حجاب اجباري

masood kavosh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست سبز من. من جزو اون آدم ها نیستم. اجازه ندادم تنفر در من رشد کنه. برای همین اعتقاد نداشتن بنده به چیزی که شما اون رو یک دین لطیف و عادل میدونید از روی تنفر نیست بلکه به دلیل دیدگاهی هست که بنده دارم و در نتیجه ی مطالعه به وجود اومده.
می تونم بپرسم چیا رو خوندی؟
واسم جالبه.البته اگه دوست نداری همه متوجه بشن و مایل باشی، تو پیامای خصوصیمون صحبت کنیم.

waffen

اخراجی موقت
می تونم بپرسم چیا رو خوندی؟
واسم جالبه.البته اگه دوست نداری همه متوجه بشن و مایل باشی، تو پیامای خصوصیمون صحبت کنیم.

تو پیام خصوصی بهتون میگم.
شاید یه روز یه تاپیک زدم و همه ی این کتاب ها رو معرفی کردم برای مردم و لینک دادم که همه برن بخونن. همه مثل خودم میشند :confused:

ma97

عضو جدید
بله. بنده با اصل دین و دین داری مشکل دارم.
ولی مسئله این هست که بنده Activist نیستم در نتیجه معتقدم هر کس به راه خودش. شما به دین باور داشته باش و من نداشته باشم و تا زمانی که آزادی های من توسط اعتقادات شما و بلعکس محدود نشه هیچ مشکلی به وجود نمیاد.
مسئله اینه که ما جامعه ی "علی گونه" نمی خواهیم. ما جامعه ی آزاد می خواهیم طوری که دین شما مال خودت و در خانه ی خودت باشه ولی زمانی که وارد جامعه میشی اجازه ی تبلیق اون رو نداری. جامعه ی دینی هر چقدر هم که در ابتدا دموکراتیک به نظر بیاد دارای اصول درستی نیست و در نهایت تبدیل به دیکتاتوری میشه.

اشتباهت همینجاست دیگه waffen !!!... حیف که وقتم اجازه ی بحث نمی ده ایشالا که با آقا مسعود به یک جایی برسین
یا علی