گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منی که سالیان بس دراز بیکارم پس چه!!!!؟؟؟؟؟؟

بابا ما که چند ساله سرکاریم چه گلی بسر خودمون زده ایم؟

نگران نباش کا رهم پیدا میکنی امیدوارم فقط کا راحتی گیرت بیاد البته بااین رشته (م شیمی)بعیده

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از بچه ها کی اینجا ست هرکی هست حضورش رو لطفا اغلام کنه

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بابا اصلا نمی دونم پروژه اش منحل شد متوقف شد خبری نیست دیگه ازش
اگه اونجا درست می شد واسه ما خیلی خوب می شد

یکی از دوستام یه مدت اونجا کار میکرد والان پتروشیمی اوره وآمونیاک کرمانشاه کار میکنه تا چند وقت پیش اونجا استخدامی زیاد داشت اگه خبری شد من بهت خبر میدم

shahram1159

عضو جدید
یکی از دوستام یه مدت اونجا کار میکرد والان پتروشیمی اوره وآمونیاک کرمانشاه کار میکنه تا چند وقت پیش اونجا استخدامی زیاد داشت اگه خبری شد من بهت خبر میدم

کجا کار می کرد پتروشیمی همدان مگه اصلا وجود داره پس چرا ما هیچی نشنیدیم؟

mahz

کاربر حرفه ای
اراک هم داره یه فاز جدید رو میسازه چند وقت پیش جذب نیروش زیاد بود اما قراردادی نیرو میگرفت
اگر تکمیل بشه باید نیروی زیادی جذب کنه
من هم اگر مطلع شدم خبرتون میکنم

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اراک هم داره یه فاز جدید رو میسازه چند وقت پیش جذب نیروش زیاد بود اما قراردادی نیرو میگرفت
اگر تکمیل بشه باید نیروی زیادی جذب کنه
من هم اگر مطلع شدم خبرتون میکنم

پتروشیمی اراک فکر کنم خصوصیه درست میگم؟

mahz

کاربر حرفه ای
ببخشید بچه ها نهار خونه خالم دعوتیم تا همش رو نخوردن برم
بفرمایید نهار
فعلا

shahram1159

عضو جدید

نه پتروشیمیو نمیگه پالایشگاهو میگه فاز جدید ساخته ما که خبر نشدیم کی قراردادی گرفت احتمالا پارتی دارها بودن اشناهای خودشون حالا خدا کنه اگه رسمی نیرو گرفت اینطور بی خبر نباشه
پتروشیمی دولتیه

mahz

کاربر حرفه ای
نه پتروشیمیو نمیگه پالایشگاهو میگه فاز جدید ساخته ما که خبر نشدیم کی قراردادی گرفت احتمالا پارتی دارها بودن اشناهای خودشون حالا خدا کنه اگه رسمی نیرو گرفت اینطور بی خبر نباشه
پتروشیمی دولتیه

چند تا دوست خوب تو پتروشیمی و پالایشگاه دارم احتمالا خبر بشم بهتون میگم

• Like
واکنش ها: bera

shahram1159

عضو جدید

bera ازمون استخدامی نفتو محل خدمتو زدم خوزستان گفتم نیرو بیشتر می گیره شانس قبولی بره بالا گرچه خیلی جنوب داغونه ترسیدم بزنم کرمانشاه یا لرستان که حتی خیلی بمون نزدیک رن
نظرت چیه تا وقت هست عوضش نکنم مثلا بزنم مازندران اب و هواش بهتره

بالا