اگه دلت گرفته بیا تو دم در بده

East Power

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه من به حساب خودم یه قهوه مفصل خوردم که درس بخونم خوابمم نمیاد
فکر کن؟؟؟؟؟؟؟اونم ریاضی مهندسی:eek:
:biggrin:ما م شبای امتحان قهوه میخوردیم که خوابمون نبره ....نمیدونم چه طو میشد که زودتر از همیشه خوابمون میبرد...........

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:ما م شبای امتحان قهوه میخوردیم که خوابمون نبره ....نمیدونم چه طو میشد که زودتر از همیشه خوابمون میبرد...........

يه مشكل ديگه من اينه كه تا صبح پشت نت بشينم خوابم نمياد ولي اگه بخوام دو تا مقاله يا اسلايد بخونم مثه قرص خواب اوره برام...

googele

اخراجی موقت
ته بابا... اعداد مختلط و سری فوریه و مثل همیشه انتگرال... ولی آسونه:cry:
اگه نزدیک بودی، مثل اب خوردن یادت میدادم
چقدر دختر خنگول منگولف که در عرض 8 ساعت کردمشون استاد ریاضی مهندسی
از سر جلسه سربلند اومدن بیرون

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

اره منم دقیقا همینطوریم
البته فکر کنم واسه استرسه هر چی استرس بیشتر خواب راحت تر
واسه این می گم سر پست نگهبانی هم خوب خوابم می برد استرس داشتم افسر نگهبان خفتم نکنه بدتر خوابم می برد
:biggrin:
فکر می کردم من غیر عادیم:redface:

East Power

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره منم دقیقا همینطوریم
البته فکر کنم واسه استرسه هر چی استرس بیشتر خواب راحت تر
واسه این می گم سر پست نگهبانی هم خوب خوابم می برد استرس داشتم افسر نگهبان خفتم نکنه بدتر خوابم می برد
:biggrin:
فکر می کردم من غیر عادیم:redface:
مال ما که از استرس نبود ...تو همون خواب هی برنامه ریزی میکردم که ساعت فلان پا میشم میخونم....باز: ولش کن هنوز زوده یه یه رب دیگه...خلاصه تا صب میخوابیدیم

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
مال ما که از استرس نبود ...تو همون خواب هی برنامه ریزی میکردم که ساعت فلان پا میشم میخونم....باز: ولش کن هنوز زوده یه یه رب دیگه...خلاصه تا صب میخوابیدیم

دقیقا مثه خودم یه ساعت یه ساعت ساعت می ذاشتم رو زنگ ولی باز می خوابیدم می گفتم فعلا ولش
ولی خدایشش هر یه ساعت خوابش اینقدر می چسبید انگار صد سال می خوابیدی اخه خواب غفلت بود دیگه:biggrin:

ولی نمی دونم خدا خیلی کمک کرد هیچ وقت هیچ درسی رو نیوفتادم:redface:

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش بحالت من خوابم با برنامه ریزی صبح می شد آخرش نه خوانده بودم نه خوابیده بودم

googele

اخراجی موقت
زشتای پسرا یا خوشگلاشون؟
پسرا کلا. زشت وخوشگل نداره
چی بشه من با 1پسر دوست شم. مثلا همین داداش شهرام
معمولا ابم با پسرا تو 1 جوب نمیره
از بچگی عادت کردم، پسر یعنی حریف، باید با مشت بزنم بندازمش
از عوارض ورزشه بوکسه