دانشگاه مالک اشتر اصفهان

p30click

عضو جدید
سلام. ما حیرون موندیم نمیدونیم این دانشگاه مالک اشتر چطوری ثبت نام میکنه؟اولش تو سایت سنجش رشته های خاص رو تیک زدم اما بعدش باید چی کار کنم؟ :(

شنیدم مصاحبه سختی هم داره. کسی میدونه تو مصاحبه چی میپرسن و ما باید چی جواب بدیم؟:que:

راستی اگه هم بگید برای هر شته ای تو دانشگاه مالک اشتر اصفهان حدودا چه رتبه ای میخواد ممنون میشم

فقط خواهشا زود جوابو بدید تا نتایج نیومده.تشکر از همه

doost4

عضو جدید
سلام. ما حیرون موندیم نمیدونیم این دانشگاه مالک اشتر چطوری ثبت نام میکنه؟اولش تو سایت سنجش رشته های خاص رو تیک زدم اما بعدش باید چی کار کنم؟ :(

شنیدم مصاحبه سختی هم داره. کسی میدونه تو مصاحبه چی میپرسن و ما باید چی جواب بدیم؟:que:

راستی اگه هم بگید برای هر شته ای تو دانشگاه مالک اشتر اصفهان حدودا چه رتبه ای میخواد ممنون میشم

فقط خواهشا زود جوابو بدید تا نتایج نیومده.تشکر از همه

سلام . منتظر باشید نیمه دوم مرداد ماه ( پارسال 18 مرداد) اسامی چند برابر ظرفیت اعلام بشه با توجه به رتبتون اگه حد نصاب آورده باشید برای مصاحبه تشریف میبرید شاهین شهر. مصاحبه هم اصلا سخت نیست مخصوصا اگه تو خونواده شهید یا جانباز یا رزمنده داشته باشید. پارسال تا 12 هزار منطقه 1 هوا فضا گرفت که تا اونجایی که میدونم حداکثر رتبه واسه مهندسیا بود.

p30click

عضو جدید
سلام . منتظر باشید نیمه دوم مرداد ماه ( پارسال 18 مرداد) اسامی چند برابر ظرفیت اعلام بشه با توجه به رتبتون اگه حد نصاب آورده باشید برای مصاحبه تشریف میبرید شاهین شهر. مصاحبه هم اصلا سخت نیست مخصوصا اگه تو خونواده شهید یا جانباز یا رزمنده داشته باشید. پارسال تا 12 هزار منطقه 1 هوا فضا گرفت که تا اونجایی که میدونم حداکثر رتبه واسه مهندسیا بود.

تشکر از شما
اما 2 مرداد که گذشته هنوز اعلام نتایج اولیه نشده که؟؟میشه بیشتر توضیح بدید؟

doost4

عضو جدید
ببینید هر وقت که رتبه ها اومد از بین اونایی که اعلام علاقه مندی کردن به میزان چند برابر ظرفیت دانشگاه به ترتیب رتبه انتخاب میشه و این چند برابر ظرفیت اسامیشون 2-3 روز بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور تو خود سایت سازمان سنجش میات . حالا این چند برابر ظرفیت میرن واسه مصاحبه . اونایی که رد میشن که هیچی . اما اونایی که قبول میشن به ترتیب رتبه ظرفیت رشته ها رو پر میکنن .

hadi.blue.chem

عضو جدید
....... برای مصاحبه تشریف میبرید شاهین شهر. .....

اگه مسیرتون به تهران یا شعبه های دیگه مالک اشتر نزدیک تر بود میتونین، در صورت اعلام (امسال اصفهان، تهران و شیراز رو جهت مصاحبه اعلام کردن)، به اونجا مراجعه کنین.

آخرین ویرایش:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]سلام دوستان،خواستم بدونم که اوضاع دانشگاه شما چطوریاست؟اگه کسی بخواد دانشگاه شما بیاد باید خیلی مذهبی باشه؟برای یه آدم معمولی فضاش قابل تحمله؟اوضاع بورسیش چطوره؟بورسیه میکنن؟بعضی از دوستان میگن اوضاع بورسیش خیلی وقته از بین رفته،درسته؟اوضاع خوابگاه و امکاناتش چطوری هست؟من رشتم مکانیک سیالات هست خواستم برای تبدیل انرژی(ارشد) بیام اونجا.گفتم مشورت کنم.[/FONT]یا علی

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه مسیرتون به تهران یا شعبه های دیگه مالک اشتر نزدیک تر بود میتونین، در صورت اعلام (امسال اصفهان، تهران و شیراز رو جهت مصاحبه اعلام کردن)، به اونجا مراجعه کنین.

داداش این که گفتی واسه بچه های ارشدم هست؟چون هیجدهم اسامی اعلام میشه و روز مصاحبه نزدیکه،یاعلی

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام به دوستان عزیز،از آنجایی که اسامی داوطلبان چندبرابر ظرفیت دانشگاه صنعتی مالک اشتر در تاریخ 18/3/92 اعلام میشود و روز مصاحبه نزدیک است و خود مصاحبه تقریبا 60 درصد اهمیت دارد،سوال من اینه که روش مصاحبه به چه گونه ای میباشد و در روز مصاحبه بیشتر چه سوالاتی از داوطلبان میشود و آیا نیازی به تقویت مسایل سیاسی و دینی میباشد؟اگه نیاز میباشد مورثرین راه رو بگویید.از دوستانی که در این موضوع تجربه دارن و میدونن خواهشمندم راهنمایی کنین.یا علی

hadi.blue.chem

عضو جدید
سلام دوستان،خواستم بدونم که اوضاع دانشگاه شما چطوریاست؟اگه کسی بخواد دانشگاه شما بیاد باید خیلی مذهبی باشه؟برای یه آدم معمولی فضاش قابل تحمله؟اوضاع بورسیش چطوره؟بورسیه میکنن؟بعضی از دوستان میگن اوضاع بورسیش خیلی وقته از بین رفته،درسته؟اوضاع خوابگاه و امکاناتش چطوری هست؟من رشتم مکانیک سیالات هست خواستم برای تبدیل انرژی(ارشد) بیام اونجا.گفتم مشورت کنم.یا علی
سلام عزیز. اوضاش بد نیس، مشکلش برا شما 15-16 ساعت راهه! لازم نیس خیلـــی مذهبی باشه. بله قابل تحمله. بورسی نمیکنه تاجاییکه میدونم، مگه که دگ خیلیییییییی...
خوابگاش بد نیس. استخر نداره!! :D
اوضاع شیمیش زیاد جالب نیــــــست
مکانیکو هوافضاش خوبه
:gol:
داداش این که گفتی واسه بچه های ارشدم هست؟چون هیجدهم اسامی اعلام میشه و روز مصاحبه نزدیکه،یاعلی
کلا بله فرقی نمیکنه، ولی بازم از طریق شماره تلفنای دانشگاه مطمئن شین:)

با سلام به دوستان عزیز،از آنجایی که اسامی داوطلبان چندبرابر ظرفیت دانشگاه صنعتی مالک اشتر در تاریخ 18/3/92 اعلام میشود و روز مصاحبه نزدیک است و خود مصاحبه تقریبا 60 درصد اهمیت دارد،سوال من اینه که روش مصاحبه به چه گونه ای میباشد و در روز مصاحبه بیشتر چه سوالاتی از داوطلبان میشود و آیا نیازی به تقویت مسایل سیاسی و دینی میباشد؟اگه نیاز میباشد مورثرین راه رو بگویید.از دوستانی که در این موضوع تجربه دارن و میدونن خواهشمندم راهنمایی کنین.یا علی
علیک سلام
میگن کتابای بینش و دینو زندگی اول دبیرستان تا پیش دانشگاهی کمک میکنه
اعتقادی دینی مذهبی و سوالات خصوصی راجب خودتو خوانوادتون
موفق و پیروز باشین:gol:

ashkan_10835

عضو جدید
اوضاع مکانیک و هوافضا چندان با شیمیا فرق نداره!
هادی جان چرا جو میدی:razz: