بررسی آزمون نظارت - بهمن 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
انصافا امتحان مشگلي بود اميدورم قبول بشم

سلام و ارزوی موفقیت برای همه دوستان!

امتحان اتفاقا اسون بود ولی حیف که وقت کم اوردم! 30تا زدم 26 تا از روی کتاب و درست 4 تا با اطلاعات خودم!

یه سوال تا چند درصد زیر 50 درصد قبول می کنن؟؟

gony

عضو جدید
كاش سوالارو ميذاشتن
خيلي سخت بود

من نمیدونم چرا هیچ ارگانی به آزمون های نظام مهندسی نظارت نمیکنه؟چرا این آزمون ها هر سال داره سختتر برگزار میشه؟واقعا عجیب بود سرجلسه ازمون روی تخته نوشته بودند رفتن به دستشویی ممنوع میباشد!واقعا عجیبه مگه دستشویی رفتن به صورت اختیاریه.شاید یه نفر مشکلی داشته باشه دلیل نمیشه..

shahinto

عضو جدید
کسسسی نیستتتت
سلام و خسته نباشید
بچه ها نظرتون راجع به ازمون؟
پاسخاشو کسی بیرون از جلسه نیاورد و سوالاشو؟

rezahabibi66

عضو جدید
من نمیدونم چرا هیچ ارگانی به آزمون های نظام مهندسی نظارت نمیکنه؟چرا این آزمون ها هر سال داره سختتر برگزار میشه؟واقعا عجیب بود سرجلسه ازمون روی تخته نوشته بودند رفتن به دستشویی ممنوع میباشد!واقعا عجیبه مگه دستشویی رفتن به صورت اختیاریه.شاید یه نفر مشکلی داشته باشه دلیل نمیشه..

[h=1]رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان:[/h]
[h=1]آزمون ورود به حرفه مهندسان باید سخت‌تر شود[/h]
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13941129000964

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان خسته نباشید
آزمون هر دوره داره سخت تر میشه،تازه من امروز شنیدم میخواد مثل کنکور رقابتی بشه :|
آزمون امروز نسبت به دور قبل خیلی سخت تر بود.

mohandesmemari

عضو جدید
آزمون نظارت انصافا آسون بوده از شصتا سوال نزدیک 50 تا زدم ولی اجرایی واقعا سخت بوده از شصتا 45 تا زدم هیچ یدونه کتاب هم نبردم سر جلسه امتحان حالا نمیدونم درست جواب دادم یا نه خدایا کمکمون کن

mohandesmemari

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید
آزمون هر دوره داره سخت تر میشه،تازه من امروز شنیدم میخواد مثل کنکور رقابتی بشه :|
آزمون امروز نسبت به دور قبل خیلی سخت تر بود.

سلام اره سخت میشه ولی در مورد رقابتی مثل کنکور موافقم صد درصد اینحوری میخواد بشه ولی کسی حاضر نیستند شرکت کنند اون موقع نظام مهندسی مجبور میشند رقابتی رو حذف کنند تا مردم شرکت کنند تا پول بیشتری دریافت کنند در مورد رقابتی فکر میکنم بخاطر تعداد بالا بودن مهندسان و ضعیف بودن بازار کشش رو نداره همین من اینجوری شنیدم

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان:

آزمون ورود به حرفه مهندسان باید سخت‌تر شود

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13941129000964

همیشه به ما که میرسه همه چیز کن فیکون میشه!:razz:

من بار اولم بود شرکت میکردم، و اصلا هیچ پیش زمینه ای نداشتم و بنظرم خیلی سخت بود چون سوالات دوره های قبل رو که با شرایط امتحان تست میزدم تعداد خیلی بیشتری میتونستم جواب بدم ولی برای این آزمون اصلا خوب نکردم، هم نظارت هم اجرا :(

AZADEH255

عضو جدید
اینم از سوالا

اینم از سوالا

سلام.اینم سوالات.داغ داغ

پیوست ها

• nezarat bahman94.pdf
    124.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

AZADEH255

عضو جدید
بررسی آزمون نظارت - بهمن 1394

اینم سوالات

پیوست ها

• nezarat bahman94.pdf
    124.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

nafas65

عضو جدید
خیلی سخت بود انصاف نبود این چه عوضه اش
مگه میشه همه کتابهت حفظ کرد طوری بود که باید همه حفظ میکردی:mad:

nafas65

عضو جدید
خیلی سوالات سخت بود افتضاح بود
از همه چی میخوان آدم زده کنند:mad:

shahinto

عضو جدید
الان دیگه پاسخنامه ها هم هست تو همین صفحه

نه متاسفانه نظارت عمران پاسخ داره ولی نظارت معماری فقط سوالاس ..پاسخایی هم که تو برگه با مداد به بعضی از سوالا علامت زده شده..احتمالن پاسخای شخصی که از سوالاش سرجلسه عکس گرفته...من پاسخشو ندیدم... اگه پاسخاشونو پیدا کردید لطفن اینجا بذارید..ممنون از لطفتون

shahkar1

عضو جدید
سلام دوستان.
احتمال قبولي خودم كه خيلي كمه ولي براي شما آرزوي موفقيت دارم.:surprised:

آخرین ویرایش:

mahfa90

عضو جدید
چرا من نمیبینم...فقط یه پی دی اف سوال هست که بعضی از گزینه هاش پاسخ داده شده.که منم تقریبا همون گزینه ها رو زدم...پاسخنامه کامل نداره.

وضعیت
موضوع بسته شده است.