دختران مجرد متولد 71 عروس خانم وکیلم؟؟؟

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
این اقا از سن 19 سالگی تا 23 سالگی کاملا الاف بوده ..........نه درس خونده نه کار داره نه سربازی رفته ...........کاش ازش میبرسیدین این مدت واقعا چکارمیکرده ؟؟؟؟؟؟

من باشم جواب رد میدم اخه این اقا یک نکته ی مثبت نداره ادم دلشو بهش خوش کنه .........

consl

عضو جدید
این اقا از سن 19 سالگی تا 23 سالگی کاملا الاف بوده ..........نه درس خونده نه کار داره نه سربازی رفته ...........کاش ازش میبرسیدین این مدت واقعا چکارمیکرده ؟؟؟؟؟؟

من باشم جواب رد میدم اخه این اقا یک نکته ی مثبت نداره ادم دلشو بهش خوش کنه .........

وضع مملکت رو نمی بینید گل وبلبل که نیست:) کار به راحتی پیدا نمیشه سربازی هم معاف میشه . اگه الان تنها یه کار داشته باشه جور میشه

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وضع مملکت رو نمی بینید گل وبلبل که نیست:) کار به راحتی پیدا نمیشه سربازی هم معاف میشه . اگه الان تنها یه کار داشته باشه جور میشه

کار هست مردم پرتوقع شدن
بره کارگری کنه
ما تو کارخونمون لیسانسه کارگر داشتیم
یعنی چی کار نیست اونم برا دیپلم
عین ریگ ریخته براش
دختره داره خریت میکنه
خیلی پول درمیاره اونوقت ولخرجم هست
چون یه چشم و دل پاک داره نون و اب نمیشه

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز

وضع مملکت رو قبول دارم انتظار هم ندارم بره بشت میز بشینه دستور بده ........حداقل میتونست بره شاگردی کنه یک مدت .......... حداقل یکم ادم دلش اروم میشد میگفتیم کار که عار نیست عیب نداره ........

نه اینکه الاف ول بگردی اخرش هم بگی کارنیست ....راحت.

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وضع مملکت رو قبول دارم انتظار هم ندارم بره بشت میز بشینه دستور بده ........حداقل میتونست بره شاگردی کنه یک مدت .......... حداقل یکم ادم دلش اروم میشد میگفتیم کار که عار نیست عیب نداره ........

دقیقا
من خودم با لیسانسم حاضر شدم حقوق کارگری بگیرم کم کم پیشرفت کنم
این اقا نشسته براش کار جور بشه
خودش باید بگرده
من پدرم به عالم و ادم سپرد اخرش چی شد؟ هیچی
خودم اینقدر گشتم اینقدر رزومه فرستادم تا تونستم یه خورده خودمو جمع کنم

consl

عضو جدید
کار هست مردم پرتوقع شدن
بره کارگری کنه
ما تو کارخونمون لیسانسه کارگر داشتیم
یعنی چی کار نیست اونم برا دیپلم
عین ریگ ریخته براش
دختره داره خریت میکنه
خیلی پول درمیاره اونوقت ولخرجم هست
چون یه چشم و دل پاک داره نون و اب نمیشه

چشم دل پاک بودن از کار و چیزهایی دیگه مهم هست بنظرم با صحبت کردن باهش ولخرجیش درست میشه شاید کسی نبوده نصیحتش کنه .
در جواب این ما تو کارخونمون لیسانسه کارگر داشتیم باید گفت تنها وضع اسف بار جامعه هست الان من می شناسن لیسانس داره هر روزه داره به دنبال یه کار ساده حتی اگه کارگری هم باشه میگرده

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته این نکته یادم رفت که شوهر کمههههههههههههههههههه:D
اگه از این بابته اوکیه :D
وگرنه گفتم خریته
پسر پرتوقع ولخرج بیکار بی عار
نوبره والااااااا:biggrin:
دیگه این مونده بود ته انبار دخترا نبرنش دیگه اینم گیر نمیاد :D

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا
من خودم با لیسانسم حاضر شدم حقوق کارگری بگیرم کم کم پیشرفت کنم
این اقا نشسته براش کار جور بشه
خودش باید بگرده
من پدرم به عالم و ادم سپرد اخرش چی شد؟ هیچی
خودم اینقدر گشتم اینقدر رزومه فرستادم تا تونستم یه خورده خودمو جمع کنم

اصلش هم همینه .........

ادم از مرد انتظار مرد بودن داره .............مرد باس مرد باشه ........
زیر مشکلات شونه خم نکنه ..........بول حلال بیاره .از کجاش فرقی نداره ......

consl

عضو جدید

اگه از این بعد دنبال کار نره نمیشه بهش اعتماد کرد چون میخواد وارد زندگی مشترک بشه همینطور زود درباره کسی قضاوت نکنیم چون ما از زندگی دیگران خبر نداریم

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چشم دل پاک بودن از کار و چیزهایی دیگه مهم هست بنظرم با صحبت کردن باهش ولخرجیش درست میشه شاید کسی نبوده نصیحتش کنه .
در جواب این ما تو کارخونمون لیسانسه کارگر داشتیم باید گفت تنها وضع اسف بار جامعه هست الان من می شناسن لیسانس داره هر روزه داره به دنبال یه کار ساده حتی اگه کارگری هم باشه میگرده

عزیزم درست نمیگرده روزنامه پر از کار
بعدشم مراکز کاریابی
هزارتا راه هست
چشم و دل پاک خوبه ولی همه چیز نیست
چشم و دلش پاکه ولی نون سر سفرت نداری
چشم و دلش پاکه ولی منطق درست خرج کردن نداری
چشم و دلش پاکه ولی هنوز یاد نگرفتی زندگی یه دختر شوخی نیست
من دوستم چشم و دلش پاک بود ولی دید شرایط ازدواج نداره با اینکه یه دختر رو میخواست کشید کنار گفت برا اون دختر ممکنه صدتا مورد بهتر پیش بیاد

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه از این بعد دنبال کار نره نمیشه بهش اعتماد کرد چون میخواد وارد زندگی مشترک بشه همینطور زود درباره کسی قضاوت نکنیم چون ما از زندگی دیگران خبر نداریم

خب االان رفت دنبال کار تا پول جمع کنه برای یه زندگی ساده هم بازم کلی وقت میگیره
اونوقت فکر نمیکنی ممکنه برا اون دختر صدتا مورد بهتر باشه؟؟؟؟

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز

بعله نجیب بودن خیلی مهمه ...........اما کی میتونه این رو صد در صد تضمین کنه که اقا .....هم الان... هم بعد از 10سال زندگی مشترک هم چنان نجیب باقی میمونن .......

بقول یک بنده خدایی : گشنگی نکشیدی عاشقی از یادت بره ........

هنر اینه ادم درکنار اخلاق خوب یک لقمه نون حلال هم بتونه در بیاره ......

وگرنه نون حرام و دست روی دست گذاشتن همون نجابت هم از ادم میگیره ....

از دری که فقر بیاد از در دیگه ایمان به باد میره .....

consl

عضو جدید
خب االان رفت دنبال کار تا پول جمع کنه برای یه زندگی ساده هم بازم کلی وقت میگیره
اونوقت فکر نمیکنی ممکنه برا اون دختر صدتا مورد بهتر باشه؟؟؟؟

برادرم من الان ازدواج سفید روبه ترویج هست بابا دیگه بیخیال مورد چی پیش بیاد؟ خوب اینقدر تو خونه بمونه تا ترش کنه والا
دیگه میره پی زندگی مشترک امیدشون به خدا باشه پسر یه کم جرات بخرج بده حداقل میتونه خرج دو نفر رو تامین کنه چرا اینقدر سختش می کنید

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برادرم من الان ازدواج سفید روبه ترویج هست بابا دیگه بیخیال مورد چی پیش بیاد؟ خوب اینقدر تو خونه بمونه تا ترش کنه والا
دیگه میره پی زندگی مشترک امیدشون به خدا باشه پسر یه کم جرات بخرج بده حداقل میتونه خرج دو نفر رو تامین کنه چرا اینقدر سختش می کنید

پسره هیچی نداره صفر هم نیست ادم امید داشته باشه
حالا هرکی خریت میکنه ازدواج سفید و این چرتا رو انجام میده اینم باید خریت کنه عجله کنه؟
پسره اگه واقعا میخوادتش میتونه بره کار پیدا کنه بعد بیاد حداقل

consl

عضو جدید
بعله نجیب بودن خیلی مهمه ...........اما کی میتونه این رو صد در صد تضمین کنه که اقا .....هم الان... هم بعد از 10سال زندگی مشترک هم چنان نجیب باقی میمونن .......

بقول یک بنده خدایی : گشنگی نکشیدی عاشقی از یادت بره ........

هنر اینه ادم درکنار اخلاق خوب یک لقمه نون حلال هم بتونه در بیاره ......

وگرنه نون حرام و دست روی دست گذاشتن همون نجابت هم از ادم میگیره ....

از دری که فقر بیاد از در دیگه ایمان به باد میره .....

اصلا اینطور نیست وقتی تونسته تو دوران مجردی نجیب بمونه بنظر احتمالش زیاد که باز نجیب بمونه دیگه ما که خدا نیستم از دل ادم ها خبر دار بشیم شاید یه ساعت دیگه ما مرده باشیم از اینده خبر نداریم شاید این بنده خدا این تو زندگی به موفقیت هایی بزرگ دست پیدا کنه

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا اینطور نیست وقتی تونسته تو دوران مجردی نجیب بمونه بنظر احتمالش زیاد که باز نجیب بمونه دیگه ما که خدا نیستم از دل ادم ها خبر دار بشیم شاید یه ساعت دیگه ما مرده باشیم از اینده خبر نداریم شاید این بنده خدا این تو زندگی به موفقیت هایی بزرگ دست پیدا کنه

احتمالش زیاده ولی من تو همکارم دارم که نجیب بود و رفت یه زنم صیغه کرد

EECi

مدیر بازنشسته
سلام دوستان گرامی
یه سئوالی داشتم می خواستم نظر شما دوستان عزیز رو بدونم.
چنانچه عزیزی 23 ساله هست و تمایل داشت جواب بدهد.
سئوالم این هست شما اگه خواستگاری با شرایط زیر داشته باشین قبول می کنین ؟؟ چرا؟
1- متولد 71 ( مثل خودتون) البته 2 الی3 ماهی کوچکتر
2- دیپلم
3- سربازی معافی پزشکی
4- بدون کار( البته قول شغل بهش داده باشن از یک سال پیش و هر روز امروز وفردا می کنن که دعوت به کار میشن ولی هنوز مشخص نیست اخرین صحبتی که به اقا پسر شده قرار باشه مراد ماه امسال شاغل شوند)
5- بدون خانه ( حتی خانه پدر پسر هم جای برای سکونت نیست)
6- پدری هم ندارن که پشتوانه مالی باشد( البته خداوند هست )
7- به شدت ولخرج به حدی که تا به حال هر چی پول در اوردن همه رو خرج کردن والان 1000 تومان هم ندارن یعنی پول شارژموبایل هم پدر پسر باید پرداخت کنن.
8 - بسیار پرتوقع
شما چناچه از لحاظ چهره متوسط یا خوب باشین و فوق دیپلم داشته باشین
آیا حاضر هستین به عقد این پسر دربیایید؟؟؟؟ عروس خانوم وکیلم؟؟؟؟

( پسر از لحاظ پاکدامنی و چشم پاکی 110%تضمین شده هست)

**********************************************************************************************************************
ممنونم از تمامی دوستان ولی مثل اینکه لازم شد اینم اضافه کنم
این تاپیک برای من نیست من متولد 63هستم
این تاپیک برای یکی از آشنایان زدم
دختری با این شرایط با پسری با این شرایط راضی هستن عقد کنن
از نظر خانواده پسر این کار اشتباه هست ولی هر دو طرف اصرار دارن
اگه از بحث پسر که در دیوانه بودنش شکی ندارم سئوالم از دخترهایی هست که هم سال این دختر خانوم هستن می خوام یه درصدر دستم بیاد واقعا شما این خانوم باشین قبول می کردین؟؟؟
سلام

چند مورد
1- مشخص نیست ایشان پشتوانه تلاش و مدیریت در کار رو داشته باشه ، تا بحال که ضعیف عمل کرده
2- ولخرج بودن ، رفتار خوبی نیست و نشان دهنده ضعف در مدیریت مسائل مالی هست که می تواند در آینده مشکل ساز باشه
3- پرتوقع بودن ، نشان دهنده نرسیدن به بلوغ فکری و سیر در عالم رویا هست ! چون با توجه به وضعیتی که توصیف کردید ، ایشان جایی برای توقع بالاتر در زندگی برای خودشان نگذاشته اند

چیزی که مشخصه عدم شناخت دختر خانم از این پسر هست . چون کاملا ابتدایی و ناقص به تحلیل رفتاری و اخلاقی و شخصیتی پرداخته و نتیجه گیری از این اطلاعات کم ، بسیار خطرناکه

بستگی داره شما چشم پاکی و پاکدامنی رو چه معنی کنید !

بیشتر فکر کنید و از مشاور و روانشناس هم کمک بگیرید

موفق باشید

consl

عضو جدید
خوب منم چی میگم میگم کار پیدا کنه دیگه اقدام کنه دیگه منتظر نمونه زن هست که میتونه زندگی رو بساز وگرنه تا وقتی که مجرد باشه ولخرجیش رو ترک نمیکنه

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب منم چی میگم میگم کار پیدا کنه دیگه اقدام کنه دیگه منتظر نمونه زن هست که میتونه زندگی رو بساز وگرنه تا وقتی که مجرد باشه ولخرجیش رو ترک نمیکنه
یعنی چی تا وقتی مجرده ولخرجه زن بگیره درست میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
هرکسی کو دور ماند از اصل خویش باز جوید روزگار وصل خویش
اخرش دوباره ولخرج میشه

consl

عضو جدید
یعنی چی تا وقتی مجرده ولخرجه زن بگیره درست میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
اخرش دوباره ولخرج میشه

نه وقتی مجرد بوده پس اندازش براش مهم نبود ولی الان زن داره باید پس انداز کنه

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه وقتی مجرد بوده پس اندازش براش مهم نبود ولی الان زن داره باید پس انداز کنه
ببین میگی رو قبول ندارم
ولی چون سنش خیلی هم زیاد نیست قبول دارم پول نداشته باشه خیلی
من میگم براش زوده
کار پیدا کنه بعد بیاد جلو
نه بدون کار و هیچ پشتوانه ای

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
77

77

تاپیک جالبیه .ی چن صفحه اولشو خوندم الانم ک ب پستای شما رسیدیم .
اندازه گوگل پراکندگی مطلب داشت .

از ازدواج رسیده ب اینک پسر نجیب باشه و (ریحانه) بودنش رو حفظ کنه .
از نجابت رسیده ب اینکه اگ مومن باشه حله .

از اینکه مومن باشه ب نظر بعضی ها بازم حل نیست چون مومن داریم تا مومن .
اما خب اگ پسره ولخرج باشه اما زن بگیره حله .اما بازم نه.حل نیست چون :

ببین میگی رو قبول ندارم
ولی چون سنش خیلی هم زیاد نیست قبول دارم پول نداشته باشه خیلی
من میگم براش زوده
کار پیدا کنه بعد بیاد جلو
نه بدون کار و هیچ پشتوانه ای

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نتیجه ی اخلاقی بحث ؟؟

نتیجه اخلاقی اینکه این اقا قبل از انجام هر کاری اول لوازم رو بدون هیچ فکر تهیه می کنن بعد اوایل کار شونه خالی می کنن و مقصر را دیگران می دانن.
به عنوان مثال باشگاه ثبت نام می کنن لباس رو می خرن هزینه هم میدهن ولی تا اخری که هزینه داده اند هم ادامه نمی دهند و بهانه های مختلف
حتی مغازه هم که پدرشون براشون زدن...
تشکلیل خانواده هم همینطور اول زن گرفتن و بچه دار شدن بعدش ( خداوند رحم بنماید)
همه ی کارهای پسر به کنار من موندم این همه روانشناسان گفته اند که دختر20ساله می تونه با پسر 30 ساله ام ازدواج کنه به خاطر رشد فکری دختر
پس کو این رشد فکر در این دختر؟؟؟؟
این خانم اگه بله نگوید به این پسر می تونه موقعیت های بهتری داشته باشه ولی با بله گفتن موقعیت های خوبی رو می تونه از دست بده

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
بااین شرایطی ک شما گفتی ن

چون هنوز ب نظرمن وقت اینکه بخواین ازدواج کنین نشده

کسی ک قصد تشکیل خانواده رو داره باید از خیلی چیزایی ک مجردی عادتش بوده گذشت کنه

نمونه واسه ی شما ولخرجی و پرتوقعی ک گفتین

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتیجه اخلاقی اینکه این اقا قبل از انجام هر کاری اول لوازم رو بدون هیچ فکر تهیه می کنن بعد اوایل کار شونه خالی می کنن و مقصر را دیگران می دانن.
به عنوان مثال باشگاه ثبت نام می کنن لباس رو می خرن هزینه هم میدهن ولی تا اخری که هزینه داده اند هم ادامه نمی دهند و بهانه های مختلف
حتی مغازه هم که پدرشون براشون زدن...
تشکلیل خانواده هم همینطور اول زن گرفتن و بچه دار شدن بعدش ( خداوند رحم بنماید)
همه ی کارهای پسر به کنار من موندم این همه روانشناسان گفته اند که دختر20ساله می تونه با پسر 30 ساله ام ازدواج کنه به خاطر رشد فکری دختر
پس کو این رشد فکر در این دختر؟؟؟؟
این خانم اگه بله نگوید به این پسر می تونه موقعیت های بهتری داشته باشه ولی با بله گفتن موقعیت های خوبی رو می تونه از دست بده

خب همه ی آدما که شبیه هم نیستند
نباید نداشتن رشد فکری در این خانوم رو به همه ی دخترا تعمیم داد
تا حالا ندیدید عشق چشم یه نفرو کور کنه و دیگه هیچی جز معشوقشو نبینه و نخواد؟ این همونه...(در مورد پسر و دختر هم فرقی نمی کنه)
البته با این تفاسیری که شما فرمودید در مورد این مسئله عشق صادق نیست و احتمالا پنداشتند که عشقه، چون اصلا بله گفتن به این آقا منطقی به نظر نمی رسه!