رتبه و درصد اسکیس سراسری 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

n!mv

عضو جدید
رتبه ها اومد،خیلیا راضی بودن که بهشون تبریک می گیم ،خیلیا هم ناراضی، که امیدوارم اونام موقع نتایج نهایی راضی باشن ،حالا مونده یه اسکیس ضریب 5،به نظرتون با چه رتبه ای چه درصدی رو واسه اسکیس باید بیاریم،که قبول شیم کسایی که سالهای قبل اسکیس دادن اگه راهنمایی کنن ممنون میشم.
در مورد ظرفیتای امسال،غیر انتفاعی وپیام نور کسی چیزی می دونه،امسال خیلی بیشتر مجاز اعلام کردن.
ممنون.

ehsan1150

عضو جدید
من چند تا از دوستام که قبول شدن رو براتون میزارم:

رتبه تئوری ۱۶۸ و اسکیس ۶۲٪ : معماری روزانه دانشگاه علم و صنعت

رتبه تئوری ۱۶۰ و اسکیس ۸۰٪ : معماری روزانه دانشگاه شهید بهشتی

رتبه تئوری ۲۹۵ و اسکیس ۵۰٪ : معماری روزانه دانشگاه تربیت مدرس

رتبه تئوری ۴۳۵ و اسکیس ۷۷٪ : معماری شبانه دانشگاه علم و صنعت

رتبه تئوری 120 واسکیس55 :معماری روزانه شهید بهشتی

ehsan1150

عضو جدید
راستی با توجه به نمونه های بالا ویک تعداد دیگه از کارنامه ها یک رابطه کشف کردم بین درصد تئوری و درصد اسکیس که تا حدود زیادی هم درسته به این صورت

که مجموع درصداتون با ضرایبش +درصد اسکیس*5=X

که عددی میشه بین650-950 واگر750 به بالا یاشه روزانه قبول می شید و650 حداقل برای قبولی است.

مثلا کسی که میانگین درصداش40 امسال رتبش حدود900 شده بنا براین 40*11=440پس برای به دست آوردن حداقل نمره قبولی 210 نمره دیگه نیازهست

وچون ضریب اسکیس 5

210/5=42 یعنی این فرد باید حداقل اسکیس42 بزنه تا شبانه قبول بشه

مثلا یکی از دوستام پارسال بامیانگین45درصد رتبش230شد که اسکیسش رو10 زد وقبول نشدکه با این فرمول درست درمیاد:45*11=495 495+50=545 که

از650 کمتره.

ehsan1150

عضو جدید
هیچ کس با هیچ رتبه ای اسکیس رو بیخیال نشه پارسال یکی از دوستام رتبش850 شد و اسکیس رو جدی نگرفت و18درصد اسکیس زد بعد که رتبه نهایش اومد شده بود430 یعنی 18درصد اسکیس رتبشو نصف کرده بود واگه اسکیسو30 زده بود شبانه قبول می شد.من خودم امسال رتبم 1920 شد با میانگین35 درصد خنده داره اگه بگم به اسکیس امیدوارم آخه با طایفه صحبت کردم گفت اگه اسکیس رو بالا50 بزنی شبانه واگه 75 به بالا بزنی روزانه قبولی که بازم با فرمولی که گفتم جوردر میاد.

کدخدا

مدیر بازنشسته
تاپیک تاپیک مناسبیه من داشتم برنامه ریزی می کردم که با محتواتر باشه ولی به هر حال .
این رابطه ای که دوستمون پیدا کردن رابطه ای هستش که برای پارسال صدق می کنه و بستگی کامل به موضوع اسکیس و متوسط درصدای اسکیسه و خیلی نمیشه به اون استناد کرد.

volga_red

عضو جدید
به نظرتون من با رتبه 930 و میانگین درصد 42 می تونم روزانه تهران یا قزوین قبول شم؟ به نظرتون اسکیس چه درصدی باید بزنم؟
اصلن میشه اسکیس بالای 60 زد؟

ehsan1150

عضو جدید
به نظر من اگه اسکیس بالا50 بزنی قبولی.درضمن یک نکته مهم اینه که رتبه زیاد مهم نیست مهمتر از اون میانگین درصداست چون سوالای معماری هرسال معمولا استاندارد نیست و نصف سوالا خیلی آسون ونصف دیگه هم خیلی سخته بنابراین کسی که خیلی خونده با اونکه هیچی نخونده زیاد باهم فرقی ندارن. یعنی درصدا خیلی به هم نزدیکه مثلا امسال تفاوت رتبه 100 تا1000 فقط 5درصد هست ورتبه نهایی که تعیین کننده است.یعنی با توجه به ضریب اسکیس که 5هست وضریب بقیه درسها11 پس رتبه 1000 بایدحدود12 درصد اسکیسش روبیشتر از رتبه100 بزنه تا باهم برابر بشن.واگر رتبه100 با اسکیس30 یکجایی قبول بشه رتبه 1000 اگه42 بزنه همون محل می تونه قبول شه پس نگران رتبه هاتون نباشید همه این رتبه ها تو اسکیس جابجا میشن وهیچ کس حاشیه امنیت نداره.

n!mv

عضو جدید
شرمندم،ایشالا بات هماهمنگ می کنم این جوری تاپیک وا نکنم،کنار اسممم زده تازه وارد،ببین ،روم سیاه...

n!mv

عضو جدید
من با نظر احسان کاملا موافقم،فقط به جای میانگین درصدا، نمره تراز رو مهم تر میدونم ،که امسال خیلی نزدیکه،واسه همینم انقدر تعداد مجاز شده ها نسبت به پارسال، بالاست،واقعا کسی تو حاشیه امنیت نیست،و نصف کنکور مونده و افراد با رتبه بالا خیلی می تونن امیدوار باشن.

soodabe

عضو جدید
:w36::w27:بچه ها مرسی .مرسی
حتی اگه اطلاعاتی که دادین کاملا درست هم نباشه کلی به من و بچه های دیگه روحیه دادین

bouria

عضو جدید
سلام یه شعری براتون میزارم جالب

گاهی گمان نمیکنی که می شود گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دعا را اجابت است گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

دوستان عزیزم دلتون رو به خدا بسپارید و تمرین کنید و از حاشیه دوری کنید.

amanda.arch02

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam khaste nabashid
darsadat chetor boodan emsal
akhe parsal ta rotbeie 1000 mojaz bood emsal nemidonam chon memari sherkat nakardam enerxi zadam

آخرین ویرایش توسط مدیر:

a young Architect

عضو جدید
پارسال رتبه ی 39 با اسکیس 12 درصد علم و صنعت قبول شده بود(نمی دونم روزانه یا شبانه) البته پارسال همه ی درصد ها پایین بود.
من هم رتبه ام 20 و 18 معماری و منظر بود و اسکیس خوب ندادم.جواب سوالتون رو گرفتید به من هم بگید. ترازتون چند شده بود؟
.
من رتبه ی معماری امسالم 54 شده
زبان 45
فنی 61
درک63
تاریخ 47
منظر 40
رتبه ی معماری 54
رتبه ی منظر 337

اسکیس رو بد دادم چند درصد بشه اسکیسم تا روزانه قبول شم

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینجا درباره سراسری حرف میزنید یا آزاد ؟؟؟ آخه من فکر کنم قزوین سراسری ارشد نداره ... درسته ؟

roze+

عضو جدید
ضمن تبریک به قبولی های ارشد امسال از همشون به خاطر اطلاعاتی که دادند تشکر می کنم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا