همگي دعا كنيد لطفا"....

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود دوستان :gol:

شايد به من نمياد از اينجور تاپيكا بزنم ولي...

متاسفانه امسال از اولش خبراي بد همين جوري پشت سر هم به گوشمون رسيده و مثل اينكه تمومي هم نداره ...:redface:

اومدم ازتون بخوام كه دعا كنيد ...

متاسفانه يكي از دوستامون توي باشگاه واسه مادرش حادثه ي بدي رخ داده و در حال حاضر تو كما به سر ميبره ...

بچه ها دعا كنيد...اين مادر زودتر برگرده خونه و خونواده ش بيشتر از اين چشم انتظارش نمونن ، خيلي از ماها تو موقعيت هاي مشابه قرار گرفتيم و احتمالا" الان همه تون ميتونيد درك كنيد متين و خونوادش چه روزاي سختي رو سپري ميكنن

يادمه اون روزايي كه نيوشا تو كما بود بچه ها چه جوري واسه برگشتش دعا كردن و مطمئنم خدا صداي همشونو شنيد كه نيوشارو برگردوند ... بچه ها ازتون خواهش ميكنم يه بار ديگه همگي از ته دل دعا كنيد...

متين جان تو هم روحيه تو حفظ كن ايشالا كه بزودي همه مشكلات حل ميشه :gol:

درود دوستان :gol:

شايد به من نمياد از اينجور تاپيكا بزنم ولي...

متاسفانه امسال از اولش خبراي بد همين جوري پشت سر هم به گوشمون رسيده و مثل اينكه تمومي هم نداره ...:redface:

اومدم ازتون بخوام كه دعا كنيد ...

متاسفانه يكي از دوستامون توي باشگاه واسه مادرش حادثه ي بدي رخ داده و در حال حاضر تو كما به سر ميبره ...

بچه ها دعا كنيد...اين مادر زودتر برگرده خونه و خونواده ش بيشتر از اين چشم انتظارش نمونن ، خيلي از ماها تو موقعيت هاي مشابه قرار گرفتيم و احتمالا" الان همه تون ميتونيد درك كنيد متين و خونوادش چه روزاي سختي رو سپري ميكنن

يادمه اون روزايي كه نيوشا تو كما بود بچه ها چه جوري واسه برگشتش دعا كردن و مطمئنم خدا صداي همشونو شنيد كه نيوشارو برگردوند ... بچه ها ازتون خواهش ميكنم يه بار ديگه همگي از ته دل دعا كنيد...

متين جان تو هم روحيه تو حفظ كن ايشالا كه بزودي همه مشكلات حل ميشه :gol:

حتما دوست من;)

امیدت به خدا باشه
بعد از خدا هم
باور کنیم که برمیگرده

به امید خدا

felorina

عضو جدید
دعا میکنم این مادر عزیز هرچه زودتر سلامتی اش رو به دست بیاره و هرچه زودتر به آغوش گرم و صمیمی خونواده اش برگرده انشاء الله
خدایا مهربانا این مادر عزیز رو هرچه زودتر سلامتی عطا بفرما الهی آمین

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه کار خوبی کردی این تاپیکو ایجاد کردی که همه واسش دعا کنن.آفرین ;)

حتما حتما واسشون دعا می کنم و از ته قلبم از خدا می خوام که حال مادر این دوستمون هرچه زودتر خوب بشه و به زودی خبر خوشحال کننده ای از طرف متین جان به ما برسه.

من واسه همه مریضا دعا می کنم.اتفاقا یکی از کسایی که خیلی واسم عزیزه هم مریضه....واسه اون هم دعا کنین دوستای مهربونم :)
ممنون از همتون:w40:

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا بزرگه و صداي هممون رو مي شنوه!:hypocrite:
نمي دونم اگه اين اتفاق براي خودم افتاده بود كار ديگه اي به غير دعا از بر ميومد يا نه ؟ فكر كنم دعا بهترين كار!:w11:
دعا مي كنم كه سلامتي شون رو به طور كامل به دست بيارن!:hypocrite:
:w27:ممنون شادمهر جان بابت اين كار قشنگت!:gol::gol::gol::gol:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
به حق چهارمولود پاک ماه شعبان امام جسین حضرت قمربنی هاشم امام سجادو اقا صاحب الزمان انشالله خداوندهرچه سریعتر این مادرعزیزرا شفابده
100 صلوات به نیت شفای ایشون میفرستم:gol: