نرم افزار های مورد نیاز خود را اینجا مطرح کنید

dtizhoosh

عضو جدید

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
خیلی ممنون از راهنماییت ولی این روش فقط فولدرها رو باز میکنه نه برنامه ها رو.

سلام خواهش می کنم خوب شما می تونید برنامه های موردنیازتون رو در start up و یا اونها رو زمانبندی(task scheduler)کنید.

سلاااااااااااام به همگي
من يه آنتي ويروس خوب ميخواستم كه بتونم از اينترنت دانلودش كنم تا وقتي كه وقت كنم برم بيرون بخرم. 2 هفته ي پيش اعتبار آنتي ويروس خودم كه بيت دي فندر بود تموم شد.
راستي اين آنتي ويروسايي كه از اينترنت دانلود ميكنن بدرد ميخوره؟يعني واقعا سيستم ويروسي نميشه؟
ممنونم

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااام به همگي
من يه آنتي ويروس خوب ميخواستم كه بتونم از اينترنت دانلودش كنم تا وقتي كه وقت كنم برم بيرون بخرم. 2 هفته ي پيش اعتبار آنتي ويروس خودم كه بيت دي فندر بود تموم شد.
راستي اين آنتي ويروسايي كه از اينترنت دانلود ميكنن بدرد ميخوره؟يعني واقعا سيستم ويروسي نميشه؟
ممنونم

سلام از اینجا می تونید دانلود کنید

http://smxr.wordpress.com/2010/08/24/kaspersky-internet-security-2011/#more-171

Gholche

عضو جدید
NoAdware

NoAdware

سلام

نرم افزار Noadware رو ميخوام سايت مطمئني واسش پيدا نكردم
ممنون ميشم كسي كمك كنه

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
یک نرم افزاری هست که وقتی شما کامپیوترتان را روشن می کنید تمام برنامه های قبل از خاموش کردن را اتوماتیک اجرا می کنه و دیگه نیازی نیست خودتان یک یک انها را احرا کنید. بعضی وقتها این جور برنامه ها خیلی مفیدند. متاسفانه من اسم اونو فراموش کردم وهر چی دنبالش گشتم پیداش نکردم. از دوستان اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.
با تشکر
میتونید یه شرتکات از فایل exe برنامه مورد نظر درست کنید و بندازیدش تو فولدر startup
در اینصورت با هربار بالا آمدن ویندوز ، اون برنامه ها هم اجرا میشن

و اگه منظورتون اجرای خودکار برنامه های نیمه کاره هست میتونید سیستم رو هایبرنت کنید
سلاااااااااااام به همگي
ممنونم
برنامه ای که میخوای از بیرون بخری هم همون برنامه های روی اینترنت هستن که فقط یه قاب و برچسب بهش اضافه شده !
وگرنه هیچ تفاوتی باهم ندارند
واسه دانلود آنتی ویروس به این سایت مراجعه کنید :
کد:
www.iransetup.com

computer_soft

اخراجی موقت
سلام
خوبین؟
کسی اینجا برنامهی pspice رو داره؟
خیلی لازم دارم ممنون میشم لینکشو بذارین اینجا و یا برام بفرستین.

david-20-10

عضو جدید
virtual pc

virtual pc

سلام دوستان. من نیاز خیلی مبرم به یه نرم افزار virtual pc 2007 sp1 دارم. البته من خودم این ورژنش را دارم ولی usb را ساپورت نمیکنه. و من نیاز خیلی خیلی مبرم دارم به usb.
اگه چیزی از این دارین لطفا دریغ نکنید.
مرسی:w27:

gelayor14

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
درود
دوستان کسی لینکی از adobe proffessional دارد؟

برنامه ای که میخوای از بیرون بخری هم همون برنامه های روی اینترنت هستن که فقط یه قاب و برچسب بهش اضافه شده !
وگرنه هیچ تفاوتی باهم ندارند
واسه دانلود آنتی ویروس به این سایت مراجعه کنید :
کد:
www.iransetup.com
سلاااااااااااام.از اينم بي دي فندر ميخواستم نصب كنم اينم نشد كه بعد2ساعت پيغام داد امكان پذير نيست.......!!!

Sarp

مدیر بازنشسته
سلاااااااااااام.از اينم بي دي فندر ميخواستم نصب كنم اينم نشد كه بعد2ساعت پيغام داد امكان پذير نيست.......!!!
شما که هیچ دانلودی رو نمیتونی کامل کنی تا حالا به فکرت نرسیده که ممکنه مشکل از اینترنت باشه ؟ :D

لینک عکس بزرگتر این آواتارت رو هم اگه داری بذار همینجا
ممنون

شما که هیچ دانلودی رو نمیتونی کامل کنی تا حالا به فکرت نرسیده که ممکنه مشکل از اینترنت باشه ؟ :D

لینک عکس بزرگتر این آواتارت رو هم اگه داری بذار همینجا
ممنون

نههههههههههههههههه.:surprised:
من فقط دانلود اين 2 تا آنتي ويروسو نتونستم كامل انجام بدم.:mad:چه طور هر چيو كه ميخوام ميتونم دانلود كنم به غير از اينا روووووووو؟:razz:
خب شما اول مشكل منو حل كن.منم براي جايييييييييييييييييييييييزه عكس خوشششگل آواتارمو كامل ميذارم:D

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
نههههههههههههههههه.:surprised:
من فقط دانلود اين 2 تا آنتي ويروسو نتونستم كامل انجام بدم.:mad:چه طور هر چيو كه ميخوام ميتونم دانلود كنم به غير از اينا روووووووو؟:razz:
خب شما اول مشكل منو حل كن.منم براي جايييييييييييييييييييييييزه عكس خوشششگل آواتارمو كامل ميذارم:D

با سلام،
احتمالاً ADSL 128 دارید، درسته؟؟
تا حالا نرم افزار حجیم باهاش دانلود کردید؟ بالای 100مگابایت؟
می تونید از Utorrent استفاده کنید. البته سرعت دانلودش کمی کمتره اما دیگه قطعی نداره!
اگه دوست داشتید بگید بیشتر بگم!

با سلام،
احتمالاً ADSL 128 دارید، درسته؟؟
تا حالا نرم افزار حجیم باهاش دانلود کردید؟ بالای 100مگابایت؟
می تونید از Utorrent استفاده کنید. البته سرعت دانلودش کمی کمتره اما دیگه قطعی نداره!
اگه دوست داشتید بگید بیشتر بگم!

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااام:gol:
آره دقيقا ADSL 128 هست.نه فكر نكنم بالاي 100 باهاش دان كرده باشم.
Utorrent رو بايد اول دانلود كنم درسته؟بعد بايد چكار كنم؟تا بحال با اين كار نكردم!
ممنون ميشم بيشتر توضيح بديد:gol:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااام:gol:
آره دقيقا ADSL 128 هست.نه فكر نكنم بالاي 100 باهاش دان كرده باشم.
Utorrent رو بايد اول دانلود كنم درسته؟بعد بايد چكار كنم؟تا بحال با اين كار نكردم!
ممنون ميشم بيشتر توضيح بديد:gol:

البته باید ازتون عذر خواهی کنم چون قبل از اینکه مطمئن بشم پیشنهاد دادم! چون الان که گشتم نتونستم توررنت خوبی برای یه آنتی ویروس خوب پیدا کنم!
بازم البته! تورنت چیز خوبیه و می شه به منابع عظیمی دسترسی داشت پس استفاده ازش رو یاد بگیرید!
به طور خلاصه: برنامه ی UTorrent رو از سایتی به همین نام دانلود و نصب کنید. حالا چیزی که می خواید دانلود کنید رو به همراه کلمه ی torrent در انتهاش سرچ کنید. به یکی از لینک ها برید (اغلب thepiratebay.org) و فایل تورنت رو دانلود کنید. حاا وارد برنامه بشید و فایل تورنت رو بهش اضافه کنید. حالا برنامه دانلود رو شروع می کنه!
البته در تنظیمات نرم افزار و قسمت پهنای باند مقدار "ارسال" رو 1 قرار بدید تا پهنای باندتون هدر نره!
راجه به آنتی ویروس هم به این آدرس برید:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/214700-آنتی-ویروس-F-secure-client-security
3 4 سالی می شه که از این آنتی ویروس استفاده می کنم و کاراییش عالی بوده! اگه دوست داشتید شما هم از این استفاده کنید.
لینک اول ورژن 8 و لینک سوم ورژن 9 نرم افزاره!
با آرزوی موفقیت!

