مرزباني از مكتب اهل البيت عليهم السلام....

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرزباني از مكتب اهل البيت عليهم السلام

مقام معظم رهبري:ترويج عرفانهاي كاذب. بهائيت.شبكه كليساهاي خانگي اين كاري است كه امروزه با مطالعه وتدبير وبيش بيني دشمنان اسلام دارد انجام ميگيرد هدفش هم اين است كه دين را در جامعه ضعيف كند.

مقدمه:با عرض سلام خدمت دوستان گرامي.همين طور كه مستحضريد دشمن عليه اسلام خيلي كار ميكند وهدفش هم اين است كه ريشه اسلام را بخشكاند دينهاي مختلف از جمله يهود كه خودشان خود را قوم برتر ميدانند ونمونه اش همين اسرائيل غاصب است ومسيحيت كه سر جنگ با اسلام دارند اما فاجعه تر از همه اينها هم دين وهم كيشان خودمان كه خودشان را مسلمان ميدانند و مايه ننگ اسلامند وخون شيعه را مباح ميدانند همان شجره ملعونه وهابيت است خود را داعيه دار دين قلمداد ميكنند.

دوستان نميدانم خبر داريد يا نه؟؟اينها آنقدر جنايت كردند انقدر ظلم كردند كه مارا به خون خودشان تشنه كرده است اينها خيلي كاراها كردند كه شيعه را زمين بزنند انها مسلمانان شيعه را كه در اطراف خودشان زندگي ميكنند مورد آزار و اذيت قرار ميدهند و آرامش را از انها گرفتند شيعيان عربستان را آواره كردند .شيعيان بحرين را با ضرب گلوله به شهادت رساندند شيعيان سوريه را به بدترين نوع جنايت به جرم شيعه بودن ميكشتند انها حتي تجاوز به زنهاي شيعه را حلال ميدانند شيعه را مسلمان نميدانند نيمدانم خانه خدا مشرف شديد يا نه؟؟ان شاءالله كه مشرف شويد رفتار آل سعود با شيعيان به خصوص ايرانيان عجيب وحشتناك است.متاسفانه جرم وجنايات انها خيلي زياد است من شرم دارم بعضي هارا بازگو كنم انها براي باطل خود خيلي اسرار دارند انها به بچه هفت ساله خود ياد ميدهند شيعه را چطور بكشد انها كتابهايي مطالعه ميكنند كه شبهه بر عليه شيعه وارد كنند.خلاصه منظورم اين است كه انها دارند كار ميكنند البته شيعه دين بويايي است و مستدلات خود را دارد و باسخ گو است اصلا اينها كه از روي منطق سخن نميگويند الحمد لله هميشه د رمناظره ها شيعه بيروز بوده است چون حق يكي بيش نيست و انم شيعه است .اما اينجا من خواستم يك مشكلي را بازگو كنم وانم اين است كه وهابيت براي باطل خوداينقد تلاش وكوشش ميكند ولي ما شيعيان با وجو د اينكه حقيم آيا شده است به اين مطالب ببردازيم و جوابي به اين وهابيت بدهيم آيا شده است بريم تحقيق كنيم چرا فقط انها بر ما شبهه وارد ميكنند چرا ما از انها اشكال نگيريم ؟؟ما كه دينمان حق است .در همين راستا ما درصدد آنيم كه مطالبي كه واقعا مفيد ومورد نياز جامعه ما است براي د وستان مطرح كنيم وغرض هم اين است كه متسفانه در بعضي از شهرهاي كشور ما وهابيت به طور جد در حال كار كرن است ومابايد كار كنيم ..دوستان اگر اعلام كنند كه مطالبي گفته شود دراين موضوع ما حاظريم خدمتگذار باشيم ...

با تشكر از همه دوستان

.يك نكنه:بعضي دوستان مطلب را نخوانده تشكرميكنند خوب اين درست نيست به نظر بنده .زماني تشكرميكنند كه در ازاي آن چيزي نسيبمان شود من خواهشي كه دارم

دوستاني كه مطلب را نميخوانندتشكر نكنند.

بالا