كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
oops

oops

:w35:فکر کنم اشتباه کردم این لینکی که گذاشتم مربوط به یه چیز دیگه است مال مغز و این چیزهاست:w09:، بازم می گردم برات!

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:w33:WMF یا همون windows meta file احتمالاً باید پسوندی باشه که تو دنبالش هستی ، چون قابل تبدیل به فایلهای cad هستش، برنامه خاصی هم نمی خواد برای باز کردنش چون خود windows XP میتونه بازش کنه، در ضمن یکسری سایت هست که این فایلها رو برات تبدیل میکنه ، ولی هنوز نتونستم خود فیگور ها رو برات پیدا کنم!

تا بعد!:w42:

rozhann

مدیر بازنشسته
:w33:WMF یا همون windows meta file احتمالاً باید پسوندی باشه که تو دنبالش هستی ، چون قابل تبدیل به فایلهای cad هستش، برنامه خاصی هم نمی خواد برای باز کردنش چون خود windows XP میتونه بازش کنه، در ضمن یکسری سایت هست که این فایلها رو برات تبدیل میکنه ، ولی هنوز نتونستم خود فیگور ها رو برات پیدا کنم!

تا بعد!:w42:
ممنون خانوم.هرچی سعی کردم هیچی پیدا نکردم.الان خواستم بگم که پیدا نکردم که خودتون زحمت کشیدین:sweatdrop:.ولی من بازم نمیتونم هیچی پیدا کنم:crying:.کمکم کنین.:wallbash:

zhsaffar

عضو جدید

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون خانوم.هرچی سعی کردم هیچی پیدا نکردم.الان خواستم بگم که پیدا نکردم که خودتون زحمت کشیدین:sweatdrop:.ولی من بازم نمیتونم هیچی پیدا کنم:crying:.کمکم کنین.:wallbash:

جریان چیه؟ من نمیدونم فیگور اتوکد می خواین؟:surprised:
من دارما!!!!!!

rozhann

مدیر بازنشسته
جریان چیه؟ من نمیدونم فیگور اتوکد می خواین؟:surprised:
من دارما!!!!!!
سلام سیمین جان خوبی؟
من دنبال یه سری فیگور میگردم که مثل سایه می مونن.حتما دیدی.فکر کن دور عکس رو بریده باشی و داخلش رو مثلا سیاه کنی.جوری که جزئیات معلوم نباشه ولی حالت اون ادم دیده میشه.

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پیدا کردم فکر کنم

پیدا کردم فکر کنم

:w42:ایناهاش البته اگر دوست داشتی میتونی convert color کنی که بیرونش سفید بشه توش سیاه!

اینا فیگور زن:

اینم فیگور مرد:

:w34:امیدوارم به دردت بخوره و همونی باشه که میخواستی البته اینها jpg هستند!

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سیمین جان خوبی؟
من دنبال یه سری فیگور میگردم که مثل سایه می مونن.حتما دیدی.فکر کن دور عکس رو بریده باشی و داخلش رو مثلا سیاه کنی.جوری که جزئیات معلوم نباشه ولی حالت اون ادم دیده میشه.
متوجه شدم عزیزم :D
خیلی نازن :eek:
اما متاسفانه ندارم :(
ممنون پریسا جان

azam

عضو جدید
:w42:ایناهاش البته اگر دوست داشتی میتونی convert color کنی که بیرونش سفید بشه توش سیاه!

اینا فیگور زن:

اینم فیگور مرد:

ممنون پریسا جون...
منم داشتم این عکسا رو واسه آبجی معمار عزیز آپلود میکردم که شما لطف کردی و اینا رو گذاشتی...
همین طور که پریسا جون گفتن اینها به صورت jpg هستن...
اگه منظورت همینا بوده و فایل cad اینا رو می خوای بگو تا من واست فایل اصلیشون که sketch up هست رو بفرستم که میتونی اونو توی اتوکد import کنی.;)

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:w40:میشه عزیزم برا من بزاری اون فایلها رو؟ ممنون میشم azam جون!:w33:

rozhann

مدیر بازنشسته
پریسا جون این هم فایل ها :

مشاهده پیوست 4789

داخل component توی sketch up میتونی اونا رو بریزی و ازشون استفاده کنی.;)
سلامazam جان
مرسی دقیقا همین بود که می خواستم.ولی من sketch up رو ندارم:cry:.فایلهای با پسوند rar
رو هم نمی تونم باز کنم:cry:.وقت برای دانلود هم ندارم:(.امکانش هست فایل کدش رو برام میل کنین.100 دنیا ممنون میشم .halavati@yahoo.com :smile:

• Like
واکنش ها: azam

rozhann

مدیر بازنشسته

اینا فیگور زن:

اینم فیگور مرد:

مرسی پریسا جون دقیقا همون بود که می خواستم.خیلی زحمت کشیدی.:w27::w30::w40:

rozhann

مدیر بازنشسته
هزار هزار دنیا ممنون پریسا جون.خیلی عالین.من خیلی درخت می خواستم.:love::love::w42::w27::w27::w36: :w42:
:w40::w40::w40::w40::w40::w40::w40::w40::w40::w40::w40:

آخرین ویرایش:

nouraei

عضو جدید
پلان معماری

پلان معماری

سلام من چند پلان معماری می خوام که اندازه داشته باشه تا بتونم با اتوکد بکشم. ممنون میشم بهم کمک کنید . :(

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ضمن خوش آمد گویی به شما دوست عزیز
شما میتونید پلان مورد نظرتون رو در نقشه های معماری پیدا کنید.....

در ضمن خوش حال میشیم که قبل از هر گونه فعالیت قوانین رو بخونید.....شما از جستجو http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/menu_open.gif هم میتونید استفاده کنید که راحت تر باشید....

azam

عضو جدید
سلامazam جان
مرسی دقیقا همین بود که می خواستم.ولی من sketch up رو ندارم:cry:.فایلهای با پسوند rar
رو هم نمی تونم باز کنم:cry:.وقت برای دانلود هم ندارم:(.امکانش هست فایل کدش رو برام میل کنین.100 دنیا ممنون میشم .halavati@yahoo.com :smile:

سلام عزیزم...
خواهش می کنم ابجی معمار جون...باشه الان واست فایل ها رو توی اتوکد import کردم...واست میل می کنم...;)

rozhann

مدیر بازنشسته
اینم فایل اتوکدش واسه کسایی که sketch up رو سیستمشون نصب نیست :

مشاهده پیوست 4797

راستی پریسا جون از بابت درختا هم ممنون...لطف کردی عزیزم.;):gol:
سلامazamجان
ببخشید من این قدر مزاحم میشم و تازه کارم.نمی تونم فایل زیپ رو باز کنم.چرررررااااا؟؟؟؟؟:cry:

azam

عضو جدید
سلامazamجان
ببخشید من این قدر مزاحم میشم و تازه کارم.نمی تونم فایل زیپ رو باز کنم.چرررررااااا؟؟؟؟؟:cry:

خواهش میکنم عزیزم...:gol:
باید winrar یا winzip روی سیستمت نصب باشه...و بعد از باز کردن اگه بازهم مشکلی بود گزینه ی extract here رو بزنی...;)
من همچنان دارم فایل اتوکدشو attach میکنم تا واست میل کنم ...نمیدونم چرا سرعت اینترنتم این قدر اومده پایین:cry:

rozhann

مدیر بازنشسته
خواهش میکنم عزیزم...:gol:
باید winrar یا winzip روی سیستمت نصب باشه...و بعد از باز کردن اگه بازهم مشکلی بود گزینه ی extract here رو بزنی...;)
من همچنان دارم فایل اتوکدشو attach میکنم تا واست میل کنم ...نمیدونم چرا سرعت اینترنتم این قدر اومده پایین:cry:
ممنون عزیز.من منتظرم.:smile:

تبسم

عضو جدید
کسی می دونه کاغذ دیواری البته خارجی نه ایرانی موریانه آسیب میزنه یا نه؟فرض کنید یه ساختمون موریانه داره و می خوایم برای دیوار ها از کاغذ دیواری استفاده کنیم.یا بلکا یا روپاد....................میشه؟

سـعید

مدیر بازنشسته
کسی می دونه کاغذ دیواری البته خارجی نه ایرانی موریانه آسیب میزنه یا نه؟فرض کنید یه ساختمون موریانه داره و می خوایم برای دیوار ها از کاغذ دیواری استفاده کنیم.یا بلکا یا روپاد....................میشه؟
اگر کاغذ دیواری مواد الیافی نداشته باشه موریانه آسیب نمیرسون..(البته فکر کنم..)
بلکا رو مطمئن هستم که نمیتونه خراب کنه...
باز هم برای اطلاعات بیشتر باید دفترچه مشخصات همون محصول خاص رو مطالعه کنی..
چون هر محصولی مزیت ها معایب خودشو داره...

aryaei

عضو جدید
دعوت به همکاری طراحی یک مجتمع تجاری مسکونی
همکنون نیازمند یاریه.............................

تبسم

عضو جدید
اگر کاغذ دیواری مواد الیافی نداشته باشه موریانه آسیب نمیرسون..(البته فکر کنم..)
بلکا رو مطمئن هستم که نمیتونه خراب کنه...
باز هم برای اطلاعات بیشتر باید دفترچه مشخصات همون محصول خاص رو مطالعه کنی..
چون هر محصولی مزیت ها معایب خودشو داره...
ممنونم.
استاد ما میگن که اینجور مصالح نمیشه به دفترچه ها اعتماد کرد چون برای فروش محصول و تبلیغ ممکنه وعده ها ی نادرست بدن که متاسفانه کم نیست.جالب اینه که استاد ما میگفتن تجربه نشون میده!!!!!!!!!!!ولی واقعا چه جوری میشه فهمید ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.