گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
کیو میخوان بگو من برم جلوووو
کیااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟

دستم درد نکنه با این شریکم.....ما داریم واسه شهرام زن میگیریما ....هر طرف باد بیاد همون طرفی دیگه مریم خانوم..
نتیجه اخلاقی : کافیه چند دقیقه تو تالار نباشی بدون اطلاع خودت با هم دست به یکی میکنن زنت میدن...
شما لطف کن با خانوم شیرزاد صحبت کن که شهرام منو کشت اینقد میگه زن میخوام زن میخوام...

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرکار خانوم شیرزاد به بنده وکالت میدهید شما را با مهر معلوم شامل یک جلد قرآن کریم یک شاخ نبات -یک عدد مبدل حرارتی -یک عدد راکتور و 5 عدد ولو به عقد دائم آقای شهرام 59 درآورمممممم؟؟

M.AYDIN

عضو جدید
کنکور ارشد زیاد ربطی به دانش جامع مهندسی شیمی نداره و صرفاً یه سری منبع و خوندن هستش - دقیقآ مثل کنکور ریاضی

دوست عزیز نمره و معدل هم ربطی به دانش جامع مهندسی شیمی نداره
توی دانشگاه صنعتی سهند سختگیری بیش از اندازه میکنن و به تبع نمرات دانشجویان کمتره و این به معنای پایین بودن دانش بچه ها نیست!

ستاره67

عضو جدید
من قبول بشم شیرینی میدمقول میدمولی باید زحمت بکشین و بیاین اینجایی که من زندگی میکنمجالبه نه ؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام اول اینکه از آشناییتون خوشبختم.و اما بعدچه عجب بالاخره یکی از آقایون خسیس پست منو خوندن.بازم گلی به گوشه ی جمالتون.لارج بازی در آوردید یه شیرینی تقبل کردید.من گفتم سور شد شیرینی اگه می گفتم شیرینی لابد شکلات می دادید.حالا نتایج که اومد و انشاله قبول شدید دقیق تر آدرس بدید همگی خدمت می رسیم.

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرکار خانوم شیرزاد به بنده وکالت میدهید شما را با مهر معلوم شامل یک جلد قرآن کریم یک شاخ نبات -یک عدد مبدل حرارتی -یک عدد راکتور و 5 عدد ولو به عقد دائم آقای شهرام 59 درآورمممممم؟؟
ای بابا هنوز حرف زن گرفتن این شهرامه؟ بزار نتایج این آزمونتون بیاد، حتی یه پسر مجرد حق ورود به این تاپیکو نخواهد داشت، واسه همتون زن میگیریم، بزار برین سر کار.

يك دنيا ارامش

عضو جدید
واااااااااااااااااااااااااي................................جند روز نبودمااااااااااا.......شهرام و مي مو رو داماد كرديد خلاص...................مباركههههههه

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا هنوز حرف زن گرفتن این شهرامه؟ بزار نتایج این آزمونتون بیاد، حتی یه پسر مجرد حق ورود به این تاپیکو نخواهد داشت، واسه همتون زن میگیریم، بزار برین سر کار.

arayeh جدی میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من زود زود میرم سر کار:D

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

حالا که بعضی ها دارند اینطوری فتوی صادر میکنند .پس واجب شد ما شاغلها یه فکر اساسی بکنیم.

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا که بعضی ها دارند اینطوری فتوی صادر میکنند .پس واجب شد ما شاغلها یه فکر اساسی بکنیم.
من که تو کار تو موندم به خدا، تا حالا نشده بود نتونم کسیو مزدوج کنم، تو چطوری مقاومت کردی نمیدونم، اول باید یه فکری واسه تو بکنم بعد نوبت این حامدو شهرامه، می مو هم که مزدوج شد رفت پی کارش دیگه، تازه اون حلقه هم از سه سال پیش خریده بود.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها فکر نون باشید که خربزه ابه اخه عشق عاشقی سیری چند

فقط برای این مجهول خان یه زن بگیرید تا نرفته خودشو از:eek: بندازه پایین خیلی اتیشش تنده بنده خدا:biggrin:

شایدم خودشو حلق اویز کنه اخه دوران مجردی خیلی بهش فشار اورده:biggrin:

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها فکر نون باشید که خربزه ابه اخه عشق عاشقی سیری چند

