ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

maysam_n2005

کاربر فعال
این حرفت بد بود که همه غلط بزنن به نفعه منه !بگو من غلط زدم خدا کنه کسی اشتباه منو نکنه
جان؟ چه ربطی داره؟ اون آدیاباتیک برگشت پذیر هست که صفر می شه

گرچه همه علط بزنن به نفع منه!! چون من هم با بی دقتی غلط زدم

sourena23

عضو جدید
مهندس سیستم ان 2 تا مایع هستن که با هم در ارتبط هستن با محیط اطراف تبادل گرما ندارن.
ما اینجا 2 فش مایع داریم با دما های متفاوت پس حتما تغییر آنتروپی داریم.

lfc4win

عضو جدید
ولی من آمده بودم جامدات 1 یکی رو بزنم

یا اصلا صفر بزنم با توجه به آرمون های آزمایشی ولی 5 سوال کاملا مشابه سوالاتی که کار کرده بودم زدم یاورش رو استاد کردم

سیالات هم تقریبا نکات 4 سال سوال رو 12 ساعت مونده به آزمون مرور کردم از شانس من!! :دی که یکیش 52 بود که از هول غلط جواب دادم......

ولی رفقا سوال تشعشع رو کسی زد!! من چند تا آزمون شبیه ساری دادم یک دونه تشعشع رو از دست ندادم این زدنش ریسک بود

فقط اگه جواب یک می شد همین جا خودم رو اعدام انقلابی می کنم

63 رو هم می خواستم بزنم 3 نزدم

maysam_n2005

کاربر فعال
من از یه راهی رفتم گزینه 4 در اومد اگه بخوای برات توضیح می دم هم باز نمی دونم درسته یا نه
ولی من آمده بودم جامدات 1 یکی رو بزنم

یا اصلا صفر بزنم با توجه به آرمون های آزمایشی ولی 5 سوال کاملا مشابه سوالاتی که کار کرده بودم زدم یاورش رو استاد کردم

سیالات هم تقریبا نکات 4 سال سوال رو 12 ساعت مونده به آزمون مرور کردم از شانس من!! :دی که یکیش 52 بود که از هول غلط جواب دادم......

ولی رفقا سوال تشعشع رو کسی زد!! من چند تا آزمون شبیه ساری دادم یک دونه تشعشع رو از دست ندادم این زدنش ریسک بود

فقط اگه جواب یک می شد همین جا خودم رو اعدام انقلابی می کنم

63 رو هم می خواستم بزنم 3 نزدم

nemat allah

عضو جدید
q=0 ,w=0 در نتیجه u=0و وقتی دلتا u صفر بشه تغییرات دما هم صفر میشه چون انرژی داخلی مواد تراکم ناپذیر تنها تابع دماست پس ln t2/t1=0وآنتروپی صفر میشه

MechanicJJ

عضو جدید
بی خیال بابا.
الان نشستین جوابا رو چک میکنین که چی بشه؟هیچی عوض نمیشه،فقط نگرانی و استرستون بیشتر میشه.
برید عشق کنید فعلا که راحت شدید بعد از چند ماه.

maysam_n2005

کاربر فعال
کلن قاطی پاتی کردی:Dبابا دو تا جرم در تلفیق با دمای بی نهایت دو تا آنتروپی می ده بعد ln دیکه حلای بعدی
q=0 ,w=0 در نتیجه u=0و وقتی دلتا u صفر بشه تغییرات دما هم صفر میشه چون انرژی داخلی مواد تراکم ناپذیر تنها تابع دماست پس ln t2/t1=0وآنتروپی صفر میشه

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوالش روشن بود بی درو رو وارد نکن خودتو گیج نکن

من که عرض کردم فرآیند انبساط آزاد بود و فرآیند انبساط آزاد از عوامل برگشت ناپذیریه. مبنای استدلال ایشون رو میخواستم بدونم که چطور از بی دررو بودن فرآیند به برگشت پذیری رسیدن؟!

maysam_n2005

کاربر فعال
من که می خوام بشینم بخونم برا آزاد همین شهر خودمونو بیارم چه عشقی:D
بی خیال بابا.
الان نشستین جوابا رو چک میکنین که چی بشه؟هیچی عوض نمیشه،فقط نگرانی و استرستون بیشتر میشه.
برید عشق کنید فعلا که راحت شدید بعد از چند ماه.

ma_mech

عضو جدید
33)3
37)2
42)1
48)3
من این جوابام با شما یکی نیست؛ولی 48 مطمئنم.

48 رو که دقیقا یادم نیست فک کنم واسه اعداد فرد صفر می شد
42 رو هم من معادله مشخصه رو تشکیل دادم یکی از ریشه هاش یک می شد پس ایکس در الن ایکس جوابش میشه
37 رو مشتق ایناشو بگیر عدد یک رو جاگذاری کن انحنا میشه رادیکال 2 دوم!
33 هم که 3 میشه دیگه!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا