گروه آمادگی برای کنکور ارشد کامپیوتر 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

faiezeh3d

عضو جدید
سلام.....
این تاپیک برای ارشد 92 ایجاد شده...تا پایان همراه باشید...
(از الان شروع کنید..دیر میشه ها..! )

nic2009

عضو جدید
سلام دوستان عزيز
من کارشناسي نرم افزار دارم و قصد دارم ارشد 92 شرکت کنم و از اون جايي که در روز وقت زيادي براي خوندن نيست، تصميم دارم از اول سال شروع کنم.
يک سري منابع سال گذشته جمع آوري کرده بودم که نميدونم به درد امسال ميخورن يا نه.
آيا منابع هر سال تغيير ميکنه، يا اينکه يک سري منابع ثابت هستن؟

arashlolos

عضو جدید
فائزه سلام
خودتم اگه امسال قبول نشي(زبونم لال)ميخواي بكوب بخوني واسه 92 ديگه.
منم 92 هستم.
فعلا قطعي تصميم نگرفتم.ولي يا مكانيكه يا هوافضا يا مكاترونيك يا ...

maryam.raz

عضو جدید
سلام دوستان عزيز
من کارشناسي نرم افزار دارم و قصد دارم ارشد 92 شرکت کنم و از اون جايي که در روز وقت زيادي براي خوندن نيست، تصميم دارم از اول سال شروع کنم.
يک سري منابع سال گذشته جمع آوري کرده بودم که نميدونم به درد امسال ميخورن يا نه.
آيا منابع هر سال تغيير ميکنه، يا اينکه يک سري منابع ثابت هستن؟
نه منابع تغییر نمی کنند!
منم امسال جدی و محکم میخونم!;)

faiezeh3d

عضو جدید
فائزه سلام
خودتم اگه امسال قبول نشي(زبونم لال)ميخواي بكوب بخوني واسه 92 ديگه.
منم 92 هستم.
فعلا قطعي تصميم نگرفتم.ولي يا مكانيكه يا هوافضا يا مكاترونيك يا ...

اگه کار پیدا نشه مجبورم شرکت کنم... البته امسال هرچی قبول شم میرم..

liger

عضو جدید
منم هستم انشاالله با هم می خونیم و همه قبول میشیم

a.fateme69

عضو جدید
سلام به همه
منم الان ترم ششم میخوام حتما امسال قبول شم کی تجربه داره ؟
هرکی داره اعلام کنه من میخوام چندتا سوال ازش بپرسم
من نمیدونم با جزوه های اموزشگاهها شروع کنم یا کتاب بخونم؟کدوم موسسه رو پیشنهاد میکنید؟

maryam.raz

عضو جدید
ظاهرا بچه ها هنوز ددارن همون تاپیک 91 رو ادامه میدن!!
لطفا به دوستان بگید بیان اینجا!:)

itp

عضو جدید
راهنمايي كنيد

راهنمايي كنيد

سلام رشته منiT ومي خوام ارشد شبكه يا هرچيزي كه خوب باشه بخونم بايد چكاركنم چه كتاب هايي بخونم ممنون ميشم راهنماي ام كنيد پشتكارمن فوق العاده است .راستي دانشجو پيام نورم.تاديرنشده كمكم

eng_majid

عضو جدید
دوستان من این ترم
1)طراحی الگوریتم
2)معماری کامپیوتر
3)نظریه زبان ها و ماشین ها
دارم بنظرتون علاوه بر کتابهای که استادا معرفی کردن و برای گرفتن نمره باید بخونم چه کتابایی لازمن تهیه کنم تا تو وقتهای اضافی که دارم بر موضاعاتشون مسلط بشم؟؟؟

computersoft

عضو جدید
سلام کسی هست با هم بخونیم
؟
من دارم درس های زیر رو میخونم .
ریاضیات ( ریاضی مهندسی نیکوکار ، محاسبات عددی قلی راده ، آمار احتمالات نیکوکار ، ساختمان گسسته پوران پژهش )
پایگاه داده پوران پژوهش برای ارشد
طراحی الگوریتم مقسمی
سیستم عامل مقسمی
کامپایلر مقسمی
پی ال ( جزوه استاد خودم کامله!)
معماری کامپیوتر پوران پژوهش

کسی هست همکاری کنه؟ با هم بخونیم؟
اینا رو تا مرداد ماه تموم کنیم و تا قبل مهر دور بشه
کسی هست؟

ENG-Matin

عضو جدید
لطفا همه نظر بده
سلام دوستان
منم كنكور ارشد 91 هستم ان شالله
ولي يه سوال:
ميشه بگين چرا ميخواين كه باهم بخونيم؟؟؟
چرا بيايم و اينجا بگيم نتايجمونو؟يعني اينقد مهمه اين مسئله؟تو خونواده كسي نيست كه برنامه هاتونو بهش بگين؟
فقط اينكه بچه هاي اينجا بدونن كافيه؟و باخيال راحت ميرين ادامشو ميخونين؟
ببخشيد هرچقد دوس دارين ج بدين
ولي ج بدين

computersoft

عضو جدید
لطفا همه نظر بده
سلام دوستان
منم كنكور ارشد 91 هستم ان شالله
ولي يه سوال:
ميشه بگين چرا ميخواين كه باهم بخونيم؟؟؟
چرا بيايم و اينجا بگيم نتايجمونو؟يعني اينقد مهمه اين مسئله؟تو خونواده كسي نيست كه برنامه هاتونو بهش بگين؟
فقط اينكه بچه هاي اينجا بدونن كافيه؟و باخيال راحت ميرين ادامشو ميخونين؟
ببخشيد هرچقد دوس دارين ج بدين
ولي ج بدين
علیک سلام . دوست عزیز اولا شما رشته مکاترونیک و اینجا و اعتراضو ... ، یک خورده با عقل جور درنمیاد .

computersoft

عضو جدید
دوما ، میرسیم به جوابتون ... من شخصا در دانشگاهمون همه کارای خوبمون گروهی بود و من نیاز به گفتن به دیگران ندارم مسلما اگه یک برادر یا خواهر هم رشته ای میداشتم که جفتمون هم ارشد داشتیم ، نمیومدم اینجا بگم!!!!! و همچنین کلا جنبه ی رقابتی سالم به ما کمک میکنه تا بهتر و با برنامه تر پیش بریم . شما به عنوان تازه وارد به باشگاه ، فکر کردید فقط ملت میان اینجا که اعلام کنن؟؟؟ نه شرمنده اون بخشی که شما میگید بخش روانشناسیه این باشگاه نه اینجا ..

computersoft

عضو جدید
در اصل ما میخوایم بخونیم حال یک سری از رو تنبلی و بی حوصله گی به تنهایی نمیتونن بخونن . کدوم مسئله رو میگید مهم؟؟؟ اینکه بخونیم برا ارشد؟ بله که مهمه ، بخونی قبول میشی ، این دست اون دست کنی ضایع! و در ضمن برا اینکه بچه ها اینجا بدونن کسی اعلام نمیکنه ! برای این اعلام میکنه که کسی بیاد و با هم بخونیم برای بهتر پیش رفتن و تازه اشکالاتمون هم از هم بپرسیم . به این میگن زندگی اجتماعی و البته مجازی .

computersoft

عضو جدید
از بابت اینکه گفتید : "فقط اينكه بچه هاي اينجا بدونن كافيه؟و باخيال راحت ميرين ادامشو ميخونين؟" . نخیر اینطور نیست . ما با هم میخونیم و با هم پیش میریم مثل دو تا برادر یا خواهر

computersoft

عضو جدید
شما میگید ارشد دارید دیگه؟ خب خودتون تنها بخونید بهتر میخونید و یا وقتی با کسی بخونید؟ ؟ و کسی رو داشته باشید برای اینکه سوالاتون رو ازش بپرسین؟ یا کسی که مثلا تجریه ی ارشد رو داشته و ازش راهنمایی بگیرید؟ یا کلا از تجربیات دیگران استفاده کنید؟؟ و یا بدونید که تنها نیستید و روزی که پیش میاد خسته میشین از درس خوندن ( معمولا روزای آخر و نزدیک کنکور ارشد) یکی شارژتون کنه ، یک جایی و یک سری از بچه هایی که شرایطشون مشابه شماست ، رو ببینید و انرژی ادامه دادن بدین . و برای بعضی ها گاهی دیدن ایننها جنبه ی رقابتی میده و بااینکه خسته اند با تمام قدرت دوباره آغاز میکنند ... اونوقت شما باز هم ترجیح میدهید تنها بخوانید؟ اگر بله پس اینجا جای شما نیست .. جای افرادیه که فقط و فقط به جهت نیرو دادن به خود و دیگران اینجا حضور میابند و دورانی را طی میکنند ..

liger

عضو جدید
اعلام امادگی

اعلام امادگی

سلام
من برای گروهی خوندن اماده ام ولی ریاضی ها رو برای تابستون برنامه ریزی کردم به نظر شما کار درستی هست یا نمیرسم
چون یه مقدار از ریاضی ها ترسیدم امسال که آزمایشی امتحان دادم ریاضی ها برام سنگین بودن به نظر شما چیکار کنم

maryam6262

عضو جدید
سلام کسی هست با هم بخونیم
؟
من دارم درس های زیر رو میخونم .
ریاضیات ( ریاضی مهندسی نیکوکار ، محاسبات عددی قلی راده ، آمار احتمالات نیکوکار ، ساختمان گسسته پوران پژهش )
پایگاه داده پوران پژوهش برای ارشد
طراحی الگوریتم مقسمی
سیستم عامل مقسمی
کامپایلر مقسمی
پی ال ( جزوه استاد خودم کامله!)
معماری کامپیوتر پوران پژوهش

کسی هست همکاری کنه؟ با هم بخونیم؟
اینا رو تا مرداد ماه تموم کنیم و تا قبل مهر دور بشه
کسی هست؟

سلام. به نظر من بسته به رشته اي كه ميخوايند امتحان بديد، منابع انتخابي و نوع برنامه ريزي بايد تاپيكاي جداگونه درست بشه.

maryam.raz

عضو جدید
سلام
من برای گروهی خوندن اماده ام ولی ریاضی ها رو برای تابستون برنامه ریزی کردم به نظر شما کار درستی هست یا نمیرسم
چون یه مقدار از ریاضی ها ترسیدم امسال که آزمایشی امتحان دادم ریاضی ها برام سنگین بودن به نظر شما چیکار کنم
اگه بقیه درسها رو شروع کنید و خوب پیش ببرید به نظر من که مشکلی پیش نمیاد
منم فعلا همین قصدو دارم

آخرین ویرایش:

eli-77

عضو جدید
سلام به همگیمن تازه اینجا رو دیدیمتاپیک های 91 رو یک سریشو خوندم شاید جوابم رو پیدا کنم ولی خیلی پراکنده جواب دادن.سوالم اینه که چه کتابهایی بجز کتابهای درسی پیشنهاد می کنید.پوران پژوهش رو خیلی ها میگن یا مثلا مقسمی ولی اگه چند نفر از کسایی که کنکور دادن لطف کنن و بگن کدوم هاش برای هر درس بهتره خیلی عالی می شد.من تازه اومدم کلی هم درخواست دادم:redface:بیشتر واسه این میگم که نمایشگاه کتاب در راهه بدونیم چیا بگیریم

h_silver

عضو جدید
سلام من امسال آزمون نرم افزار دادم اما امید ندارم قبول شم.منابع پوران پژوهش خوندم سنجش تکمیلیم خوندم پارسه هم خوندم تقریبا پارسه بهتره اما هرکدوم یه مبحث خوب گفته مثلا پوران مدار خوب گفته سنجشم خیلی کلی گفته .من که دیگه فکر نکنم شرکت کنم انشاا... موفق باشین

maryam.raz

عضو جدید
سلام به همگیمن تازه اینجا رو دیدیمتاپیک های 91 رو یک سریشو خوندم شاید جوابم رو پیدا کنم ولی خیلی پراکنده جواب دادن.سوالم اینه که چه کتابهایی بجز کتابهای درسی پیشنهاد می کنید.پوران پژوهش رو خیلی ها میگن یا مثلا مقسمی ولی اگه چند نفر از کسایی که کنکور دادن لطف کنن و بگن کدوم هاش برای هر درس بهتره خیلی عالی می شد.من تازه اومدم کلی هم درخواست دادم:redface:بیشتر واسه این میگم که نمایشگاه کتاب در راهه بدونیم چیا بگیریم
من فقط یه توصیه دارم
واسه نظریه ،پوران نخر که بدرد نمیخوره
اما ساختمان و سیسنم عاملش خوبه
واسه معماری هم راهیان ارشد بگیر جوابهاش خیلی کامل تر هست نسبت به پوران

computersoft

عضو جدید
سلام. به نظر من بسته به رشته اي كه ميخوايند امتحان بديد، منابع انتخابي و نوع برنامه ريزي بايد تاپيكاي جداگونه درست بشه.
خب من هم همه رو شرکت میکنم بناتبرین باید همه رو بخونم دیگه .البته بیشتر نظرم معماری و یا نرم افزار هستش . مگه شما چطور میخواهید بخونید؟

computersoft

عضو جدید
همین پوزان پژوهش و مقسمی از همه بهترن و برای درس ریاضی مهندسی فقط کتاب نیکوکارو بخونی کامله . در آخر هم خب باید تست کتپنکور زد دیگه!× :)

hasti6660

عضو جدید
منم ترم آخرم باید واسه ارشد آماده بشم راستش به شبکه علاقه دارم میخوام به قول خودمون مخ شبکه بشم راستش هنوز شروع نکردم اما تصمیمم اینه که فقط تهران اونم شریف یا امیرکبیر قبول شم که میییییییییییییشم

eli-77

عضو جدید
ممنون از همه دوستان.
من یکم شرایطم رو توضیح بدم ببینید به نظرتون چیکار کنم.
من الان دانشگاه تهران فیزیک می خونم ولی علاقه ای ندارم و به شدت کامپیوتر دوست دارم.خیلی چیزاشم بلدم یعنی ok هستش فقط باید بخونم .
ولی به نظرتون چیکار کنم من سال بعد فارغ التحصیل می شم می خوام الان شروع کنم جدی بخونم .
می خواستم کتاب تست هم بگیرم ولی یکی از دوستام گفت فعلا نخرم و بزارم شهریور بگیرم.
چیکار کنم؟؟ بعد توقعم هم بالاست دوست دارم دانشگاه خودم قبول شم.
خیلیا نا امیدم می کنن می گن کلا بزارم واسه سال بعدش...
یکم الان گیجم نمی دونم چیکار کنم.؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا