قبل از نگاه کردن به اندام یا تیپ قیافه یه آدم به انسانیت و شرافتش نگاه کنیم