زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به الهه خانم...خوبی ؟ خوشی؟ سلامتی؟ ایام به کام هست؟
الان جواب میده: آره!
سلام ممنون .امروز كه واسه من عالي بود . رئيس جمهور اومدن اروميه منو دوستامم از صبح تو ورزشگاه تختي بوديم واسه استقبال .
امروزم كل كلاساي دانشگاه جز آزمايشگاه تشكيل نشدن

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ممنون .امروز كه واسه من عالي بود . رئيس جمهور اومدن اروميه منو دوستامم از صبح تو ورزشگاه تختي بوديم واسه استقبال .
به به !!! آقای دکتر تشریف آورده بودن؟؟؟؟!!!! چشمتون به جمالشونم منور شد؟ فیض بردین!!! میبینم امروز یه نموره نورانی شدی واسه اونه پس!!!!:biggrin:

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به !!! آقای دکتر تشریف آورده بودن؟؟؟؟!!!! چشمتون به جمالشونم منور شد؟ فیض بردین!!! میبینم امروز یه نموره نورانی شدی واسه اونه پس!!!!:biggrin:
منور شدنشو كه منور شد .بي شوخي من عاشق آقاي دكترم .اصلا معركه هستش

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز

:razz:
الهه جون انقدر بهم ضدحال زدی که نگو و نپرس!
خبر مرگ امیرو میرسوندی بهتر بود!
:razz:

:weirdsmiley:

:thumbsup2:

:tooth:
:w00:

:w02:

:w15::w15::w15:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. مثل اینکه قبل از من خبر اومدنم می رسه!!! حالا فائزه خانم منو میگی یا اون 158 تایی که حمید میگه!!!
والله ما دوتا فائزه بیشتر نمیشناسیم یه دونه آبجی خودم...یه دونه هم شمایی که نمیدونم کیه خودمی!!! 157 تاشو باید از حمید پرسید!!!!

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
ببخشید محمد رضا جان...حمید ما امروز یکم زیاد افتاب خورده تو سرش! منظورش همون لوله کشی آبیاری تحت فشار بود!!:biggrin:

نه بابا جدی میگم تا ساعت 9 صبح محاسبات انجام دادیم بعد بلافاصله بستیم باور نمیشه از امیر بپرس!
البته آبیاری تحت فشار بودا!

خوب يه خورده قانع شدم اخه خودم تو پروژه ابياري دانشگاهمون مسئول نقشه كشي بودم يه هفته طول كشيد تقربيا هشتاد هكتار زمينو شيبشو با مساحتشو در بيارم بعد نوبت محاسبات ابياريش در رفتم اما نمره ابياريم بيست شد

راستي شماها چرا بخش ابياري رو فعال نميكنين ؟

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز

آخه وقتی حضرت علی حکومت میکرد و به شهرهای دیگه ای میرفت از این حرکت مردم بشدت انتقاد میکرد ... (اینکه مردم به استقبال رئیس جمهور یا مثلا حاکم برن)
روایتش موجوده الان حضور ذهن ندارم آدرس بدم...
.
حالا اگرم میخوان برن عده ای که مشغولیت ندارن برن مهم نیست خوبم هست ... نه اینکه همه چی تعطیل بشه ... ملت به کجا میخوان برسن؟
مگه سال کار مضاعف نیست؟ مگه همت مضاعف نیست؟ پس چی شد؟
همت مضاعف برای کی؟ سال مضاعف برای کی؟
ملتو یه مشت *** فرض کردن!؟

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام. مثل اینکه قبل از من خبر اومدنم می رسه!!! حالا فائزه خانم منو میگی یا اون 158 تایی که حمید میگه!!!
خوش اومدي :gol:
دیگه اینقدر سخت نگیر محمد جون.....زمین خدا صاف دیگه.....حالا یه جایی هم جواب نداد دستی لوله ها را بالا میگیریم رد میشه!!!!

باشه اما اونوقت تو با حميد مجبور ميشين شيفتي وسط لوله رو نگه دارين

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا به جون محمد رضا رشته مون گیاهپزشکیه....اینجا انگار ما آچار فرانسه ایم....
از بیل زدن و کودپاشی....تا لوله کشیو...شخم زدنو........میندازن گردنمون!!!!

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب يه خورده قانع شدم اخه خودم تو پروژه ابياري دانشگاهمون مسئول نقشه كشي بودم يه هفته طول كشيد تقربيا هشتاد هكتار زمينو شيبشو با مساحتشو در بيارم بعد نوبت محاسبات ابياريش در رفتم اما نمره ابياريم بيست شد

چون ما پزشکیم!
آبیاری برای اوقات تفریحمونه!
اجازه میدیم بچه هایی که خام هستن بیان یه حرکتی بکنن تا یه چیزی یاد بگیرن! :)

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام من خوبم مرسي . منظورت الهه بود ديگه نه؟
اره ببخشين منظورم شما بودي الهه جان شرمنده :gol:
آخه وقتی حضرت علی حکومت میکرد و به شهرهای دیگه ای میرفت از این حرکت مردم بشدت انتقاد میکرد ... (اینکه مردم به استقبال رئیس جمهور یا مثلا حاکم برن)
روایتش موجوده الان حضور ذهن ندارم آدرس بدم...
.
حالا اگرم میخوان برن عده ای که مشغولیت ندارن برن مهم نیست خوبم هست ... نه اینکه همه چی تعطیل بشه ... ملت به کجا میخوان برسن؟
مگه سال کار مضاعف نیست؟ مگه همت مضاعف نیست؟ پس چی شد؟
همت مضاعف برای کی؟ سال مضاعف برای کی؟
ملتو یه مشت *** فرض کردن!؟

بحث سياسي ممنوع اقا حميد خوب دلشون خاست كسي مجبورشون نكره كه مردم دويدن دنبال يارو يارو كه نخواست بدون

فقط يه چيزي موندم چرا هر وقت يارو ميخواد بره يه جايي از همه شهرا اتوبوس اتوبوس ادم ميبرن اونجا يعني كه چي ؟ :que::confused:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
بابا به جون محمد رضا رشته مون گیاهپزشکیه....اینجا انگار ما آچار فرانسه ایم....
از بیل زدن و کودپاشی....تا لوله کشیو...شخم زدنو........میندازن گردنمون!!!!

چون ما پزشکیم!
آبیاری برای اوقات تفریحمونه!
اجازه میدیم بچه هایی که خام هستن بیان یه حرکتی بکنن تا یه چیزی یاد بگیرن! :)

خوب زياد سخت نگيرين فكر كنم بعد درس خوندن همين چيزا بدرتون بخوره در ضمن من نميدونستم شما رشتتون گياهپزشكيه والي جدي چه ربطي داره با ابياري نكنه توليدات ميخونين ؟

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب زياد سخت نگيرين فكر كنم بعد درس خوندن همين چيزا بدرتون بخوره در ضمن من نميدونستم شما رشتتون گياهپزشكيه والي جدي چه ربطي داره با ابياري نكنه توليدات ميخونين ؟

نه محودرضا جان :gol:...
عملیات ما کلا برای تمام بچه ها ثابته همه یه کار میکنن!
باغبانی و زراعت و علوم دام و آب و پزشکی ... همه با همیم!

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب جوابش ساده است...اینجا از هرکه بپرسی همین 2 کلمه را میشنوی!!!:
اینجا ابوریحانه!!!!

بالا