shahriyar1369

عضو جدید
سلام دوستان. من نیاز خیلی مبرم به یه نرم افزار virtual pc 2007 sp1 دارم. البته من خودم این ورژنش را دارم ولی usb را ساپورت نمیکنه. و من نیاز خیلی خیلی مبرم دارم به usb.
اگه چیزی از این دارین لطفا دریغ نکنید.
مرسی:w27:
درود دوست عزیز
برای این کار باید توی تنظیمات این نرم افزار بروید من خودم بهتون پیشنهاد می کنم که نرم افزار vmware رو نصب کنی چوhttp://mihandownload.com/2010/05/_vmware_workstation_701227600.php#moreن هم usb رو میشناسه هم خیلی پیشرفته است

http://mihandownload.com/2008/12/_microsoft_virtual_pc_2007_sp1.php#more

آخرین ویرایش توسط مدیر:

bahman.eng

عضو جدید
سلام دوستان
یه ساله که دارم دنبال نرم افزاری میگردم که بشه باهاش عکسهامو روی هرچیزی (بنر ، جورچین ، نقاشی روی دیوار و ...) حک کنم.
واسه فهم بیشتر : یکی از دوستام عکس خودش رو روی بنری که تو خیابون بود چسبونده بود (مثل نرم افزار فتوشاپ) که اگه میدیدش فکر می کردی واقعا عکسش روی بنری توی خیابون هستش . کافیه عکستو بدی به نرم افزار و قالب مورد نظرتو انتخاب کنی بقیه کارهارو خودش انجام میده.
اسم نرم افزار رو بدین واسم کافیه
ممنونم

tara96

عضو جدید
سلام
كسي هستش كه به spss مسلط باشه؟
چندتا نكته لازم دارم،اما نميدونم جوابشو.....

ansarweb

عضو جدید
سلام یه نرم افزار تبدیل فایل های pdf فارسی به ورد نیاز دارم
کسی می تونه راهنمایی کنه ؟

khosroshahiy

مدیر بازنشسته
سلام دنبال یه نرم افزارم که بتونم روی فال exeای که روی سی دی رایت می کنم رمز بزارم به صورتی که نشه روی هارد کپیش کرد یا از سی دی کپی برداشت همچین چیزی وجود داره
ممنون میشم کمکم کنید

khosroshahiy

مدیر بازنشسته
سلام از لینک زیر دانلودش کنید.

http://patoghu.com/gonagon/569-pdf-grabber-full-final.html

دنبال یه نرم افزارم که بتونم روی فال exeای که روی سی دی رایت می کنم رمز بزارم به صورتی که نشه روی هارد کپیش کرد یا از سی دی کپی برداشت همچین چیزی وجود داره
ممنون میشم کمکم کنید

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
یه ساله که دارم دنبال نرم افزاری میگردم که بشه باهاش عکسهامو روی هرچیزی (بنر ، جورچین ، نقاشی روی دیوار و ...) حک کنم.
واسه فهم بیشتر : یکی از دوستام عکس خودش رو روی بنری که تو خیابون بود چسبونده بود (مثل نرم افزار فتوشاپ) که اگه میدیدش فکر می کردی واقعا عکسش روی بنری توی خیابون هستش . کافیه عکستو بدی به نرم افزار و قالب مورد نظرتو انتخاب کنی بقیه کارهارو خودش انجام میده.
ممنونم
http://photofunia.com/
نگرد
سلام دنبال یه نرم افزارم که بتونم روی فال exeای که روی سی دی رایت می کنم رمز بزارم به صورتی که نشه روی هارد کپیش کرد یا از سی دی کپی برداشت همچین چیزی وجود داره
ممنون میشم کمکم کنید
چنین برنامه ای فکر نکنم وجود داشته باشه
این کار با برنامه نویسی امکان پذیره
مثل زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک
البته مطمئن نیستم چنین برنامه ای وجود داره یا نه

aminvo

عضو جدید
سلام دنبال یک نرم افزار هستم که زمان بگیره و اتوماتیک سر اون ساعت سیستم را روشن کنه.
البته یک جایی خوندم از طریق کنترل پنل میشه همچین کاری کرد ولی متاسفانه توضیح نداده بود.

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
ممنون میشم کمکم کنید

نرم افزارهای قفل گذاری هست یا روش هایی مثل مخفی کردن یا افزایش حجم و .... اما همشون شکسته میشن مگه اینکه قفل نرم افزاری خاصی خریداری کنید که هزینه بر هست.

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
سلام دوستان
ممنونم

سایتی هست برای این کار : photofunia اگر اشتباه نکنم

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام دنبال یک نرم افزار هستم که زمان بگیره و اتوماتیک سر اون ساعت سیستم را روشن کنه.
البته یک جایی خوندم از طریق کنترل پنل میشه همچین کاری کرد ولی متاسفانه توضیح نداده بود.

با سلام،
به صورت نرم افزاری که نمی شه سیستم رو روشن کرد!!
این کار رو می شه با یه سری تنظیمات در بایوس برخی از Mainboardها انجام داد!