فقط برای این مجهول خان یه زن بگیرید تا نرفته خودشو از:eek: بندازه پایین خیلی اتیشش تنده بنده خدا:biggrin:

شایدم خودشو حلق اویز کنه اخه دوران مجردی خیلی بهش فشار اورده:biggrin:

میبینی عزیزم تا 2 دقیقه میذارمت به حال خودت میری تو باقالیاااا
از این طرف اینقد واسه من پیغام میفرستی به بچه ها بگو شیرزاد رو واسه من بگیرن از این طرف تو تالار سرتو میندازی پایین میگی زن نمیخوام...
خجالت نداره که ..
arayeh جان اگه میشه نوبت این شهرام مارو بنداز جلوتر از bera

mahz

کاربر حرفه ای
سلام دوستان
میبینم که فعال شدید
حق هم دارید استخدام شرکت نفت که هستید
الان هم باید زن بگیرید دیگه :D
همه جا هم دنبال عشخ میگردید
فقط من رو هم از قلم نندازید ممنون میشم:redface:

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نام آرامش دهنده دلها
درووووووووووووووووووووووووووووووود

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبل از جواب دادن به دوستان سلام به همه
میبینی عزیزم تا 2 دقیقه میذارمت به حال خودت میری تو باقالیاااااز این طرف اینقد واسه من پیغام میفرستی به بچه ها بگو شیرزاد رو واسه من بگیرن از این طرف تو تالار سرتو میندازی پایین میگی زن نمیخوام...خجالت نداره که ..arayeh جان اگه میشه نوبت این شهرام مارو بنداز جلوتر از bera
آخی گناه داره بهنام آخه بابا کلی بزرگتر از شماست، تازه کارم داره، حالا نتایج شما بیاد اونو یه سروسامونی بدیم دیگه، بعدشم شهرام مثل اینکه خوابه خانم شیرزاد که ازدواج کرد بابا دنبال یکی دیگه بگرد پسرجون
سلام دوستان میبینم که فعال شدید حق هم دارید استخدام شرکت نفت که هستید الان هم باید زن بگیرید دیگه :Dهمه جا هم دنبال عشخ میگردید فقط من رو هم از قلم نندازید ممنون میشم:redface:
باشه شمارو هم میزاریم تو نوبت، فقط بقیه دخترا باید بیان کمک تنهایی که نمیشه، تعدادتون زیاده، رزومتونو با هم قاطی میکنم
به نام آرامش دهنده دلهادرووووووووووووووووووووووووووووووود
سلام آقا می مو زندگی متاهلی خوش میگذره؟ از تجربیاتت برای بچه ها بگو شاید نظرشون عوض بشه
دررروووووووووووووووووووووووووووووودددددددددد
سلام شما هم پسری؟ اسمتو نمیدونم اما اگر پسری رزومتو بفرست تو پروفایلم با بچه ها برات دنبال زن باشیم

ستاره67

عضو جدید
دررروووووووووووووووووووووووووووووودددددددددد
سلام به همگی.طاعات و عباداتتون قبول.ببینید تو رو خدا تا ما از قبولی تو آزمون استخدامی و یه سور ناقابل حرف زدیم همه قایم شدن.بیاید بابا ما فک می کنیم شما اون پست ها رو نخوندید.

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
روزتون به خیر
خوبین ؟؟؟؟؟
چه خبر بچه ها ؟؟؟؟؟
کی دوست داره زن بگیره و کی دوست داره شوهر کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی.طاعات و عباداتتون قبول.ببینید تو رو خدا تا ما از قبولی تو آزمون استخدامی و یه سور ناقابل حرف زدیم همه قایم شدن.بیاید بابا ما فک می کنیم شما اون پست ها رو نخوندید.
حالا الان بگو بچه ها بیاین براتون شیرینی آوردم همه میریزن اینجا بیا و ببین اصلا انگار نه انگار ماه رمضونه، اما موقع شیرینی دادن همه فرار میکنن.

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همهروزتون به خیرخوبین ؟؟؟؟؟چه خبر بچه ها ؟؟؟؟؟کی دوست داره زن بگیره و کی دوست داره شوهر کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
والا تا حالا که همه پسرا موافقتشونو واسه ازدواج اعلام کردن فقط مشکل کاره که ندارن، خانمها هم بعید میدونم مخالف ازدواج باشن، نههههههه؟؟؟؟؟؟

بالا